#raportzpanstwasrodka najlepsze w tym calym slubie Filipa, ze Mumin sie cieszy ze to tesciu oplaca wesele, wiec on nie musi, a do tego oni jako rodzina po slubie pierworodnego beda takze mogli miec status rezydenta i nie jezdzic na visa run. Mumin juz to wszystko ma obcykane:) Jedynym progiem moze byc to uzbieranie 60k papieru na dom. W ogole to Miminy poznaly przyszla synowa? Oni sa jak karaluchy, przetrwaja nawet

oesucotusieodwala










