#rozdajo mój stary iPhone 7, stan 4+, bateria trzyma w miarę dobrze, brak case, kabli, ładowarki i słuchawek - sam telefon w pudełku. Zasady pewnie znacie. Zwycięzcę wybiorę o 20
Mireczki, właśnie przyszła do nas nowiutka #ps4, którą chcemy Wam podarować (。◕‿‿◕。) Już jutro o 16:00 urządzimy antywalentynkowe #rozdajo. Po co spędzać #walentynki z dziewczyną, skoro możesz z nowiutką konsolą? ( ͡°͜ʖ͡°)
Z okazji ostatnich plotek na temat koloru skóry Ciri w serialu Netflixa, robię małe #rozdajo. Z osób plusujących ten wpis wylosuję w poniedziałek jedną, która otrzyma figurkę BIAŁEJ Cirilli Fiony Elen Riannon (wysyłka na mój koszt w jakikolwiek zakątek świata). Mam drugą taką w opakowaniu, więc zastanowię się którą wysłać. Z #rozdajo wykluczone są konta ze stażem poniżej 3 miesięcy, oraz osobniki, które po analizie ich wpisów i komentarzy będą śmierdziały
Witam wszystkich mirków zainteresowanych ciągiem dalszym historii z TEGO wpisu. Chciałem wszystko opisać jutro ale zaczęliście mi spamować PW więc podzielimy to na części.
Hasło do Wi-Fi zmieniłem w sumie 5 minut po napisaniu wpisu po przekminieniu jeszcze na szybko czy by nie spróbować się dogadać z koleżanką na spokojnie. Dosłownie 3 minuty później już była w moim pokoju(bez pukania) z zapytaniem czy coś się stało z internetem bo jej w telefonie
Lecimy z kolejny #rozdajo! Tym razem wśród osób plusujących ten wpis wylosuję #powerbank o pojemności 10400mAh! Takie sprytne urządzenie pozwoli kilkukrotnie naładować #smartfon do pełna ( ͡°͜ʖ͡°)
Jak zawsze nagroda w #rozdajo jest nieprzypadkowa. Tak jak wspominałem w poprzednich wpisach, wydaliśmy darmową grę #zombiehunter, która jest w tej chwili dostępna na urządzenia z systemem #android -> link do pobrania oraz #ios -> link do
Mamy do was wielką prośbę Mireczki, chcemy, aby nasz sklep był jak najlepszy dla naszych klientów, dlatego potrzebujemy waszej opinii. Odpowiedzcie proszę na 1 pytanie w ankiecie. Żeby nie pozostawać dłużnymi, wylosujemy 3 osoby w tym #rozdajo, które otrzymają od nas Inteligentną opaskę Xiaomi Mi Band 2.
W ankiecie wybieramy najpopularniejszą kategorię produktów z naszego sklepu. Pozwoli nam to organizować więcej promocji, kuponów rabatowych oraz #rozdajo z produktami, które uwielbiacie :)
#blackmetal