Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Finesta

Finesta

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 95194
  • Znaleziska 5093
  • Mikroblog 90101
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 2
Finesta
Finesta 21.06.2026, 14:49:59
  • 3
Dzisiaj mecz dla prawdziwych mężczyzn i prawdziwe święto futbolu, a nie jakiś komercyjny produkt zwany mundialem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #3liga #pilkanozna
Finesta - Dzisiaj mecz dla prawdziwych mężczyzn i prawdziwe święto futbolu, a nie jak...

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
21.06.2026, 15:00:08 via Wykop
  • 1
@Finesta: a gdzie ten rarytas
Edycja, już mam na yt
  • Odpowiedz
fafik_delta
fafik_delta
21.06.2026, 16:03:28 via Wykop
  • 1
@Finesta: a najlepiej oglądać na żywo (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
fafik_delta - @Finesta: a najlepiej oglądać na żywo (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

źródło: 1000066267

Pobierz
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
20.06.2026, 18:21:55
  • 2
a ten łysy przyjaciel pro-ruskiego Mentzena coś sędziuje?
czy skończył się razem z wejściem w politykę i reklamy zegarków royal watch od gościa z kartoteką?

#mecz #pilkanozna
okoboji - a ten łysy przyjaciel pro-ruskiego Mentzena coś sędziuje?
czy skończył się ...

źródło: mentzen_marciniak.jpg__1200x0_q85_crop_subsampling-2_width-1200

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Finesta
Finesta 20.06.2026, 18:22:21 via Wykop
  • 0
Sędziuje
  • Odpowiedz
Finesta
Finesta 20.06.2026, 07:47:25
  • 9
Muszę powiększyć moją półkę z itemami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Część i tak musiałem wrzucić do witryny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#f1 #mecz #muzyka
Finesta - Muszę powiększyć moją półkę z itemami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Część i tak musiałem wrzu...

źródło: 1000061525

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Finesta
Finesta
Autor
20.06.2026, 08:14:17 via Wypiek
  • 6
@Piotr_Rupik Ma oddzielny ołtarzyk
  • Odpowiedz
Finesta
Finesta 19.06.2026, 08:11:28
  • 3
A co jeśli Max chciałby przejść do Ferrari?
Hamilton co prawda nadal jary, ale wiek zacznie robić swoje, a kto nie chciałby jeźdzć dla Ferrari?
Po drugie to kogo by chcieli wsadzić na drugie miejsce obok Lecerca, gdyby Antonelii zaczął wygrywać z Mercedesem i nie miałby ochoty ruszać z się spod cyca Toto?
#f1
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
19.06.2026, 08:14:42 via Wykop
  • 4
@MrRedz: w sumie dla Maxa też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
19.06.2026, 08:17:03 via Wykop
  • 8
@MrRedz: Jos by tam się za mocno z włochami pożarł, kabel od prodiża latałby na przemian z kablem od maszyny do makaronu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Finesta
Finesta 15.06.2026, 17:21:38
  • 1
My chyba inny mecz oglądamy, skoro ktoś twierdzi, że Hiszpania jest słaba XD
Oni już tam powinni luzem z 3 wsadzić
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OpresjaWsteczna
OpresjaWsteczna
15.06.2026, 17:23:38 via Wykop
  • 1
@Finesta: powinni wsadzić 3 drużynie wartej 1/50 tego co oni, a wsadzili 0 i ich główną bronią jest strzał w trybuny xd
  • Odpowiedz
Owlosiaty-Dzik
Owlosiaty-Dzik
15.06.2026, 17:23:57 via Wykop
  • 0
@Finesta: no masz rację powinni nawet więcej strzelić ale są za słabi
  • Odpowiedz
Finesta
Finesta 15.06.2026, 16:50:56
  • 1
Chyba największy autobus do tej pory, co?
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siemawpadajdomejkuchni
siemawpadajdomejkuchni
15.06.2026, 08:35:52
  • 34
Ciekawa sprawa, wrzuciłem znalezisko odnośnie wypuszczenia kilkudziesieciu inzynierów w #warszawa o 3 w nocy, po czym znalezisko zostało usunięte a ja musiałem "zweryfikować swoje konto" dodając numer telefonu, cóż za przypadek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykop #moderacjacontent #cenzuranawykopie #cenzura
siemawpadajdomejkuchni - Ciekawa sprawa, wrzuciłem znalezisko odnośnie wypuszczenia k...

źródło: obraz

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Finesta
Finesta 15.06.2026, 13:57:56 via Wypiek
  • 0
@siemawpadajdomejkuchni Czyli chciałeś wrzucić filmik na koncie jakiegoś knura, na którym g---o widać i nic z niego wiadomo. Teraz dziwisz się, że takie g---o spadło? XDDD
  • Odpowiedz
Finesta
Finesta 14.06.2026, 14:30:39
  • 7
bardzo dobrze, im mniejsza przewaga punktowa tym bardziej się będą żreć
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Finesta
Finesta 14.06.2026, 14:29:57
  • 0
hahahahaha
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Finesta
Finesta 14.06.2026, 13:25:31
  • 3
to zaraz monakijczyk w ścianie XD
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Finesta
Finesta 14.06.2026, 12:47:37
  • 8
i zaraz trzeba włączyć bateryjki na drugim ekranie eehhhh
#lemans #wec #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Henrykko
Henrykko
13.06.2026, 20:56:39
  • 277
#mecz
Ja rozumiem że ktoś może nie lubić rozległego stylu komentowania Laskowskiego, ale żaden inny komentator tak ładnie nie j---e korupcji Fify co on ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Finesta
Finesta 14.06.2026, 12:22:39 via Wykop
  • 0
@brednyk: E tam, Dumanowski i Guziak lepsi
  • Odpowiedz
Finesta
Finesta 14.06.2026, 12:18:43
  • 4
chłop coś gada przez radio a ten ciągle p------i XD
#lemans
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
14.06.2026, 12:20:22 via Wykop
  • 0
@Finesta: przez radio zazwyczaj nudy gadają to dobrze ze sobie nie przerywa
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
14.06.2026, 12:21:57 via Wykop
  • 0
@Finesta: Gac i Mielczarek nasłuchują angielskich komentatorów żeby ogarniać co się dzieje. Pewnie mają ich lekko ściszonych na słuchawkach i jak jest Team Radio czy jakieś komunikaty to ich przez to nie słyszą. Normalnie na słuchawkach powinni mieć "czysty" dźwięk z toru. Tak samo jest jak Gac komentuje FE.
  • Odpowiedz
Finesta
Finesta 14.06.2026, 08:51:47
  • 4
ale się wczoraj n-------m, ale co potańczyłem to moje, a przy okazji czesław mozil nam śpiewał i grał

jak tam idzie naszemu inwalidzie?
#f1 #wec
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diamondhands
diamondhands
14.06.2026, 08:53:16 via Wykop
  • 9
@Finesta: poczywa a Ye pobrusza
  • Odpowiedz
Finesta
Finesta
Autor
14.06.2026, 08:54:45 via Wypiek
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Finesta
Finesta 11.06.2026, 16:17:59
  • 14
cześć tu lewis hamilton
#f1
Finesta - cześć tu lewis hamilton
#f1

źródło: latest

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

helvetica
helvetica
11.06.2026, 16:58:55 via Wykop
  • 6
@Finesta: no k---a rzeczywiście (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
helvetica - @Finesta: no k---a rzeczywiście (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

źródło: OGHamilton

Pobierz
helvetica - @Finesta: no k---a rzeczywiście (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Finesta
Finesta 11.06.2026, 09:30:41
  • 4
Już nawet chcą zamerykanizować WEC
Obrzydliwe
#f1 #lemans #wec
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
11.06.2026, 09:41:21 via iOS
  • 3
@Finesta: co te chuje kcom zrobic ヽ( ͠°෴ °)ノ
  • Odpowiedz
Finesta
Finesta 11.06.2026, 09:10:56
  • 12
Czy ja dobrze rozumiem, że pomiar jednostki spalinowej wpływał na przyznawanie ilości poprawek, natomiast same korekty mogą już dotyczyć części elektrycznej?
Przecież to jest jakieś p------e i Mercedes może jeszcze bardziej nasrać wszystkim na mordy ¯\(ツ)/¯
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RitmoXL
RitmoXL
11.06.2026, 09:18:33 via Wykop
  • 5
@Finesta: xDDD TOTEUSZ I FIA THINGS!
  • Odpowiedz
Akatrosh
Akatrosh
11.06.2026, 11:15:06 via Wykop
  • 2
@Finesta: jak to k---a usłyszłem to miałem xD tak, mierzą jednostke spalinową a możesz poprawić co chcesz xDDD
  • Odpowiedz
thority
thority
10.06.2026, 16:43:21
  • 3
Jak się powstrzymujecie przed kupowaniem nowych flakonów co miesiąc?
Co robicie, by zahamować swoją manię zakupową?
#perfumy
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Finesta
Finesta 10.06.2026, 20:02:21 via Wypiek
  • 5
@thority Wystarczy być biednym
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
10.06.2026, 15:52:01
  • 18
kupcie mi forza horyzont 6
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Finesta
Finesta 10.06.2026, 19:58:18 via Wypiek
  • 0
@azuanhedonya a to nie jest czasem w gejpasie?
  • Odpowiedz
Finesta
Finesta 10.06.2026, 19:00:13
  • 1
Ogląda ktoś playoffy do LaLigi?
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matematykUK
matematykUK
matematykUK
10.06.2026, 19:06:34 via Wykop
  • 0
@Finesta: moga byc tam karne po dogrywce?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • Wciąż się dzieje życia cud
  • Warmia

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 15.12.2022

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 11.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.08.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking