@Wjt2012: Przecież u nas byłoby to samo teraz gdyby PiS przystępował do wyborów w roli rządzących. AI lało by się strumieniami w TVP czy na takich billboardach aż do porzygu. Jak nie rządzą to ciężko taką kampanię będzie prowadzić nie wyprowadzając znowu dziennie po 50mln z budżetu państwa ( ͡°͜ʖ͡°)
oficer prowadzący akcją z blask.online i klubem gogo ładnie ustawił krzysia do pionu xD do wyborów 2027 będzie coraz więcej fajnorosyjskich materiałów #kanalzero #stanowski
@MrCreosote: Uderzyło mnie to chyba najbardziej w tej relacji. Ludzie postronni próbują pomóc gdy cała rodzina pali się żywcem, a winowajcy mają na tyle zimnej krwi by dzwonić i kombinować jak dupę ochronić szybko ( ͡°ʖ̯͡°)
#f1