Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
norbert-mor
norbert-mor

norbert-mor

Dołączył 2 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 257
  • Znaleziska 4
  • Mikroblog 253
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
oesucotusieodwala
oesucotusieodwala
09.05.2026, 13:38:57
  • 27
#raportzpanstwasrodka najlepsze w tym calym slubie Filipa, ze Mumin sie cieszy ze to tesciu oplaca wesele, wiec on nie musi, a do tego oni jako rodzina po slubie pierworodnego beda takze mogli miec status rezydenta i nie jezdzic na visa run. Mumin juz to wszystko ma obcykane:) Jedynym progiem moze byc to uzbieranie 60k papieru na dom. W ogole to Miminy poznaly przyszla synowa? Oni sa jak karaluchy, przetrwaja nawet
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

norbert-mor
norbert-mor
norbert-mor 09.05.2026, 13:51:14 via Wykop
  • 15
@oesucotusieodwala: i im wszystko wyżerą z lodówki i ogródka.
  • Odpowiedz
deevee1982
deevee1982
deevee1982
09.05.2026, 08:06:46
  • 7
Wy się hejtujecie, proszę przestać. Zdjęcie AI.
#raportzpanstwasrodka
deevee1982 - Wy się hejtujecie, proszę przestać. Zdjęcie AI.
#raportzpanstwasrodka

źródło: 1000070189

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

norbert-mor
norbert-mor
norbert-mor 09.05.2026, 13:49:04 via Wykop
  • 0
@deevee1982: gdyby klapek miał taki z-------l to by się zapłakał.
  • Odpowiedz
oesucotusieodwala
oesucotusieodwala
09.05.2026, 11:09:16
  • 18
#raportzpanstwasrodka ile zgrzewek Cambodii zakontraktuje klapek poki jest szansa na czerwona zawleczke i darmowe piwerko:)? Bo majac restauracje w koncepcie family friendy, kawa moze byc kupowana na gramy, kurczak po 1kg a bekon pakowany po dwa plasterk, badzmy powazni-NIE cambodia!
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

norbert-mor
norbert-mor
norbert-mor 09.05.2026, 13:44:07 via Wykop
  • 1
@Przykleszc: ciekawa koncepcja
  • Odpowiedz
Knoblauch
Knoblauch
07.05.2026, 16:00:31
  • 14
#raportzpanstwasrodka
Cholera jasna mam deja vu.
Knoblauch - #raportzpanstwasrodka 
Cholera jasna mam deja vu.

źródło: 1000095744

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

norbert-mor
norbert-mor
norbert-mor 07.05.2026, 20:44:22 via Wykop
  • 0
@ottis: nie wiem gdzie jest ale na pewno coś go boli.
  • Odpowiedz
lskx
lskx
06.05.2026, 19:52:17
  • 42
#raportzpanstwasrodka

nie to nie fejur. dziś podczas przeglądania na wizji uniwersum coś p---------m i przypadkiem dałem pauze w tym momencie.

Ar ju lejdi or lejdiboj?
lskx - #raportzpanstwasrodka 

nie to nie fejur. dziś podczas przeglądania na wizji u...

źródło: obraz

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

norbert-mor
norbert-mor
norbert-mor 06.05.2026, 20:02:52 via Wykop
  • 4
@zbyszek-krol: a można pisać ba na okun cium ciaram?
  • Odpowiedz
dizel81
dizel81
dizel81
04.05.2026, 05:58:21
  • 9
Co do Spoconego to wyjechał Chemik pewnie do Niemiec, sam wspominał że ma tam firmę.
Spocony pewnie dalej w Kambo siedzi.
#raportzpanstwasrodka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

norbert-mor
norbert-mor
norbert-mor 04.05.2026, 06:13:40 via Wykop
  • 8
@boilermontis: to powinien zacząć szukać od własnej d--y.
  • Odpowiedz
plac8o
plac8o
30.04.2026, 17:53:23
  • 1
Wstawiam drugi raz bo zapomniałem o Waldim #raportzpanstwasrodka

Komu pierwszemu skończy się kasa i opuści Kampuczę?

  • Muminy 40.5% (53)
  • Spocuch 18.3% (24)
  • Łoniak 26.7% (35)
  • Waldi 6.1% (8)
  • Maniek 1.5% (2)
  • Klapek 1.5% (2)
  • Plastiki 4.6% (6)
  • Prezes 0.8% (1)

Oddanych głosów: 131

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

norbert-mor
norbert-mor
norbert-mor 30.04.2026, 17:56:12 via Wykop
  • 8
@plac8o: Dla wielu to już od dawna nie jest kwestia pieniędzy, a siły przetrwania.
  • Odpowiedz
hans-kloss-23
hans-kloss-23
29.04.2026, 14:12:32
  • 4
#raportzpanstwasrodka Sprawa techniczna - Polskiego paszportu dla domniemanej córki ropucha.

Jeżeli ropuch nie był wpisany w akt urodzenia jako ojciec - a nawet jakby był... to jest kraj trzeciego świata, scambodia. Jak to ma działać w ambasadzie Polski? Przyjeżdża facet do Bangkoku i pokazuje jakiś świstek papieru - i mówi "dawać mi tu paszport i obywatelstwo EU"? I już tak po prostu dają? Czy konieczny jest dowód na ojcostwo (DNA)?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

norbert-mor
norbert-mor
norbert-mor 29.04.2026, 15:54:51 via Wykop
  • 1
@irolslozok: Noże zostać żoną jakiegoś Polaka i wtedy polski paszport będzie miała.
  • Odpowiedz
norbert-mor
norbert-mor
norbert-mor 29.04.2026, 17:31:41 via Wykop
  • 0
@irolslozok: skoro klapek to dla niej obcy facet to w sumie może za niego wyjść (o ile dożyje) i 8 bardziej 10 tys dołka zostanie w kieszeni.
  • Odpowiedz
OrbanZwany_Sobaka
OrbanZwany_Sobaka
18.04.2026, 16:38:06
  • 35
#raportzpanstwasrodka kogoś nerwy ponoszą, będzie nieprzespana noc ¯\(ツ)/¯
OrbanZwany_Sobaka - #raportzpanstwasrodka kogoś nerwy ponoszą, będzie nieprzespana no...

źródło: IMG_5585

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

norbert-mor
norbert-mor
norbert-mor 18.04.2026, 17:05:42 via Wykop
  • 36
@OrbanZwany_Sobaka: Gapcio na rauszu vs Gapcio na kacu.
  • Odpowiedz
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
17.04.2026, 14:17:12
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

norbert-mor
norbert-mor
norbert-mor 17.04.2026, 16:16:12 via Wykop
  • 0
@wujek_srednia_rada: czy on wczoraj nie miał prawej ręki w gipsie?
  • Odpowiedz
norbert-mor
norbert-mor
norbert-mor 17.04.2026, 17:20:20 via Wykop
  • 0
@wujek_srednia_rada: ale dzisiaj ma lewą rękę w gipsie.
  • Odpowiedz
Vendigoo
Vendigoo
12.04.2026, 05:46:01
  • 14
#raportzpanstwasrodka Wiecie, że w Kambodży jest ministerstwo pogody, to juz wiecie..
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

norbert-mor
norbert-mor
norbert-mor 12.04.2026, 08:11:57 via Wykop
  • 0
@jednorazowka: Bo my mamy rozmach.
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
05.04.2026, 18:12:43
  • 20
#raportzpanstwasrodka #wloczykijwazji
Mumin zapytany na live 🔴, czy po pol roku pobytu w Vietnamie, potrafi po wietnamsku powiedziec 'dziekuje' ...

https://streamable.com/48pzo0
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka #wloczykijwazji
Mumin zapytany na live 🔴, czy po...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

norbert-mor
norbert-mor
norbert-mor 05.04.2026, 18:32:34 via Wykop
  • 0
@JJtriple777: szlachta nie dziwkuje
  • Odpowiedz
Knoblauch
Knoblauch
05.04.2026, 07:50:26
  • 9
#raportzpanstwasrodka
Knoblauch - #raportzpanstwasrodka

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

norbert-mor
norbert-mor
norbert-mor 05.04.2026, 08:21:15 via Wykop
  • 6
@Knoblauch: ba ba okun cium ciaram ba ba
  • Odpowiedz
Wwolt
Wwolt
29.03.2026, 11:01:07
  • 24
#raportzpanstwasrodka To jest wersja gęsta czy ta rzadka? Jak mu kasy szkoda to niech ten keczup sprzedaje w foliowych paczkach.
Wwolt - #raportzpanstwasrodka To jest wersja gęsta czy ta rzadka? Jak mu kasy szkoda ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-29 130128

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

norbert-mor
norbert-mor
norbert-mor 29.03.2026, 12:05:01 via Wykop
  • 2
@jan-janusz-nekala: słuszna koncepcja.
  • Odpowiedz
Marecki85
Marecki85
25.03.2026, 17:45:50
  • 37
#raportzpanstwasrodka Pet, zęby i lądowisko dla much
Marecki85 - #raportzpanstwasrodka Pet, zęby i lądowisko dla much

źródło: Zrzut ekranu_25-3-2026_184010_www.youtube.com

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

norbert-mor
norbert-mor
norbert-mor 25.03.2026, 17:59:07 via Wykop
  • 4
@hans-kloss-23: w gardle
  • Odpowiedz
hans-kloss-23
hans-kloss-23
14.03.2026, 11:57:59
  • 20
#raportzpanstwasrodka Gambit Prezesa. Ale nam wszystkim zagrał na nosie!!! Tak apropos, w zeszłym roku zezłomowałem mojego 20-letniego pickupa który był i tak 10 lat młodszy niż Srebrny Szerszen Machloja!
hans-kloss-23 - #raportzpanstwasrodka Gambit Prezesa. Ale nam wszystkim zagrał na nos...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

norbert-mor
norbert-mor
norbert-mor 14.03.2026, 12:43:51 via Wykop
  • 2
@Nusantara: Robi wrażenie!
  • Odpowiedz
Drapichrust
Drapichrust
08.03.2026, 13:24:56
  • 8
#raportzpanstwasrodka Uwaga, mam ważne pytanie. Czy ktoś tu wie kto to Roman?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

norbert-mor
norbert-mor
norbert-mor 08.03.2026, 13:40:25 via Wykop
  • 33
@Drapichrust: Roman to kondon.
  • Odpowiedz
hans-kloss-23
hans-kloss-23
05.03.2026, 21:16:47
  • 5
#raportzpanstwasrodka Jak u was sytuacja z wolnością? U mnie w Kraju Wolności pare stanów (Kolorado i Kalifornia jak na razie) będzie od przyszłego roku wymagać tzw. "weryfikacji wieku" (czyli w praktyce uniwersalnego ID dzięki któremu można śledzić centralnie każdy twój ruch na internecie) użytkowników od PRODUCENTOW SYSTEMOW OPERACYJNYCH. Niezłe co?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

norbert-mor
norbert-mor
norbert-mor 06.03.2026, 04:35:15 via Wykop
  • 0
@Maziol: Gdzie wady?
  • Odpowiedz
Marecki85
Marecki85
05.03.2026, 09:07:00
  • 24
#raportzpanstwasrodka Klapek cenzuruje, więc chyba coś spod sukienki wylazło.
Marecki85 - #raportzpanstwasrodka Klapek cenzuruje, więc chyba coś spod sukienki wyla...

źródło: Zrzut ekranu_5-3-2026_10122_www.youtube.com

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

norbert-mor
norbert-mor
norbert-mor 05.03.2026, 12:44:48 via Wykop
  • 6
@Marecki85: Wąsy.
  • Odpowiedz
Bimbas
Bimbas
Bimbas
27.02.2026, 14:03:05
  • 35
#raportzpanstwasrodka
Bimbas - #raportzpanstwasrodka

źródło: 1000060145

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

norbert-mor
norbert-mor
norbert-mor 27.02.2026, 21:06:48 via Wykop
  • 0
@Bimbas: piwa w sam raz by na działkę dojechać.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
  • Strona 2 z 9
  • >

Norbert Mor

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking