Siema, mam 21 lat, na siłownię chodze od 2 lat. Od 4 miesięcy biorę Zoloft (setraline) i przybralem na wadze prawie 4-5kg oraz straciłem sporo masy mięśniowej, ostatni raz tak wyglądałem po 2 tygodniach brania antybiotyku... Na siłownię chodze wciąż regularnie. Zawsze siłownia była dla mnie ważna, co mogę zrobić? #mikrokoksy
dum-bum



