Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
normalny08

normalny08

Dołączył 9 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2331
  • Znaleziska 53
  • Mikroblog 2278
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 17
normalny08
normalny08 14.09.2020, 16:51:58
  • 10
C'est l'Anglais qui nous a fait ca! - To Anglicy nam to zrobili.
Niemiecki plakat propagandowy z 1940 roku skierowany do Francuzów.

Skojarzenia z plakatem "Anglio, twoje dzieło" są nieprzypadkowe - autorem ich obu był pochodzący z Austrii propagandzista Theo Matejko.

#historia #iiwojnaswiatowa #ciekawostkihistoryczne #francja
normalny08 - C'est l'Anglais qui nous a fait ca! - To Anglicy nam to zrobili.
Niemie...

źródło: comment_1600102046zLn2qmqeyR8fIfS1BMYtkU.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

normalny08
normalny08
Autor
14.09.2020, 16:52:15
  • 3
normalny08

źródło: comment_1600102334NqLp477kOTnlt7Hp26AqkY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
normalny08
normalny08 04.09.2020, 20:34:01 via Android
  • 4
#mecz
normalny08 - #mecz

źródło: comment_1599251641iSvrG3bpNlJAW7vq29ms1N.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ankhain
Ankhain
Ankhain
04.09.2020, 20:35:05 via Android
  • 0
@normalny08 xd
  • Odpowiedz
albanskiwirus
albanskiwirus
04.09.2020, 20:36:22 via iOS
  • 0
@normalny08: Dobry stuff :
  • Odpowiedz
normalny08
normalny08 02.07.2020, 21:54:43
  • 2
Właśnie skończyłem Dark i generalnie nurtuje mnie tylko jedna rzecz:


#pytanie #dark
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cvany
cvany
04.07.2020, 07:11:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@normalny08: chodzi o to że światy 1 i 2 powstają już w całości od razu. Nie ma punktu czy stanu początkowego, wszystkie wydarzenia dzieją się w tej samej chwili i się zapętlają.
  • Odpowiedz
eshabe
eshabe
04.07.2020, 08:57:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
ale kurde, tu chodzi o to, że w świecie 0 nie było nawet Urlisia więc skąd miał się tam wziąć Mikkel, nie mówiąc już o Jonasie?


@SiemkaKolego: Przecież o to chodzi w paradoksie pętli czasu, gdzie nie ma początku ani końca. Nie przekładaj tego na znane nam obecnie prawa fizyki. To jest serial sci-fi, a nie dokumentalny.
  • Odpowiedz
normalny08
normalny08 24.06.2020, 22:41:57 via Android
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....r
T.....r
konto usunięte 24.06.2020, 22:52:21
  • 2
@normalny08: za Bieruta było łatwej o mieszkanie w dużym mieście
  • Odpowiedz
normalny08
normalny08 03.04.2020, 12:20:54 via Android
  • 0
Czy jeśli wybadam teraz JPanther II, to po najbliższej aktualizacji, która usunie go z drzewka i przeniesie do "pojazdów kolekcjonerskich" Jagdtiger automatycznie mi się odblokuje i będę mógł go kupić za kredyty? #wot
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....y
P.....y
konto usunięte 03.04.2020, 12:39:15
  • 8

Komentarz usunięty przez autora

RickLittleBrick
RickLittleBrick
03.04.2020, 16:26:53
  • 1
@Finnophile: https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/1-9-common-test-1/
  • Odpowiedz
normalny08
normalny08 08.11.2019, 15:30:55 via Android
  • 1
Ogolnie gra chodzi mi nawet dobrze nie mam żadnych ścinek ani drastycznych spadków fps, problem jest w tym, że od ostatniego patcha czasami po 5, nieraz po 15 minutach gra po prostu wywala mi do pulpitu i wyświetla się komunikat że "RDR 2 niespodziewanie przestało działać" .
Jest na to jakie sposób?
#rdr2 #pcmasterrace #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

normalny08
normalny08
Autor
08.11.2019, 16:54:34 via Android
  • 1
@falcon945
@Radaka
Przeinstalowałem sterowniki i na razie wygląda na to, że się naprawiło
  • Odpowiedz
CuckCuckKlan
CuckCuckKlan
08.11.2019, 22:15:01
  • 0
@normalny08: Radziłbym poczekać na patcha, gra jest teraz w tak lipnym stanie z tego co czytam po stronkach, że raczej sam jej nie naprawisz ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
normalny08
normalny08 19.09.2019, 05:33:47 via Android
  • 0
Jak kupię dzisiaj origin Access Basic to będę już mógł grać te 10 godzin w #fifa20 ?
#pytanie #origin #fifa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GodALLU
GodALLU
19.09.2019, 05:34:40
  • 2
@normalny08: tak
  • Odpowiedz
Matejlipton
Matejlipton
Matejlipton
19.09.2019, 07:33:09 via Android
  • 0
Tylko w premier
  • Odpowiedz
normalny08
normalny08 15.09.2019, 19:56:58 via Android
  • 0
Czy pomiędzy sluchawkami bluetooth, z których jedne działają na BT 5.0 a drugie na BT 4.2 jest jakas różnica w jakości dzwieku lub opóźnieniach ?
#sluchawki #muzyka #pytanie #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lagrande
lagrande
15.09.2019, 19:59:34
  • 0
@normalny08: 0.8
  • Odpowiedz
normalny08
normalny08 15.09.2019, 18:05:07 via Android
  • 0
Jakie polecacie słuchawki True Wireless tak mniej więcej do 250 zł?
Znajdę coś lepszego niż Xiaomi airdots?
#muzyka #sluchawki #pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polinik
Polinik
15.09.2019, 18:22:21
  • 0
@normalny08:
Te czarne Xiaomi AirDotsy odradzam.
Dźwięk spoko, ale bardzo często lewa słuchawka przerywa jak się przekręci głowę.
Sprawdzane na dwóch parach słuchawek, z Androidem jak i iOS.
  • Odpowiedz
normalny08
normalny08 16.05.2019, 14:28:41 via Android
  • 3
#heheszki
normalny08 - #heheszki

źródło: comment_iaZtxXwb7GvXAQjvAugMhTP2pwJmrbln.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

normalny08
normalny08 07.05.2019, 20:35:31 via Android
  • 0
Które DLC brać? Gram prawie zawsze w Europie.
Dharma, Cradle od Civilizations czy Mandate of Heaven?
#eu4
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redesekrator
Redesekrator
07.05.2019, 20:42:07
  • 1
@normalny08: Mandate of Heaven jak lubisz Chiny, CoC jak lubisz kraje muzułmańskie, Dharma jak lubisz Indie
  • Odpowiedz
normalny08
normalny08 24.04.2019, 18:53:14 via Android
  • 1
Czy jest jakaś różnica w jakości między zdjęciami wykonanymi w 4:3 a 16:9 na telefonie?
#xiaomi #telefony #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wojtec124
wojtec124
24.04.2019, 19:01:24
  • 1
16:9 to przycięte 4:3 -> 16:12
czyli tak samo szerokie i zaranem niższe ;)
  • Odpowiedz
Jag1enka
Jag1enka
24.04.2019, 19:05:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@normalny08: u mnie 4:3 ma 13mpix, a 16:9 już 9,7
  • Odpowiedz
normalny08
normalny08 10.04.2019, 12:34:38 via Android
  • 0
Kiedy będzie można wreszcie kupić normalnie #mi9 128 gb ? W tamtą sobotę w Arkadii wpisali mnie niby na "listę", dostawa miała być w tamtą środę, ale oczywiście telefonu dalej nie mam xD
#xiaomi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ntr1987
ntr1987
10.04.2019, 14:42:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@plonez80: i od proboszcza
  • Odpowiedz
L.....e
konto usunięte 10.04.2019, 19:12:15
  • 1
@normalny08: Dzwoń codziennie do Arkadii i dowiaduj się - nie ma innego wyboru. Telefony po prostu wywiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
normalny08
normalny08 03.03.2019, 18:10:20 via Android
  • 2
Kiedy należy się spodziewać premiery #mi9 w Polsce? Warto czekać czy brać #mimix3 ?
#xiaomi #telefony
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r.....e
r.....e
konto usunięte 03.03.2019, 23:02:37
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

normalny08
normalny08 27.02.2019, 17:42:10 via Android
  • 1
Mam dylemat - co lepiej kupić?
Mi mix 2s czy mi 8 ?
Mi mix 2s podoba mi sie o wiele bardziej z wygladu(brak notcha) ale z kolei mi 8 ma ekran Amoled. Czy ekran amoled robi aż tak duża roznice?
#xiaomi #telefony #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Retsew
Retsew
27.02.2019, 17:45:31 via Android
  • 1
@normalny08 rozwazales op6t? Niby ma notcha ale nie inwazyjnego. Za niedługo będzie dostępny w polskiej dystrybucji mi 9, a z tego co słyszałem jest ok. Między tymi 2 wybrałbym mix 2s
  • Odpowiedz
Emiloov
Emiloov
28.02.2019, 13:57:52 via Android
  • 0
@normalny08. Kupiłem Huawei P20. Jakoś mnie do siebie przekonał.
  • Odpowiedz
normalny08
normalny08 13.01.2019, 13:24:35 via Android
  • 0
Czy pomiedzy wyswietlaniem 60 hz a 75 hz jest jakas roznica w jakosci obrazu? (chodzi mi o kolory, ostrosc itd. a nie o plynnosc)
#pcmasterrace
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

remek4x4
remek4x4
13.01.2019, 13:26:30
  • 0
@normalny08: Właśnie nie wiem od czego to zależy ale na moim Philipsie po podbiciu z 60 do 74 wyraźnie poprawia się kontrast i nasycenie kolorów.
  • Odpowiedz
Atexor
Atexor
13.01.2019, 13:27:31
  • 0
@normalny08: nawet pomiędzy 60, a 144 nie powinno być (monitor 144Hz here). Jedyna różnica, to jak masz monitor co nie wspiera natywne 75Hz, a mu wymusisz (tak jakby "podkręcanie"). Wtedy powyżej danej wartości może się robić lekko niewyraźnie. Jednak to raczej kwestia indywidualna danego modelu.

Dodatkowo zauważyłem u siebie, że jak przestawiam monitor na 144Hz, to "świeci" mocniej (np. ciemnoszare tło wykopu jest zauważalnie jaśniejsze). Poza tym w kolorach itp.
  • Odpowiedz
normalny08
normalny08 04.11.2018, 21:02:41 via Android
  • 0
Kogo polecacie na CAM z Premier League?
#fifa19
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....u
s.....u
konto usunięte 04.11.2018, 21:15:21 via Android
  • 3

Komentarz usunięty przez moderatora

marian-stefan
marian-stefan
04.11.2018, 21:38:48
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

normalny08
normalny08 01.11.2018, 10:44:24 via Android
  • 2
Icardi czy Immobile?
#fifa19
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samowski
Samowski
01.11.2018, 14:06:17
  • 0
@normalny08: Immobile
  • Odpowiedz
matek1212
matek1212
matek1212
01.11.2018, 17:06:51 via Android
  • 0
@normalny08 Icardim nie grało mi się za dobrze. Immobile na początku kozak, teraz już bardziej przeciętnie ale 150 bramek w 250 meczach w ustawieniu 4-1-2-1-2 wąsko
  • Odpowiedz
normalny08
normalny08 25.10.2018, 09:44:24 via Android
  • 1
Milinković-savić , Pjanić czy Allan?
Kogo polecacie?
#fifa19
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kozak_Lkr
Kozak_Lkr
25.10.2018, 09:47:59 via Android
  • 1
@normalny08 SMS
  • Odpowiedz
mirek_januszy
mirek_januszy
25.10.2018, 12:38:05 via Android
  • 0
@normalny08 powiem tak, grałem SMS 12 spotkań i tylko jedna asysta - w tym roku niby większy ovr ale jakoś tak sztywno się gra. Allan 10 spotkan, 3 gole i 2 asysty, mimo że bardziej CDM z niego, ale byłem bardziej zadowolony. Pjanicem nie grałem
  • Odpowiedz
normalny08
normalny08 21.09.2018, 14:23:12 via Android
  • 1
Czy jeśli kupię origin acces basic i zagram w fifę 19 te maksymalne 10 godzin, to czy po kupieniu normalnie fify już po premierze będę miał w niej postęp, który osiągnąłem podczas grania w basic? (Kariera,ultimate) #fifa19
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arko123
arko123
21.09.2018, 14:30:55 via Android
  • 0
@normalny08 tak
  • Odpowiedz
eselwu
eselwu
eselwu
21.09.2018, 14:30:59
  • 0
@normalny08: ta
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Strona 15 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.07.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.11.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking