Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
matip21
matip21

matip21

Dołączył 14 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2240
  • Znaleziska 727
  • Mikroblog 1513
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 51
dominik14423
dominik14423
17.11.2015, 16:23:29
  • 1
Mirole do orchida v5 klon z czego najlepiej kręcić grzałki oraz jakiej watki używać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#epapieros #epapierosy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matip21
matip21
matip21 17.11.2015, 19:38:08
  • 0
@dominik14423: Ja kręcę Kanthal A1 0.4mm 6-7 zwojów. A wata taka
  • Odpowiedz
matip21
matip21
matip21 18.11.2015, 12:45:40 via Android
  • 0
@dominik14423: wygląda to na zwykłą wate. A drut kupuje na #fasttech
  • Odpowiedz
matip21
matip21
matip21 18.11.2015, 12:59:38 via Android
  • 0
@dominik14423: dokładnie taki. Ja używam 0.4mm
  • Odpowiedz
matip21
matip21
matip21 18.11.2015, 18:20:51 via Android
  • 0
@dominik14423: poczytaj sobie o co chodzi z opornoscia przy kręceniu grzalek. Jest tego pełno w necie
  • Odpowiedz
KolorowyMisio
KolorowyMisio
17.11.2015, 17:39:44
  • 2
Śniadanie: serek, Obiad: sandłicze, Kolacja: sandłicze
Super tryb życia bulwo!
#smutnazaba #gorzkiezale
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matip21
matip21
matip21 17.11.2015, 17:47:56
  • 0
@KolorowyMisio: a nie możesz powiedzieć "kanapki"?
  • Odpowiedz
matip21
matip21
matip21 17.11.2015, 17:50:43 via Android
  • 1
@KolorowyMisio: na to mówię tosty :-)
  • Odpowiedz
likk
likk
14.11.2015, 19:26:26
  • 1
zna ktoś jakiś sensowny adapter, który po bluetooth/wi-fi pozwoli mi przesyłać bez kabli muzykę do sprzętu audio?

ważne, żeby miało toto oprogramowanie pozwalające na obsługę z peceta a nie tylko smartfona czy tabletu

#audio #elektronika #pytanie #pytamboniwiem
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matip21
matip21
matip21 14.11.2015, 19:36:48
  • 1
@likk: Ja używam tego LINK
Polecam, działa bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
matip21
matip21
matip21 14.11.2015, 19:38:54
  • 1
@sanczoklep: Mój działa super. Jeden mam w aucie, drugi w głośnikach 2.1 w domu.
  • Odpowiedz
matip21
matip21
matip21 14.11.2015, 19:39:13
  • 0
@matix21: Ja nie słyszę różnicy.
  • Odpowiedz
matip21
matip21
matip21 14.11.2015, 19:41:06
  • 0
@likk: Pytanie, czy naprawdę to jest tyle warte. Ja za swój zapłaciłem ~8zł i jestem zadowolony.
  • Odpowiedz
matip21
matip21
matip21 14.11.2015, 19:42:24
  • 0
@matix21: Dokładnie tak. Ma tylko bluetooth, czyli strumieniowanie bezpośrednio z urządzenia. Jakby się dało z sieci strumieniować to co innego. Ale za 160zł to kupię 20 adapterów z ali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
matip21
matip21
matip21 14.11.2015, 19:44:12
  • 0
@likk: Zawsze możesz zastosować kabel jack-RCA i będziesz miał właściwie to samo
  • Odpowiedz
bulwus14
bulwus14
bulwus14
11.11.2015, 11:27:40
  • 1
MIrki mam pytanie który powerbank polecacie zastanawiam się nad http://www.aliexpress.com/item/New-Xiaomi-10400-mAh-Mobile-Power-Bank-Battery-Charger-10400mAh-Powerbank-for-Huawei-ZTE-Xiaomi-iPhone/1873061682.html?spm=2114.01020208.3.1.dOx5lo&ws_ab_test=searchweb201556_2_79_78_77_92_91_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9
#powerbank #gsm #technologia #aliexpress
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matip21
matip21
matip21 11.11.2015, 11:30:05
  • 1
@bulwus14: http://m.banggood.com/Original-XIAOMI-5_1V-2_1A-10000mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-977406.html tylko ten.

Link do strony mobilnej bo pełna coś dzisiaj nie wchodzi
  • Odpowiedz

327

AMA ISP

Jako że było kilku chętnych robię AMA, sprzedaję, montuję i serwisuję tzw internet. Od światłowodów po radio z którym najbardziej się zżyłem. Podłączyłem do globalnej sieci własnoręcznie już około 3k użytkowników i jeszcze drugie tyle serwisowałem

burcadbadeed
z
wykop.pl
dodany: 10.11.2015, 21:28:34
  • 409
  • #
    ama
  • #
    polska
  • #
    internet
matip21
matip21
matip21 11.11.2015, 11:19:10
  • 0
@Tracer: U mnie kuny na strychach u klientów, a szczury w kanalizacji Orange ( ͡° ͜ʖ ͡°)
p.....3
p.....3
konto usunięte 11.11.2015, 10:05:28
  • 1
Hej Mirki, Czy któryś zamawiał nową wersję #xiaomi Band? Mam na mysli model 1s z pulsometrem... Macie jakiegoś sprawdzonego chińczyka? #kupujzwykopem #aliexpress
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matip21
matip21
matip21 11.11.2015, 10:10:57
  • 0
@piotreq13: dopiero od dzisiaj jest dostępna. Miała być za $15 a narazie kosztuje $25
  • Odpowiedz
m....._
m....._
konto usunięte 10.11.2015, 16:41:57
  • 2
Chciałbym sobie coś kupić na aliexpress i mam takie pytanie, od ilu dolarów/euro płaci się cło?
#aliexpress
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matip21
matip21
matip21 10.11.2015, 16:44:35
  • 0
@master_: Teoretycznie od 22 euro
  • Odpowiedz
troniu
troniu
05.11.2015, 06:55:21 via Android
  • 2115
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 407
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matip21
matip21
matip21 05.11.2015, 15:19:54 via Android
  • 1
@troniu: wołaj
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mato
Mato
20.10.2015, 17:32:14
  • 1
Mireczki, dwa pytania odnośnie ali
1. Gdzie następuje refund? Na konto powinien niby wrócić, ale czy tak jest?
2. Czy jest dostępna płatność PayPal na Ali?
#aliexpress #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matip21
matip21
matip21 20.10.2015, 17:41:40
  • 0
@Mato: U mnie wraca na konto. Płacę przez przelewy24. Raz płaciłem blikiem i dostałem maila od przelewy24 z prośbą o numer konta na który ma zostać wpłacony zwrot.
  • Odpowiedz
Nikic21
Nikic21
Nikic21
17.10.2015, 10:49:34
  • 1688
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matip21
matip21
matip21 17.10.2015, 19:37:08 via Android
  • 1
@TenNorbert: ty tak serio?
  • Odpowiedz
zarowix
zarowix
16.10.2015, 17:17:49
  • 1
duża jest różnica między brakiem LTE, a posiadaniem go?

#telefony
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matip21
matip21
matip21 16.10.2015, 17:34:21
  • 1
@zarowix: W miastach obciążenie BTSów jest tak duże, że nie odczujesz właściwie różnicy. Tam gdzie mniej ludzi i dobry zasięg LTE można z 50-60Mb/s wyciągnąć.
  • Odpowiedz
t.....n
t.....n
konto usunięte 10.10.2015, 09:08:04
  • 2
Czołem Mireczki z #android #bojowkaandroid jestem na tymczasowej przesiadce i potrzebuję paru apek:
-aparat
-alarmy cykliczne, cos jak realarm na WP
-rozklad pkp (nie wiem czemu bilkom nie dziala :( )
-przegladarka internetowa
-ew. odtwarzacz muzyki
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matip21
matip21
matip21 10.10.2015, 09:10:47
  • 1
@tyratron: Timely do alarmów, pogoda yahoo
  • Odpowiedz
M.....n
M.....n
konto usunięte 04.10.2015, 17:53:19
  • 1
Your Order No.6925466442051 has been cancelled because payment was not made before 04 Oct 2015 10:36. If you would still like to buy this item, please reorder it atAliExpress.com.
Sincerely,
AliExpress.com
2015.10.04 10:38

#aliexpress
O co chodzi? Nawet nie zwrocili kasy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matip21
matip21
matip21 04.10.2015, 17:54:36
  • 10
@MCRodzyn: Skoro nie zapłaciłeś to co mieli zwracać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
matip21
matip21
matip21 04.10.2015, 18:08:17 via Android
  • 0
@MCRodzyn: dziwna sytuacja. Pisz do nich, może Ci się to uda wyjaśnić.
  • Odpowiedz
barrav
barrav
barrav
04.10.2015, 14:35:47
  • 1
Mam problem po aktualizacji #meizu #mx4 coś mi zjada baterię. Telefon nie wytrzymuje jednego dnia nieużywany.
Spotkał się ktoś z takim problemem?
#android #telefony

p.s małe pytanie co oznacza to kółeczko ze strzałkami w belce po prawej stronie? jak to wyłączyć?
barrav - Mam problem po aktualizacji #meizu #mx4 coś mi zjada baterię. Telefon nie wy...

źródło: comment_meDrDGKvkUpG4ox0fHDH9BWffxl9KDPk.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matip21
matip21
matip21 04.10.2015, 14:44:52
  • 0
@barrav: Ikona synchronizacji. Pewnie MzSyncService działa i dlatego Ci wyświetla taką ikonę.
  • Odpowiedz
matip21
matip21
matip21 04.10.2015, 14:48:49 via Android
  • 0
@barrav: nie mam pojęcia co to za aplikacja i co ona faktycznie synchronizuje. Wyłączyć się jej po prostu nie da?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 5 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.02.2012

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking