Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ruka-chan
ruka-chan

ruka-chan

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 907
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 906
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
Dragnipurake
Dragnipurake
17.06.2026, 13:39:38
  • 8
Aż czternaście recenzji u wąsacza na Steamie. Tylko jedna pozytywna, generalnie farmazony.

#kiszak
Dragnipurake - Aż czternaście recenzji u wąsacza na Steamie. Tylko jedna pozytywna, g...

źródło: 11

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruka-chan
ruka-chan
ruka-chan 17.06.2026, 14:53:15 via Wykop
  • 0
@Dragnipurake: niech się chłop interpunkcji nauczy.
  • Odpowiedz
AGS__K
AGS__K
17.06.2026, 14:06:18
  • 19
Trzeba by zrobić jakąś wykopową akcje CSI Wykop i przeprowadzić śledztwo w sprawie tego czy Kiszka faktycznie zamieszkuje w Gdańsku, lubie takie zmasowane autystyczne akcje w zbożnym celu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiszak
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruka-chan
ruka-chan
ruka-chan 17.06.2026, 14:48:57 via Wykop
  • 0
@AGS__K: estrogenowy wampir, Polska w końcu ma własną kryptydę.
  • Odpowiedz
miloszy
miloszy
miloszy
15.06.2026, 18:21:03
  • 12
#kiszak #endofeden #homoseksualizm #ladnypan
Czy ja dobrze rozumiem? Oni bedą pudrować tego trupa zwanego teaserem, a pod koniec kampanii kickstarterowej po prostu go USUNĄ?!

To j***bie gorzej niż zlot fanów Kiszki w Rumunii.
miloszy - #kiszak #endofeden #homoseksualizm #ladnypan 
Czy ja dobrze rozumiem? Oni b...

źródło: End of Eden sztama z Gothic Remake - Update Kickstartera 6-32 screenshot

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruka-chan
ruka-chan
ruka-chan 15.06.2026, 19:29:25 via Wykop
  • 0
@Vezz: fajnie, że zamiast doprowadzić ten twór do grywalnego poziomu, to robią content creep. Duch YandereDev wiecznie żywy.
  • Odpowiedz
kto-wie-ten-wie32
kto-wie-ten-wie32
12.06.2026, 19:18:21
  • 45
Dostałem prototyp iceberga o #kiszak od kolegi, który pozwolił mi to wrzucić na tag. Od miesięcy co jakiś czas ludzie poruszają ten temat i może w przyszłości fajnie byłoby to zrobić na poważnie.
Czy coś byście zmienili/dodali?
kto-wie-ten-wie32 - Dostałem prototyp iceberga o #kiszak od kolegi, który pozwolił mi...

źródło: 20fe74f62ef7edbaf329e4c63fe96dac8c4f8d5eba684ac69ca1aef523e4ce20

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruka-chan
ruka-chan
ruka-chan 13.06.2026, 10:00:38 via Wykop
  • 2
@kto-wie-ten-wie32: brakuje śmiech_pawiana.mp3 i End of Eden.
  • Odpowiedz
Glock9212
Glock9212
12.06.2026, 13:30:12
  • 14
Twórcy End of Eden nie próżnują!!11111

#kiszak #endofeden
Glock9212 - Twórcy End of Eden nie próżnują!!11111 

#kiszak #endofeden

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruka-chan
ruka-chan
ruka-chan 12.06.2026, 16:22:42 via Wykop
  • 1
@Glock9212: czemu te dinozaury nie mają przednich łap? Bo tak było w Gothicu?
  • Odpowiedz
alverini
alverini
11.06.2026, 15:01:49
  • 23
Brawo dla kiszaka, nareszcie mówi z sensem. Przyznał, że nie wie jaka jest różnica pomiędzy remasterem a remakeiem. Jako społeczność wykopu dziękujemy
#kiszak
alverini - Brawo dla kiszaka, nareszcie mówi z sensem. Przyznał, że nie wie jaka jest...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruka-chan
ruka-chan
ruka-chan 12.06.2026, 09:57:19 via Wykop
  • 0
@rolek2145: czyli ostatni Oblivion co wyszedł to remake nie remaster?
  • Odpowiedz
mirasKo-Kalwario
mirasKo-Kalwario
mirasKo-Kalwario
09.06.2026, 15:15:07
  • 4
#kiszak on serio ma współpracę z xtb czy sobie wziął kod wygenerował polecający i chce zarabiać z refferala? czemu ktoś taki jak on w ogóle ma jakiekolwiek współprace?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruka-chan
ruka-chan
ruka-chan 09.06.2026, 19:18:18 via Wykop
  • 1
@mirasKo-Kalwario: XTB to chyba w ogóle prowadzi selekcję negatywną swoich klientów patrząc po tym, gdzie się reklamują.
  • Odpowiedz
ShineLow
ShineLow
08.06.2026, 07:50:39
  • 8
#gothic

Czy ten żółty c-----y kapelusz sędziego na dnie stawu do którego wrzucają beziego to nawiązanie do Gothic prawdziwa historia?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruka-chan
ruka-chan
ruka-chan 08.06.2026, 09:06:48 via Wykop
  • 6
@ShineLow: nie, to nawiązanie do orka Ki-Shaka
  • Odpowiedz
miloszy
miloszy
miloszy
06.06.2026, 19:20:39
  • 7
#endofeden #kiszak
Ma być 9 zakończeń xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dzieje Khutasa 2.0
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruka-chan
ruka-chan
ruka-chan 06.06.2026, 19:44:58 via Wykop
  • 0
@miloszy: jak będą to nieruchome plansze z napisami to raczej nic niezwykłego.
  • Odpowiedz
J4ac0b
J4ac0b
J4ac0b
04.06.2026, 21:20:48
  • 7
#kiszak oni chyba z drukarki powstają
https://www.youtube.com/watch?v=8O3J3GDwj8w
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruka-chan
ruka-chan
ruka-chan 04.06.2026, 21:28:23 via Wykop
  • 1
@J4ac0b: Robochłop też powstał w Rumunii, może teraz przerzucili się na produkcję kiszaków.
ruka-chan - @J4ac0b: Robochłop też powstał w Rumunii, może teraz przerzucili się na p...

źródło: 1000027380

Pobierz
  • Odpowiedz
zapasowy-pirat
zapasowy-pirat
04.06.2026, 12:46:59
  • 87
#kiszak
Witajcie z tej strony osoba która siedzi w gameDevie oraz Unity.
i takiego syfu jak playable teaser EoE dawno nie widziałem.

Z ciekawości zdekompilowałem kod źródłowy dotPeekiem i nie wróżę tej grze dobrze - no chyba że zostania napisana na nowo.
Kod jest albo pisany przez ChatGPT lub inne AI, albo robiony przez kogoś po kursie -
zapasowy-pirat - #kiszak 
Witajcie z tej strony osoba która siedzi w gameDevie oraz U...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruka-chan
ruka-chan
ruka-chan 04.06.2026, 13:04:23 via Wykop
  • 2
@zapasowy-pirat: podobne się pod wątek i zadam pytanie. Czy to normalne, że podpisy postaci i przedmiotów są sprajtami będącymi w świecie gry?
  • Odpowiedz
Mokkorichan
Mokkorichan
03.06.2026, 20:19:31
  • 3
#kiszak #endofeden Pacifist run ukończony
Mokkorichan - #kiszak #endofeden Pacifist run ukończony

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruka-chan
ruka-chan
ruka-chan 03.06.2026, 20:47:51 via Wykop
  • 0
@Mokkorichan: k---a, jeszcze to "i" wiszące na końcu wiersza. XDD
  • Odpowiedz
ruka-chan
ruka-chan
ruka-chan 03.06.2026, 19:44:59
  • 18
#kiszak #endofeden totalna deklasacja Gothic Remake!
https://streamable.com/b0xkvr
ruka-chan - #kiszak  #endofeden totalna deklasacja Gothic Remake!
https://streamable....
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagicznyKarp
MagicznyKarp
03.06.2026, 19:51:12 via Wykop
  • 6
@ruka-chan: Ej to dobra opcja że z babą się nie da gadać, przynajmniej mniej rzeczy do przeklikania, xD
  • Odpowiedz
worek-majesa
worek-majesa
03.06.2026, 22:20:48 via Wykop
  • 1
@kto-wie-ten-wie32: Karrypto
  • Odpowiedz
jasiutorpeda_tokozak
jasiutorpeda_tokozak
03.06.2026, 17:57:05
  • 8
#kiszak że wam to g---o chce sie sie w ogóle pobierać xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruka-chan
ruka-chan
ruka-chan 03.06.2026, 19:24:03 via Wykop
  • 0
@miloszy: kojarzysz Greedfall?
  • Odpowiedz
Eksagnem
Eksagnem
03.06.2026, 18:03:00
  • 2
To sobie pograłem xD

RTX 3070 i Core i7-13700K to może już nie jest high end, no ale cmon

#kiszak #endofeden
Eksagnem - To sobie pograłem xD

RTX 3070 i Core i7-13700K to może już nie jest high ...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruka-chan
ruka-chan
ruka-chan 03.06.2026, 19:22:53 via Wykop
  • 0
@Eksagnem: tak wyglądająca gra powinna śmigać na GTX 770.
  • Odpowiedz
kto-wie-ten-wie32
kto-wie-ten-wie32
03.06.2026, 18:55:35
  • 17
Legendarna drabina #kiszak #endofeden
kto-wie-ten-wie32 - Legendarna drabina #kiszak #endofeden
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruka-chan
ruka-chan
ruka-chan 03.06.2026, 19:15:06 via Wykop
  • 2
@kto-wie-ten-wie32: czy w tej grze napisy nad przedmiotami to sprajty, które można obracać? XD
  • Odpowiedz
Mokkorichan
Mokkorichan
03.06.2026, 18:57:36
  • 13
#kiszak jak się wystrzelić z drabiny
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruka-chan
ruka-chan
ruka-chan 03.06.2026, 19:02:05 via Wykop
  • 3
@Mokkorichan: cieszy, że twórcy nie tylko przenieśli bugi z pierwowzoru, ale jeszcze je kreatywnie rozwinęli.
  • Odpowiedz
RealnyMadrysta
RealnyMadrysta
03.06.2026, 17:00:29
  • 2
#kiszak #bekazludologuff ten end of eden w c--j podobne do risena XD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruka-chan
ruka-chan
ruka-chan 03.06.2026, 17:54:26 via Wykop
  • 0
@miloszy: tak, YandereDev XD
  • Odpowiedz
donaldJretard
donaldJretard
donaldJretard
03.06.2026, 08:29:23
  • 2
#gothic
Takie tam, T-posing w cinematicu XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
donaldJretard - #gothic 
Takie tam, T-posing w cinematicu XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruka-chan
ruka-chan
ruka-chan 03.06.2026, 16:27:19 via Wykop
  • 0
@donaldJretard: ja nie widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking