Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
killer87
killer87

killer87

Dołączył 17 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 129487
  • Znaleziska 111125
  • Mikroblog 18362
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 140
killer87
killer87
killer87 26.10.2018, 20:08:25
  • 4
Mirki mam problem. Gra nie chodzi mi na linuxie.. a niby powinna. Lapka mam starego ale w miarę dobrego.. i7, 8gb ramu, gtx 660m. Na windowsie wszystko śmigało aż miło. Menu chodzi, wszystko niby ok ale jak załączę gre to się ładuje i ładuje.. pół godziny, godzinę i nic. Powyłączałem wszystkie mody i inne dodatki ale to niczego nie zmienia. Na windowsie z wszystkimi dodatkami ładowało się z 10-15 minut i gra
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A.....c
A.....c
konto usunięte 26.10.2018, 20:09:04
  • 3
Gra nie chodzi mi na linuxie

Na windowsie wszystko śmigało aż miło


@killer87: masz odpowiedź we własnym wpisie
  • Odpowiedz
Razi91
Razi91
26.10.2018, 20:41:07
  • 2
@killer87: Generalnie gry na Linuksie ładują się szybciej niż na Windowsie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tą grą są problemy, deploy jest nieogarnięty. Też mam z tym problem.

Daj treść pliku ~/.config/unity3d/Colossal Order/Cities_ Skylines/Player.log (w konsoli: cat '~/.config/unity3d/Colossal Order/Cities_ Skylines/Player.log', żeby nie klikać jak małpa :))
  • Odpowiedz
killer87
killer87
killer87 29.09.2018, 21:51:50
  • 2
ja p------e zawał
#siatkowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

killer87
killer87
killer87 07.09.2018, 14:42:56
  • 1
Zainstalowałem wczoraj ubuntu ale trochę mnie w-----ł i dzisiaj poszła instalacja minta. Tylko dlaczego karta graficzna mi n--------a na maksa? Mam lapka lenovo y580, są dwie karty, nvidia gtx 660m i jakaś intelowska na płycie głównej. Jak miałem windowsa to przy przeglądaniu internetu czy po prostu w spoczynku chodziła karta intelowska, przy grach nvidia, a teraz nie ważne co robię chodzi cały czas karta nvidi i wiatrak n--------a na maska bo się
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

l.....2
l.....2
konto usunięte 07.09.2018, 14:46:11
  • 3

Komentarz usunięty przez autora

K.....3
K.....3
konto usunięte 18.09.2018, 09:23:52
  • 1
optirun glxspheres i te z poradnika optirun glxspheres64 nie działają


@killer87: Przecież ci pisałem wyżej, że żadnego glxspheres po prostu nie masz w systemie dlatego nie działa...

Jak zrobić żeby drugi dysk automatycznie się montował podczas uruchomienia systemu? Bo mam 2 dyski, jeden SSD na którym stoi system i drugi na dane ale za każdym razem jak uruchamiam komputer to muszę montować poszczególne
  • Odpowiedz
killer87
killer87
killer87 01.07.2018, 20:43:41
  • 2
Błaszczykowski znowu nie trafia..
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

killer87
killer87
killer87 28.03.2018, 17:21:38
  • 1
Takie pytanie... ma ktoś UPC? Bo nie mogę się zalogować do nich na stronę. Nie wiem czy to jest problem u mnie czy u nich coś..
#upc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

l.....a
l.....a
konto usunięte 28.03.2018, 17:44:36
  • 0
@killer87: Zalogowałem się bez problemu.
  • Odpowiedz
killer87
killer87
killer87 23.03.2018, 19:42:54
  • 2
Polska w ustawieniu 3-5-8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #pdk
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

killer87
killer87
killer87 23.03.2018, 14:50:24
  • 1
Dajcie jakiegoś streama
#skoki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

killer87
killer87
killer87 04.03.2018, 03:03:25
  • 5
Jedyna prawilna polska odpowiedniczka Alizee to pani Aneta Figiel. Teraz się trochę postarzała bo ma prawie 40 lat na karku ale pamiętam jak dla niej codziennie oglądałem jaka to melodia.. ktoś ją jeszcze pamięta?
#alizee #anetafigiel
killer87 - Jedyna prawilna polska odpowiedniczka Alizee to pani Aneta Figiel. Teraz s...

źródło: comment_969te6mTIRL7gptLpjOyVDo5lsGKw7vY.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J.....I
J.....I
konto usunięte 04.03.2018, 03:07:00
  • 4
@killer87:
J.....I - @killer87:

źródło: comment_S2E9tCNK8fO8cDTgT4heJPkPDBfy8ZqH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
killer87
killer87
killer87
Autor
04.03.2018, 03:18:44
  • 1
Widzę, że ostatnio wróciła do jaka to melodia, rocznik 80, dziecko, a nadal piękna :-)
https://youtu.be/7OCa-aUfuEY
  • Odpowiedz
killer87
killer87
killer87 28.02.2018, 16:37:11
  • 1
Mirki potrzebuje kupić dotyk i ramkę do xiaomi redmi note 3. Polecacie kogoś na ali z częściami do telefonów? Ewentualnie ktoś ma może sprzedać? Telefon kupiony w 2016 na ali u goldwaya jako wersja redmi note 3 pro ale jak tak przeglądam ekrany to mam wątpliwości..
#xiaomi #aliexpress #goldway #telefony
killer87 - Mirki potrzebuje kupić dotyk i ramkę do xiaomi redmi note 3. Polecacie kog...

źródło: comment_nNLVwtZ7usPmyo3GZhsjrDncGVWC1jXN.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mwtyczek
mwtyczek
28.02.2018, 17:13:58 via Android
  • 0
@killer87 https://m.aliexpress.com/item/32814837757.html?spm=a2g0n.orderList.0.0.7d80b752hPYp22
  • Odpowiedz
Juszczur
Juszczur
07.03.2018, 13:50:54
  • 0
@killer87: zapytaj w teletorium, może zamówią ci części
  • Odpowiedz
killer87
killer87
killer87 30.01.2018, 19:17:40
  • 5
#polsat #film #memy
Na polsacie leci właśnie film z którego pochodzi ten słynny mem:
killer87 - #polsat #film #memy
Na polsacie leci właśnie film z którego pochodzi ten ...

źródło: comment_OeXVxSxsYBw0Y1xPIjJZv5sUMB0MSQTM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

killer87
killer87
killer87 20.01.2018, 16:41:06
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

killer87
killer87
killer87 16.01.2018, 10:14:56
  • 71
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....n
m.....n
konto usunięte 16.01.2018, 10:18:03
  • 26
@killer87: Najbardziej to krzyczą nocoinerzy :D
  • Odpowiedz
killer87
killer87
killer87
Autor
16.01.2018, 10:46:07
  • 5
@palcem_robiony:
Od hypu z dogecoinem na wykopie, więcej ci nie napiszę bo im mniej widzi us tym lepiej :)
Co do analizy to tylko fundamenty, nie wierzę w analizę techniczną, a już szczególnie na tak płytkim i spekulacyjnym rynku. Dobrze też się gra na emocjach, jak widać euforie na fb, twitterze, dobre newsy to się sprzedaje, jak jest taki dzień jak dzisiaj i każdy płacze, widzi pęknięcie bańki to się
  • Odpowiedz
killer87
killer87
killer87 02.08.2017, 06:42:03
  • 2
Mam trochę btc na portfelu mycelium, widzę, że jednak nastąpił podział na dwie waluty.. jak dostać teraz tego nowego coina?
#bitcoin
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p.....4
p.....4
konto usunięte 02.08.2017, 09:01:57
  • 0
@killer87: na Mycelim też masz obydwa beż obaw. Jeżeli Ty kontrolowałeś klucze prywatne przed forkiem to masz teraz monety na obydwu łańcuchach. Poczekaj na sprawdzony portfel bcash zaimportuj klucze prywatne do niego i sprawa załatwiona. Może nawet Mycelium udostępi opcję wypłaty bch tak jak Trezor. Trzeba czekać bo tamten alt nie ma wsparcia ani społeczności ani deweloperów a to może potrwać zanim ktoś coś stworzy pod niego.
  • Odpowiedz
killer87
killer87
killer87
Autor
02.08.2017, 09:10:37
  • 0
@pawlo74:
Ok dzięki. O taką właśnie odpowiedz mi chodziło.
  • Odpowiedz
killer87
killer87
killer87 25.11.2016, 18:33:02
  • 3
Szybko włączcie TVP jest propaganda sukcesu kwoty wolnej od podatku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

killer87
killer87
killer87 26.09.2016, 19:08:53
  • 2
#tychy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Del
Del
26.09.2016, 19:10:07
  • 0
@killer87: ?
  • Odpowiedz
s.....k
s.....k
konto usunięte 26.09.2016, 19:13:45
  • 0
@killer87: pszykro ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
killer87
killer87
killer87 03.12.2015, 17:00:15
  • 1
Uuu widzę masakra dzisiaj na rynkach :) ja dzisiaj bez pozycji ale ciekawe ile bankructw i ujemnych depozytów poleciało.. ( ͡€ ͜ʖ ͡€) Grając dużą pozycją na spadki na eur/usd można było sobie zrobić kilkaset tysięcy debetu..
#forex
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szcz33pan
szcz33pan
04.12.2015, 11:20:32
  • 0
@killer87: ja longi na SP500 po 2055
  • Odpowiedz
killer87
killer87
killer87 21.10.2015, 19:09:33
  • 1
http://ewybory.eu/wybory-parlamentarne-2015/test-wyborczy/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

killer87
killer87
killer87 25.09.2015, 12:06:54
  • 1
Jaką macie strategie na konkurs? Ja gram PA, kupie/sprzedam na odbiciu od oporu/wsparcia w jakimś silnym trendzie i będę starał się piramidować pozycje. Wstępnie ryzyko 5-10% na trade żeby nie zbankrutować od razu :P
#konkursmforex
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

killer87
killer87
killer87
Autor
25.09.2015, 21:28:12
  • 0
@Nemsik:
Zobaczymy co z tego wyjdzie, miałem już parę pootwieranych pozycji i gdzieś 15% depo na plusie ale jak widzę twojego screena to stwierdzam, że ciężko będzie :P Chociaż z drugiej strony to jak będziesz grał tak ostro, 50-70% to ciężko będzie mieć przez miesiąc skuteczność na poziomie 90% Jakaś gorsza seria i szybko zbankrutujesz, ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa :)
  • Odpowiedz
Nemsik
Nemsik
Nemsik
25.09.2015, 22:21:07
  • 0
@killer87: Co racja to racja, maksymalnie udało mi się wykręcić 96k ze startowej dychy ale później popełniłem błąd zostawiając 2 loty na weekend przy niestabilnej sytuacji w Grecji i był spory drawdown :P tym razem bardziej się postaram :D Generalnie najtrudniej jest dojechać właśnie do kwoty 30-40k, później można już grać większymi stawkami i przyrost procentowy od podstawy jest dużo większy - podwajając konto z 10k na 20k masz 100%
  • Odpowiedz
killer87
killer87
killer87 15.09.2015, 15:28:52
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Destr0
Destr0
15.09.2015, 15:29:56
  • 2
@killer87: Ale taguj #pasta #gimbaza
  • Odpowiedz
killer87
killer87
killer87 23.07.2015, 14:49:44
  • 4
Ile idzie przelew z cryptsy? Zleciłem dzisiaj do południa przelew i nawet w transakcjach nie jest zaznaczony.. a na blockchainie jest juz 20 potwierdzeń.. Mam starego multibita 0.5.16.
#kryptowaluty #cryptsy #bitcoin
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....s
M.....s
konto usunięte 23.07.2015, 15:28:36
  • 4
@killer87: kliknij w opcję reset bloków. to pomoże.
  • Odpowiedz
M.....s
M.....s
konto usunięte 23.07.2015, 17:25:34
  • 3
@killer87: widzisz. Morfeus prostym sposobem i pomógł. Bez pieprzenia trzy po trzy i przemądrzania się jak co nie którzy.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • Strona 22 z 23
  • >
  • http://www.wykop.pl/

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.10.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.07.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.11.2021

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking