1. Od 1 kwietnia o 0,13% spada skladka wypadkowa dla najmniejszych firm do 9 osob. 2. Dzien wolnosci podatkowej w 2015 bedzie 23 maja, 5. najszybszy w Europie. Wyliczyl Deloitte.u
No, no. Wyprzedzamy na nim Chiny i Hong Kong. Aż się czuję tę innowacyjność, której wspomniane państwa pewnie nam zazdroszczą!
@Vealheim: Nie ma to jak wypowiadać się na temat rankingu nie znając metodologii jego tworzenia...W każdym rankingu są brane pod uwagę inne czynniki i są ich SETKI! Widocznie w tym rankingu czynniki były bardziej rozwinięte w Polsce. A to, że Chiny nie są innowacyjne, to chyba żadna tajemnica.Przecież Polska jest
Polecam tag #mostydlazwierzaczkow. Będę tu wrzucał mosty dla zwierzaczków. Bezpieczne przejścia dla Łosi, jeleni, dzików, sarn, lisów, borsuków, żbików, kun, jenotów, wilków i oczywiście rysi.
Mireczki, jedziemy z Tate właśnie do Warszawy naszym traktorem na ten cały marsz gwiaździsty i jako, że żal nie skorzystać z okazji to chcielibyśmy coś zwiedzić. W związku z tym pytanie, co ciekawego można w Warszawie zobaczyć, gdzie warto iść?
Jako bonus trzymajcie playliste, której słuchamy w ciągnikach i puszczamy z głośników na postojach.
Na zdjęciu nasza maszyna. Zawołam @daniel-kolakowski bo wiem, że jest specjalistą od sprzętu i na pewno go
@Krzyswiel: nie wiem czy wybieranie minimalistycznego samochodu jest aż tak dobrym pomysłem. Jak zaczniesz jeździć to lepiej pojeździć trochę większym autem. Nabierzesz doświadczenia na parkingach :)
@Stitch: yep :) te 140 koników to trochę zaniżona wartość. Samochód jest ze Szwecji i jak jeździłem Passatami na polski rynek to ani dźwięk silnika nie taki basowy ani odejście nie takie :) Albo się trafił dobry egzemplarz silnika albo Szwedzi coś tam modzili :D
Mireczki, może będziecie w stanie mi wyjaśnić pewną kwestie. A mianowicie, czy jak na parkingu jest narysowana koperta czyli znak poziomy P20, to czy taki znak nie ma obowiązku być oznaczony co do jego przeznaczenia? Tzn czy nie musi stać znak pionowy albo nie powinno być w kopercie namalowane pod jaki cel jest taka koperta (miejsce dla niepełnosprawnych,policja,straż miejska itp)??
3 dobre wiadomosci na dzis:
1. Od 1 kwietnia o 0,13% spada skladka wypadkowa dla najmniejszych firm do 9 osob.
2. Dzien wolnosci podatkowej w 2015 bedzie 23 maja, 5. najszybszy w Europie. Wyliczyl Deloitte.u
@Vealheim: Nie ma to jak wypowiadać się na temat rankingu nie znając metodologii jego tworzenia...W każdym rankingu są brane pod uwagę inne czynniki i są ich SETKI! Widocznie w tym rankingu czynniki były bardziej rozwinięte w Polsce. A to, że Chiny nie są innowacyjne, to chyba żadna tajemnica.Przecież Polska jest