@c_39: Najlepsza usługa streamingowa, co byś nie chciał, to mają. A nie, że musisz kupić cały pakiet, żeby jedną rzeczy obejrzeć. Tutaj wszystko w jednej subskrypcji ( ͡°͜ʖ͡°)
@c_39: XD ja akurat mam Huawei Wath GT2 Pro i w robocie po ścianie przejechałem, szef knął że jakiś debil nie ma co robić i dziure w-----ł w nowej odpicowanej ścienie zarysowanie na 0,3cm (zegarkowi nic się nie stało, folia troche się zdarła i sporo białego proszku - zaraz umyć to poszłem :D
@c_39: akurat Vasquez tak jak i Nacho to zajebiści zawodnicy. Nigdy nie płaczą że powinni grać. Wchodzą z ławki kiedy jest potrzeba i zawsze zostawiają 110% serducha dla klubu i koszulki. Może nie mają tyle talentu ale zawsze nadrabiają pracowitością. Jedni z bardziej potrzebnych graczy w Realu
@c_39: na takich monitorach często organizowano turnieje esportowe, więc były rozpoznawalne. Zowie jako marka też ogólnie się ceni. Aktualnie osobiście nie widzę sensu w kupowaniu czegokolwiek na TN, bo ładniejsze matryce są już praktycznie tak samo szybkie. Teraz np. turnieje csgo są grane głównie na monitorach LG (IPS).
@c_39: Myślę, ze magiczna jest tylko cena xD to jest monitor z 2017 roku i pewnie już nie jest produkowany, a w sklepach są ostatnie sztuki. Lepiej kupić coś nowszego za mniejsze pieniądze np chwalony LG 27GL850
Kobieta, wcześniej skazana na piętnastoletni zakaz posiadania zwierząt, znęcała się nad suczką w typie husky. Ciągnęła ją na haku holowniczym auta. Drastyczną sytuację z Krościenka Wyżnego opisało OTOZ Animals w Krośnie.
#mecz