@niepowtarzalny-dwa: te 4 nuty to z kolei jedno z najstarszych audio logo, są sylabizacją słów "In-tel In-Side", a na ich brzmienie składa się mnóstwo składowych harmonicznych. Opiszę ten kejs w oddzielnym poście na pewno!
Protestujesz, troszczysz się o środowisko, dbasz o swoją prywatność, a może masz kontakty i twojej firmie dobrze się powodzi? Nawet błahy powód może sprawić, że znajdziesz się w kręgu zainteresowań policji lub służb. Ale nikt ci nie powie, kiedy będą cię podglądać. Właśnie ruszamy z kampanią społeczną „Podsłuch jak się patrzy”. Upominamy się w niej o kontrolę nad działaniami służb i policji.
W ramach kampanii zrobiliśmy wywiady z byłym zastępcą wywiadu, dziennikarzem i dwoma osobami zaangażowanymi społecznie, które były inwigilowane. Zupełnie się nie wpisują w typ "groźnego przestępcy", ale policji jakoś to nie przeszkadzało... Także następnym razem, jak ktoś rzuci taki tekst, to podrzuć mu historię Mariusza, Eweliny albo Wojtka. Może ją/go to zastanowi: https://www.youtube.com/playlist?list=PL3o8d0vLwgmjfdpdwG7hh9hcNBdDLV1F1
Nawiązując do tego wpisu sprzed dwóch tygodni, czynię swoją powinność. Mijają dwa tygodnie od wprowadzenia obostrzeń w warmińsko-mazurskim. Miały potrwać przez czternaście dni, czyli do wczoraj. Tymczasem: - w warmińsko-mazurskim obostrzenia zostają przedłużone do 28 marca - województwo pomorskie (nikt się nie spodziewał xD) dołącza dziś do zacnego klubu województw z lockdownem i potrwa w tym stanie do 28 marca - województwo mazowieckie i lubuskie dołącza do klubu od poniedziałku bo wirus ma weekend, również do
@jamtojest: A co jak oni wybierają w specjalnej kolejności różne branże, żeby d---------ć całą gospodarke, tak, żeby ludzie wyszli na ulice, a potem krwawo stłamsić tłumy i wprowadzić komunę?
Miłego dnia wszystkim!
źródło: comment_16258133803idzcmKK83DYUnlIW03Om2.jpg
Pobierz@Asarhaddon: IMHO tak
Mak też jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1625817697HInrtoT5sSUBWIKC0IR8HO.jpg
Pobierz