Czy ktoś mi wytłumaczy jakim cudem ci kibice wnoszą race na stadion? Ostatnio poszłam na mecz ekstraklasy to baba z ochrony wymacała mnie wszędzie gdzie się da, a macała mnie najdłużej ze wszystkich kobiet co wchodziły na mecz. #mecz #ekstraklasa #sport
100zł dla pięknego kawalera (lub kawalerki) którego wylosuję jutro po południu. Wysyłka do paczkomatu (nadawca, sam Michał B) lub blik ewentualnie.
Standardowo, losowanko z plusów+komć, zielonki out. W niedzielę po obiedzie. Nie, nie jest to scam, ostatnio rozdajo wygrała @Siik czy @Alprazolam i może potwierdzić, więc mi tu nie trujcie gitary, że to skam.
@TwujKoshmar: ogolnie jak jego ojciec zmarl to bardzo to przezywał, uciekl z pogrzebu, a jak matka chciala z nim porozmawiac to powiedzial do niej "wake me up when september ends"
#mecz