Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko109
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lukies2221

lukies2221

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2478
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 2478
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 9
Raffall111
Raffall111
18.06.2026, 11:36:47
  • 14
#yanek najlepszy jaki jadłem bo za darmo
Raffall111 - #yanek najlepszy jaki jadłem bo za darmo

źródło: 1000020249

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukies2221
lukies2221 18.06.2026, 13:05:37 via Wykop
  • 0
@Raffall111: ciekawe gdzie na słoiku jest weterynaryjny numer identyfikacyjny pasieki skoro to Polski miód to musi być, tak jak u Goblina
  • Odpowiedz
lukies2221
lukies2221 18.06.2026, 13:26:39 via Wykop
  • 0
@JAJAnek: Patrząc na zdjęcia z rolki gdzie zachwala pasiekę znajomego, słoik jest czysty. Bez oznakowania nie kupiłbym nigdy miodu bo nie wiadomo co to jest i skąd to jest.
  • Odpowiedz
zdrajczyciel
zdrajczyciel
17.06.2026, 13:25:25
  • 6
Czy mi się wydaje czy on musi mieć pozwolenie na pocięcie przewróconego drzewa tych rozmiarów?
#yanek
zdrajczyciel - Czy mi się wydaje czy on musi mieć pozwolenie na pocięcie przewróconeg...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 15.24.39

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukies2221
lukies2221 17.06.2026, 14:21:20 via Wykop
  • 2
@zdrajczyciel: wycinając drzewo takich rozmiarów na pewno trzeba mieć pozwolenie bo obwód przekracza normę, a czy to drzewo przewrócone czy nie, to nie ma znaczenia bo musisz miec pozwolenie. Tak samo nie można patyków z ziemi z lasu zbierać. @zdrajczyciel jakbyś miał lepsze zdjęcie gdzie widać pień przy ziemi to by więcej powiedziało ale na bank tam obwód powyżej 50cm jest XD Powinni dać mu kare to by się
  • Odpowiedz
lukies2221
lukies2221 17.06.2026, 14:38:56 via Wykop
  • 4
@zdrajczyciel: to niezły obwód XDDD widać że na jakiejś działce to robi bo jest płot i brama ale nawet na prywatnym musisz mieć pozwolenie
lukies2221 - @zdrajczyciel: to niezły obwód XDDD widać że na jakiejś działce to robi ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Kamilek2323
Kamilek2323
16.06.2026, 10:11:15
  • 15
Gość na WYPRAWIE potrafił 5 dni zmieścić w 20min filmie, a dzisiaj wrzuca 40min film, w którym nie ma nic innego poza cięciem sosny xD To tylko pokazuje jak ciekawe są te jego wyprawy i jak dużo na nich robi xD

#yanek
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukies2221
lukies2221 16.06.2026, 19:03:09 via Wykop
  • 4
@radoslaw-franciszek-osowka: czy mi sie wydaje, czy on mial w PKD wpisane produkcja saun albo rzeczy z drewna? Jak miał to na pewno wystawił fakturę klientowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
13.06.2026, 09:32:58
  • 9
Nie wierzę. Po prostu nie wierzę. Czy ten człowiek właśnie pokazuje, że lekkie wciśnięcie gwoździa pomaga i wywyższa tą czynność do rangi MISTRZOSTWA ŚWIATA? Mówiąc jeszcze, że to jest jakaś super hiper ultra odkryta przez niego metoda? Przecież on zwyczajnie gwoździe wbija xD Od dzisiaj Janek będzie musiał mocno postarać się, by zaskoczyć mnie swoją głupotą.

#yanek
Stachanowiec_yt - Nie wierzę. Po prostu nie wierzę. Czy ten człowiek właśnie pokazuje...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukies2221
lukies2221 13.06.2026, 10:24:06 via Wykop
  • 0
@Kamilek2323: z nierdzewki oczywiscie, nie byle co
  • Odpowiedz
Raffall111
Raffall111
10.06.2026, 15:11:18
  • 8
#yanek żyjezżebrania
Raffall111 - #yanek żyjezżebrania

źródło: 1000019159

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukies2221
lukies2221 10.06.2026, 17:11:17 via Wykop
  • 9
@Kamilek2323: wazne ze go nigdy nie zawiodl
  • Odpowiedz
Kamilek2323
Kamilek2323
10.06.2026, 12:08:01
  • 13
Dzisiaj nabiłem wyświetlenie bo mnie ciekawiło co będzie p-------ł o tym najbardziej zdrowym blacharsko i bezawaryjnym Doblo. Zaczynając od początku to prawie 40 letni facet jest zdziwiony, że patelnia teflonowa po 3 latach się zużyła bo on przecież tylko jajecznicę na niej robił. Nie sprawdza nawet scen jak montuje film. Jest scena gdzie mówi, że idzie spać, następna jest w trasie i mówi ile kilometrów ma do Polski, kolejna scena to pobudka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukies2221
lukies2221 10.06.2026, 13:00:49 via Wykop
  • 9
@Kamilek2323: szukając z detektorem w wodzie codziennie po minimum 3h czujesz po 1-2tyg ręce ale porównując szukanie z detektorem 6h ze jest ciezsze od pracy 12h przy basenach to już niezla odklejka. Chyba że mu chodziło jako praca pomocnika gdzie musiał podać butelkę wody majstru a tak to stał i się patrzył - to wtedy mogę się zgodzić
  • Odpowiedz
Raffall111
Raffall111
09.06.2026, 07:52:43
  • 4
#yanek jest grubo będzie śpiewał "Anielski orszak" do Doblo wieniec od Bożenek będą łzy krokodyle żałoba z miesiąc potrwa co by Bożenki bliki puszczały na znicze
Raffall111 - #yanek jest grubo będzie śpiewał "Anielski orszak" do Doblo wieniec od B...

źródło: 1000019051

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukies2221
lukies2221 09.06.2026, 15:30:44 via Wykop
  • 1
@bbul44: za 2,5kola to ona ma teraz miesiac zusu w dzialalnosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
andref7
andref7
08.06.2026, 11:38:01
  • 8
#yanek #zyjzpasji no no yanek, udane łowy - picie z plazy (NIE OTWIERANE!!oneone) wiec wzial je do pusa. A na obiadek najlepszy na swiecie kurczak z pomaranczowym kolorem ktory pieknie sie blyszczy, nigdy takiego nie jadł w zyciu, coś pieknego!
andref7 - #yanek #zyjzpasji no no yanek, udane łowy - picie z plazy (NIE OTWIERANE!!o...

źródło: kurczak

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukies2221
lukies2221 08.06.2026, 12:14:36 via Wykop
  • 8
@andref7: chłop podchodzi pod 40lat i dopiero dowiaduje się że jest coś takiego jak kurczak kukurydziany xD
  • Odpowiedz
andref7
andref7
05.06.2026, 05:36:38
  • 4
#yanek #zyjzpasji oj niecaly miesiac rybka "przeterminowa".
andref7 - #yanek #zyjzpasji oj niecaly miesiac rybka "przeterminowa".

źródło: rybka

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukies2221
lukies2221 05.06.2026, 11:20:20 via Android
  • 2
@JAJAnek: naklejki w Lidlu są naklejane na mięso 2 dni przed końcem terminu ważności. Jest to regułą więc można obliczyć że nagrywał to 5 maja XD
  • Odpowiedz
FunkyMonkey
FunkyMonkey
03.06.2026, 15:34:13
  • 22
Teraz ten cholerny #korsir to już przesadził ze swoją zawiścią…

#felgoobijacz
FunkyMonkey - Teraz ten cholerny #korsir to już przesadził ze swoją zawiścią…

#felgo...

źródło: IMG_1953

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukies2221
lukies2221 03.06.2026, 17:02:54 via Wykop
  • 5
@Korsir: czyżby telekinezą sprawiłeś że w misce pojawił się płyn?
  • Odpowiedz
lukies2221
lukies2221 18.05.2026, 13:09:33
  • 1
#yanek edit

ile myślicie że pierwszy film po 2 miesięcznym "urlopie" zdobędzie wyświetleń w 24h?

  • 500 47.4% (54)
  • 1000 25.4% (29)
  • 1500 11.4% (13)
  • 2000 4.4% (5)
  • >3000 11.4% (13)

Oddanych głosów: 114

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukies2221
lukies2221
Autor
18.05.2026, 13:35:26 via Wykop
  • 1
@swinkapl: nie spodziewalem sie że ludzie będą aż taki wynik obstawiać, mi się wydaje że jak 1000 dobije to max, algorytm martwy to nikomu sie on nie wyswietli, z wykopu z 200 osob wejdzie a reszta to Bozeny i Roberty co na FB się udzielają pisząc pozdro ze Śląska czekając na jego wielki powrot z urlopu od ZUS. Myślicie, że odcinki w czerwcu będą z kwietnia? Może będzie film ze
  • Odpowiedz
lukies2221
lukies2221
Autor
18.05.2026, 21:35:48 via Wykop
  • 0
@r00ti: chyba Yanek z fake konta sie obudził
  • Odpowiedz
lukies2221
lukies2221
Autor
03.06.2026, 16:58:32 via Wykop
  • 0
@swinkapl: ciekawe czy coś było krecone bo wczoraj po dobrych 6 godzinach bylo 500wyświetleń i nagle ruszyło
  • Odpowiedz
lukies2221
lukies2221 02.06.2026, 11:02:31
  • 16
#yanek Podsumowanie fikołków w filmie poniżej. Dla kontekstu, dzisiaj jest 2 czerwca 2026 czyli wtorek
- na filmie wspomniał, że jutro jest sobota (czas w filmie- 4:12), wiec może nagrywa z przyszłosci bo piątku w czerwcu jeszcze nie było? Nie mówiąc, że mówił w filmie że jest kolejny dzień
- w sklepie zrobił zakupy gdzie na jajkach jest data ważności: 12/05/2026 - no chyba że sklep sprzedaje przeterminowane produkty o
lukies2221 - #yanek Podsumowanie fikołków w filmie poniżej. Dla kontekstu, dzisiaj je...

źródło: Screenshot_229 (2)

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukies2221
lukies2221
Autor
02.06.2026, 11:28:35 via Android
  • 0
@sychu91: XDDD to jeszcze lepiej
  • Odpowiedz
MatthewN
MatthewN
02.06.2026, 10:08:51
  • 3
Wielki powrót! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#yanek
MatthewN - Wielki powrót! ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#yanek
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukies2221
lukies2221 02.06.2026, 10:23:03 via Wykop
  • 1
@alex-san: specjalnie tak zrobione, przyłożył się do montażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kamilek2323
Kamilek2323
02.06.2026, 08:58:39
  • 3
Ej dobra k---a, gość dwa miesiące poświęcił na spamowanie do chińczyków o współprace xD Wcześniej zapowiadał recenzję nowej hulajnogi, a teraz akumulatora, więc Czerwiec mamy pod znakiem MangoTV xD No i też się pochwalił, że mu fejsbuk włączył monetyzację więc już wiadomo po co tak srał tam postami xD

#yanek
Kamilek2323 - Ej dobra k---a, gość dwa miesiące poświęcił na spamowanie do chińczyków...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukies2221
lukies2221 02.06.2026, 10:22:19 via Wykop
  • 0
@bbul44: jak taki cwany jest to niech pokaże screena z panelu na FB od kiedy ma monetyzację, a nie wycięty screen gdzie nawet datę usunął. Chyba, że połączył się telekinezą z zespołem FB że akurat w dniu wznowienia działalności włączyli mu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ryjek201
ryjek201
ryjek201
12.05.2026, 18:50:55
  • 16
#korsir #odyn #odyniecsenior
Wszyscy się tutaj podniecają upadłym kudłaczem a zapominają o założycielu tego g---o uniwersum. Tak się jaraliscie że przecież fachowiec rozkręcił 3 kanały itp. Zobaczcie jak teraz ledwo ciągnie jeden z nich. Stary grzyb roztrwonił wyświetlenia do 6tyś/odcinek z 50 i cały czas pikuje. Nie trudno się domyśleć że ten wspólny kołchoz tych warchlaków to po to by ratować malejące zainteresowanie u jednego i
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukies2221
lukies2221 12.05.2026, 23:47:36 via Wykop
  • 5
@Halinek11: wciąż ponad 2 razy więcej jak wicemistrz w siłowaniu na lewą rękę na 2 zawodników
  • Odpowiedz
lukies2221
lukies2221 07.05.2026, 15:20:43
  • 7
#yanek Może ktoś chętny kupić auto w cenie złomu? Był post z rana ale już zniknął. Pewnie ogromne zainteresowanie bo przecież nie ma tak dobrego blacharsko auta w Polsce XD
lukies2221 - #yanek Może ktoś chętny kupić auto w cenie złomu? Był post z rana ale ju...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukies2221
lukies2221
Autor
07.05.2026, 18:04:02 via Wykop
  • 5
@bbul44: on dla widza wszystko robi, sprzedaje super doblo zeby widz mial i sie cieszyl, pamietam jak kupil sobie nowe buty do wody i stare kilkuletnie powiedzial ze da widzowi XD on wszystko co stare odda, tak samo jak była tam jakaś szafka na cel charytatywny i tam same śmieci były. Trzeba nie mieć wstydu. Żeby komuś oddać coś nowego albo żeby coś kupić na śniadanie wielkanocne to w życiu,
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44
06.05.2026, 18:01:11
  • 11
Janek zna każdego Fiata Doblo w Polsce i z pełnym przekonaniem może stwierdzić, że jego egzemplarz jest najlepiej zachowany blacharsko.
#yanek
bbul44 - Janek zna każdego Fiata Doblo w Polsce i z pełnym przekonaniem może stwierdz...

źródło: chrome_BR7Kp0rKC2

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukies2221
lukies2221 06.05.2026, 18:38:45 via Wykop
  • 14
@JAJAnek: nigdy go nie zawiódł
lukies2221 - @JAJAnek: nigdy go nie zawiódł

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Kernwaffe
Kernwaffe
06.05.2026, 10:07:33
  • 13
#yanek Mógł nie być taką fałszywą mendą, to by sobie orbitował wśród najpopularniejszych poszukiwaczy kapsli co by mu dało wystarczającą popularność aby jako tako z tego żyć. No ale nie, lepiej być fałszywcem i kłamcą. Na budowie busa miał chyba po ponad 10k wyświetleń, po aferze z bagietą zaczął reklamować hurtowo akumulatory i hulajnogi i to chyba był punkt zwrotny gdzie z własnej woli zaprzepaścił swoją szansę na sukces i
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukies2221
lukies2221 06.05.2026, 10:50:32 via Wykop
  • 7
@Kernwaffe: w czerwcu pewnie 3 filmy dziennie będą, bo duży ZUS będzie także z YT już nie wystarczy na zus i ksiegowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lukies2221
lukies2221 09.04.2026, 10:45:13
  • 6
#yanek W nawiązaniu do wczorajszego posta natrafiłem na fajny moment w filmie z tamtego roku gdzie wprost chwali się, że wymienił się z Łukaszem Skordenąs, ale czy tylko srebrem? Nie wiem, choć się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
lukies2221 - #yanek W nawiązaniu do wczorajszego posta natrafiłem na fajny moment w f...

źródło: image

Pobierz
lukies2221 - #yanek W nawiązaniu do wczorajszego posta natrafiłem na fajny moment w f...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
09.04.2026, 12:06:23 via Wykop
  • 6
@lukies2221: To jest jego jedyny talent. Talent do wysprzęglania się.
  • Odpowiedz
blackdragon88
blackdragon88
09.04.2026, 13:25:34 via Wykop
  • 6
@lukies2221: Wymienił się czyli ZALEGALIZOWAŁ złoto i srebro ze SzFeckiej ziemi ....
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

pozdro

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 11.04.2024

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 12.10.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking