w ogóle jak gram w jakąś grę typu horror, to wyciągam kutasa na wierzch i tak siedzę przed kompem, ogólnie polecam ten sposób, bo człowiek wtedy czuje się taki bardziej vulnerable i gra jest przez to straszniejsza #przegryw #gry
Jest piątek i jutro nie mam nic w planie więc niby można się napić albo zażyć prege, ale u----i są strasznie nudne. Nie ma już dróg eskapizmu dla mnie, gierki też niezbyt działają #przegryw
Znowu trzeba grać w Analne Przebudzenie 2 ehh. Nudna ta gra, ale trzeba, to jest przymus. Widziałem gdzieś porównanie że granie w tę grę feels like praca za minimalną #przegryw
W sumie znalazłem pewien loophole, gdy ktoś zarzuci mi że jestem fakecelem, to odpowiem: tak, jestem. Ale wtedy nie spełniam pierwszego wymagania bycia fakecelem, czyli podawania się za incela. Dochodzi do paradoksu logicznego. Czyli, podając się za fakecela, jestem fakefakecelem. Trudne to, bycie fakecelem jest strasznie skomplikowane #przegryw
Niedługo AI wykosi wszystko i będę chyba zbierał jedynie butelki kaucyjne ze śmietników i to będzie cały mój dochód. Proste prace biurowe zrobią out, taksówkarze i kierowcy pewnie niedługo też bo są już autonomiczne taksówki to i będą autonomiczne tiry niedługo, autonomiczne wózki widłowe też będą albo są a do prac takich jak elektryk, budowlaniec, stolarz, to się nie nadaję bo mam dwie lewe ręcę ehhhh #przegryw #takaprawda
@423frewq4f23: w pewnym momencie trzeba będzie wprowadzić dochód podstawowy, bo zautomatyzują wszystko. Jak dla mnie spoko, maszyny będą generować dobrobyt, a ludzie profitować
#przegryw