Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
samotcel

samotcel

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1332
  • Znaleziska 17
  • Mikroblog 1315
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 1
sneez_33
sneez_33
21.05.2026, 21:29:45
  • 3
W jednej rzeczy w życiu muszę przyznać że mi się udało
Mianowicie nigdy nie miałem kleszcza ani żadnego złamania, zwichnięcia itp.
Natomiast równowaga musi być i cała reszta życia jest do wymiany
-
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 21.05.2026, 21:33:15 via Wykop
  • 0
@sneez_33: ja miał kleszcza i wyniki na boreliozę wychodziły niejasne ehhhhhhhh
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 21.05.2026, 21:31:31
  • 4
postępująca wielkimi krokami truklizacja społeczeństwa...
wyżyny hipergamii płodnych julek...
ostre szczęki, brutalne moggowanie...
niby czasy pokoju, ale jakość życia mizerna...
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WPogoniZaWygrywem
WPogoniZaWygrywem
WPogoniZaWygrywem
21.05.2026, 21:28:32
  • 1
Zawsze wieczorem przeglądając się w lustrze moja morda jest idealna i czuję się jak j----y model natomiast rano i w dzień nowu jak zwykłe g---o
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 21.05.2026, 21:29:18 via Wykop
  • 2
@WPogoniZaWygrywem: ja mam odruchy wymiotne jak widzę swój chory ryj w lustrze
  • Odpowiedz
PierwszySpartanin
PierwszySpartanin
21.05.2026, 21:25:43
  • 7
Gurwa o 20:30 mialem szybkie spotkanie zdalne w robocie zeby jedną małą zmianę wprowadzić, to tak w---------y jeden system, że teraz skończyłem a i tak jest nieogarnięte do końca co i jak, jutro rano będę miał nad głową 20 miauczących osób, że im coś nie działa. K---a wiem, że wam nie działa, sam to psułem.

#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 21.05.2026, 21:27:10 via Wykop
  • 3
@PierwszySpartanin: wrzuć w piątek na proda
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 21.05.2026, 21:25:29
  • 2
ja nigdy bożkiem tagowym nie był

pamiętam jak na lekcji angielskiego kiedyś typ kazał mi prezentację robić i zrobiłem i gadałem coś tam po angielsku i podsumował "no charisma" xD
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 21.05.2026, 21:24:00
  • 6
po co trzymać bąka w dupie, niech polata po chałupie hehe
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 21.05.2026, 21:19:01
  • 8
kupiłem sobie wczoraj likier na piątek, to chleję od wczoraj
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel
Autor
21.05.2026, 21:20:14 via Wykop
  • 2
@ssas78487: tequila sunrise
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel
Autor
21.05.2026, 21:23:10 via Wykop
  • 3
@nieparzystokopytny: szczerze to jakoś niezbyt mi smakuje xD ale a-----l jest a-----l
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 21.05.2026, 21:15:58
  • 7
czemu ja taki jestem
#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel
Autor
21.05.2026, 21:20:41 via Wykop
  • 2
@not_yet: chyba najtrafniejsze określenie to: chory
  • Odpowiedz
Beka-z-izraela
Beka-z-izraela
21.05.2026, 20:59:22
  • 0
#przegryw #chad
Beka-z-izraela - #przegryw #chad
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 21.05.2026, 21:17:40 via Wykop
  • 0
@Beka-z-izraela: no dobra, ale kogo wybrała? ucięte w kluczowym momencie
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 21.05.2026, 00:02:02
  • 5
Wszedłem na chwilę na apkę randkową i to był błąd. Niedobrze się aż robi jak się na to patrzy
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StanMarsh93
StanMarsh93
21.05.2026, 00:14:52 via Android
  • 1
Nie można się tak krzywdzić. Zostaje walenie konia lub wizyty płatne;p
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 20.05.2026, 23:26:01
  • 2
Bardzo chce mi się siku
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rmaala
Rmaala
20.05.2026, 23:28:22 via Wykop
  • 2
@samotcel: Sikupe czy kusiku?
  • Odpowiedz
Melancholia_
Melancholia_
20.05.2026, 23:21:27
  • 6
Jadł dziś kapsalon

#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 20.05.2026, 23:25:15 via Wykop
  • 1
@Melancholia_: nigdy w życiu nie jadłem
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 20.05.2026, 22:53:26
  • 4
Denerwuje mnie moja dziewczyna, bo ma mało kasy, a ja mam dużo i ona mnie ogranicza
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysztof-mirko
krzysztof-mirko
20.05.2026, 22:56:32 via Wykop
  • 3
@samotcel: Lewy to ty?
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 20.05.2026, 18:17:38
  • 16
W ogóle to jestem przegrywem typu wędrującego, lubię spierdotripy, dużo obserwuję ludzi. Jestem mądry, ale taki samomądry, sam się wszystkiego uczyłem i wyciągałem wnioski. Powiem wam, że obecne czasy charakteryzuje niebywały wręcz poziom samotności. Otóż znakomita większość mężczyzn nie ma już szans na relacje z kobietami. Natomiast znakomita większość kobiet też jest samotna - bo czekają w kolejce do czada. Podaż czadów jest bardzo niewielka, więc kolejki są bardzo długie. W efekcie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr-dawid
mr-dawid
20.05.2026, 18:21:50 via Android
  • 5
@samotcel ale przyznaj, że ciekawie będzie być świadkiem i oglądać ten upadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bardzo_Suabe_Rymy
Bardzo_Suabe_Rymy
20.05.2026, 18:37:14 via Wykop
  • 4
@samotcel: urodzeni za późno, by r----ć
za wcześnie, by zobaczyć upadek

ehhh
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 20.05.2026, 18:09:54
  • 14
Czemu mi się wylosowała taka morda xD Co za niebywały pech xD Różnica kilku mm kości obniżyła jakość życia do poziomu żenującego
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniello87
daniello87
20.05.2026, 18:11:23 via Wykop
  • 1
@samotcel:
Męka
  • Odpowiedz
ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
20.05.2026, 18:15:51 via Android
  • 1
@freddd:

U mnie tak samo ehhhh. W dodatku wieś 100 osób w Polsce B
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
20.05.2026, 18:02:33
  • 4
Słuchajcie, co sądzicie o dziewczynach które nie chcą się r----ć na pierwszej randce? Ja takim jeszcze daję szansę na drugiej ale później to arivederci

#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 20.05.2026, 18:07:53 via Wykop
  • 3
@sikpi: nie ma takich, o ile chłop jest wysokiej wartości genetycznej
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 20.05.2026, 17:56:12
  • 11
Ja mam dziewczynę, mówię wam, tylko nie widzieliście jej bo ona chodzi do innej szkoły
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adorator
Adorator
20.05.2026, 17:56:33 via Wykop
  • 2
@samotcel: a ja zazdrosny
  • Odpowiedz
not_yet
not_yet
20.05.2026, 17:58:37 via Wykop
  • 4
@samotcel: Testujesz nas, nie masz dziewczyny, jesteś przegrywem.
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 20.05.2026, 17:22:04
  • 1
Lepiej mieć dziewczynę jednak niż nie mieć, chociaż ma humorki i stresuje mnie to czasem. No ale jakieś towarzystwo czasami chociaż jest. W zasadzie większość czasu spędzam sam z gigantycznym poziomem stresu, ale od czasu do czasu można razem na wycieczkę pojechać
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marian_Pe
Marian_Pe
20.05.2026, 17:31:28 via Wykop
  • 1
@samotcel: ale tez moze sie zdarzyc ze ci taka dziewczyna uprzykrzy życie jak źle trafisz, wielu normików przez to przechodzi
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel 20.05.2026, 09:55:12
  • 1
Ark gpumpkin whore pig
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotcel
samotcel 20.05.2026, 09:13:40
  • 5
Robię kupę, pozdrawiam cały tag
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jezdzilemmercemipalilempopularne
jezdzilemmercemipalilempopularne
20.05.2026, 09:57:06 via Wykop
  • 0
@samotcel: W takim razie może zechcesz wziąć udział.
https://wykop.pl/wpis/86181471/przegryw-lubisz-oddawac-kal
@jezdzilemmercemipalilempopularne +1
#przegryw
Lubisz oddawać kał?
więcej
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18
  • Strona 2 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 28.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking