Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1268

Zbigniew Stonoga, ruszył do USA z detektywem Rutkowskim wytropić Ziobrę XD

Zbigniew Stonoga, ruszył do USA z detektywem Rutkowskim wytropić Ziobrę XD

Zbigniew Stonoga, ruszył do USA z detektywem Rutkowskim wytropić Ziobrę "Przygotowujemy już specjalny samolot". Zbychu nie ma szans XD

severh
severh
z
donald.pl
dodany: 15.05.2026, 08:53:45
  • #
    polityka
  • #
    heheszki
  • #
    ziobro
  • #
    stonoga
  • #
    rutkowski
  • 224
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

duplikat
krol_europy
z wykop.pl
  • 18
Poszukiwania trwają... xD
nie_mow_o_mnie_swojemu_mezowi
z facebook.com
  • 16

Komentarze (224)

najlepsze

cepheus
cepheus
15.05.2026, 11:30:13 via Wykop
  • 806
cepheus

źródło: ad9af45a1c23d719f43d88ff6fc41a4b84dde2447bed6b361bee86f9ea1c146b

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Victor_Manzon
Victor_Manzon
15.05.2026, 13:07:50 via Wykop
  • 90
@cepheus: Crème de la crème
  • Odpowiedz
LukCzu
LukCzu
15.05.2026, 15:25:25 via iOS
  • 143
@cepheus:
LukCzu - @cepheus:

źródło: IMG_7372

Pobierz
  • Odpowiedz
LegendarnyOdkurzacz
LegendarnyOdkurzacz
15.05.2026, 11:42:33 via Wykop
  • 475
Jeszcze tylko składzik na miotły Maxa Kolonko jako baza operacyjna oraz Cejrowski jako informator.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

allmilczar
allmilczar
15.05.2026, 15:11:05 via Wykop
  • 44
@LegendarnyOdkurzacz: Naczelny bosostopy już mu depcze po piętach.
  • Odpowiedz
LukCzu
LukCzu
15.05.2026, 15:24:46 via iOS
  • 34
@LegendarnyOdkurzacz:
LukCzu - @LegendarnyOdkurzacz:

źródło: IMG_7374

Pobierz
  • Odpowiedz
Hunt3r_PL
Hunt3r_PL
15.05.2026, 09:59:23 via Wykop
  • 218
@severh Detektywem Rutkowskim? Przecież ten pajac, przebieraniec nie ma licencji detektywistycznej od 16 lat.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chlopiec_kucyk
chlopiec_kucyk
15.05.2026, 11:11:55 via Wykop
  • 186
@Hunt3r_PL: Idealnie pasuje. Na miejscu będą mieli przyczułek w schowku Kolonko.
  • Odpowiedz
biczek
biczek
15.05.2026, 11:33:31 via Wykop
  • 55
@chlopiec_kucyk: Pan Prezydent Mariusz go ułaskawi.
  • Odpowiedz
FireDash
FireDash
15.05.2026, 10:53:15 via Wykop
  • 184
Zakop, zawsze będę powtarzał, że nie warto promować takich ludzi, nawet jeśli przypadkowo są przeciwko takim jak ziobro.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RKN_
RKN_
RKN_
15.05.2026, 14:42:33 via Android
  • 190
@FireDash: przypadkowo? Stonoga ma z Zerem kosę przynajmniej 15 lat xD
  • Odpowiedz
FireDash
FireDash
15.05.2026, 14:50:46 via Wykop
  • 81
@RKN_: Tego typu ludzi zawsze mają z czymś problem. A przypadkowo akurat on ma problem z kimś kogo nie lubimy.

Na tym polega zepsucie dzisiejszej polityki i "popkultury politycznej" że ludzie są w stanie wypromować nawet klauna jeśli będzie krytykował tych, których nie popierają.
  • Odpowiedz
retzev
retzev
15.05.2026, 13:50:40 via Android
  • 154
Rutkowski po tym jak pocałował klamkę u Marcinkiewicza i jeszcze to nagrał na video już nigdy nie powinien pokazywać się publicznie.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ray7
ray7
ray7
15.05.2026, 15:43:47 via Wykop
  • 74
@retzev: Kazio go wtedy zgasił jak peta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DzikWesolek
DzikWesolek
15.05.2026, 16:26:01 via Wykop
  • 49
@retzev: Jeszcze była akcja z odbijaniem ciężarówek w Niemczech zlecona przez tego Janusza biznesu co to się furami chwalił na FB, a nie płacił pracownikom, bo myślał że mu Gruzini za darmo bedą pracować.
  • Odpowiedz
viNci_
viNci_
15.05.2026, 14:52:02 via Wykop
  • 108
Jaja by były jakby faktycznie wbili się na posesje Ziobry a ten na legalu ich zastrzelił za wtargnięcie na czyjąś własność i groźby :)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cztero0404
Cztero0404
15.05.2026, 17:57:13 via Wykop
  • 37
Jaja by były jakby faktycznie wbili się na posesje Ziobry a ten na legalu ich zastrzelił za wtargnięcie na czyjąś własność i groźby :)


@viNci_: To raczej nie będzie możliwe. Żeby takie coś mogło mieć miejsce Ziobro musiałby być najpierw obywatelem Stanów Zjednoczonych bo inaczej nie można tam posiadać broni legalnie.
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
15.05.2026, 18:12:22 via Wykop
  • 16
wystarczy że jakiś lokals go przyjmie jako gościa


@olgierdano_peto_gaszano: Tak, ale to swoją drogą. Takim lokalsem mógłby być chyba nawet Tomasz Adamek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ostatni
ostatni
ostatni
15.05.2026, 09:59:01 via Wykop
  • 90
Patusy jadą prowokować fbi.
Wróżymy przygody.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Eponhall
Eponhall
Eponhall
15.05.2026, 13:58:42 via Wykop
  • 21
@piszczel: Obrażanie mnie nie sprawi, że będziesz miał rację.
Lepiej uzasadnij czemu zmienia, bo prawo międzynarodowe ci zaprzecza - co już udowodniłem.
  • Odpowiedz
Nie_jestem_robotem_69
Nie_jestem_robotem_69
15.05.2026, 15:10:26 via Wykop
  • 20
@piszczel: Jesteś typowym zjebem. To nie opinia tylko fakt ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
januszjanusz666
januszjanusz666
15.05.2026, 10:47:03 via Wykop
  • 60
jadą do Hollywooda kręcić "głupi & głupszy 3"...... co za pokemony, hehe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

intri
intri
17.05.2026, 06:59:47 via Wykop
  • 0
@januszjanusz666: ciekawe czy motorynkę zabrali czy coś lokalnie zorganizują
  • Odpowiedz
kopciauke
kopciauke
kopciauke
15.05.2026, 15:20:24 via Wykop
  • 59
Jaki kraj taki mosad
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Clubber_Lang
Clubber_Lang
15.05.2026, 18:05:38 via Wykop
  • 40
tyle może rutkowski, albo nawet mniej bo będzie w obcym kraju XD
https://www.youtube.com/watch?v=DJusfYNYwbo
Clubber_Lang - tyle może rutkowski, albo nawet mniej bo będzie w obcym kraju XD
https...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Opryskus69
Opryskus69
15.05.2026, 19:44:44 via Wykop
  • 2
@Clubber_Lang: ale tam w logo jest w kraju i na świecie xD
  • Odpowiedz
sebasan
sebasan
sebasan
15.05.2026, 20:42:34 via Wykop
  • 21
@Clubber_Lang: Przecież ta akcja to była taka żenada, że aż neurony bolą.
Pomimo upływu lat to jest dalej wzór kiczowatości.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4353
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3211
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3107
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2370
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
2031
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #usa
  • #neuropa
  • #konfederacja
  • #trump
  • #bekazkonfederacji
  • #debata
  • #pis
  • #kanalzero
  • #wydarzenia
  • #gospodarka
  • #partiarosyjska
  • #ciekawostki

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking