Rosja będzie zmuszona skierować swoje siły zbrojne przeciwko tym wszystkim krajom, które mogą stanowić zagrożenie - oświadczył we wtorek prezydent Rosji Władimir Putin. Dodał, że Kreml szczególnie niepokoi wizja systemu przeciwrakietowego u granic Rosji.
@bombastick: @smsmaj: FR to ch... państwo - ma tak dziurawe granice, że tysiące ochotników ją przekracza, do tego z czołgami... Putin nic nie robi z tym? mentalna stulejka z tego Putlera, hahaha
Za ostatni rok polska gospodarka straciła 1 mld 427 mln $ z powodu ograniczonego eksportu do Rosji. Równocześni straciliśmy też na handlu z Ukrainą - prawie 400 mln $.
Przywódcy Włoch, Francji, Niemiec, czy Grecji w ostatnich tygodniach polecieli do Moskwy na rozmowy z Władimirem Putinem. Ale nowy polski prezydent nie ma takich zamiarów. Przekonuje o tym Krzysztof Szczerski, przyszły minister ds. zagranicznych Dudy.
@Nero12: jeśli tak pała miłością do Rosji, to ciekawe, czy za darmo walczy, czy za zielone wróbelki? - pytanie retoryczne - ciekawe jak tam u nich z robotą? - może to takie dorabianie ideologii to możliwości dorobienia sobie :P i tłumaczenie wyrzutów sumienia :P