@jield: ja zaraz robię ksero, chrum, łeeech, wydrukuję, bo drukarkę mam jako szef Podlasia XXI-wieku, i, i pojadę na trójkę, czym prędzej. Pozwy będą, jak nie wiem
@Pierre_Dolony: @DarthRevan155 wyobraźcie sobie że pryciarz niedomyty robi lajta na strychu i ktoś w donejtach jego donejty do majora puszcza a piętro niżej słyszy to jego matka. Głos pryciarza mówiący o melestowaniu Oli. Gdyby tylko pryciarz umiał ustawiać donejty albo sradeek żeby mu ustawił
@DarthRevan155: "Z niego taki katolik jak nasra na stolik." Nie zdziwiłbym się, jakby w ogóle do kościoła nie chodzili. Na pogrzeb rodzicielki nie poszedł, a co tydzień na msze mieliby uczęszczać?
Szkoda na niego czasu.