Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
blank36
blank36

blank36

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 188
  • Znaleziska 3
  • Mikroblog 185
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
24.05.2026, 18:37:48
  • 0
czy ksiadz to dobry zawod dla chlopa?

#przegryw

DOBRy?

  • TAK, ZAJEBISTY 77.1% (27)
  • NIE 22.9% (8)

Oddanych głosów: 35

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blank36
blank36
blank36 24.05.2026, 19:15:51 via Android
  • 0
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: jak poczujesz powołanie
  • Odpowiedz
Netanstachu
Netanstachu
24.05.2026, 18:39:08
  • 46
U mnie w powiatowym otworzyli już 3 cuckoldomat inaczej kwiatomat.
Z ciekawości sprawdziłem ile taki bukiet kosztuje i najtańszy kosztował 120zł XDD. Żeby to jeszcze ładne było a tak to parę badylów nawciskane a faceci to kupują.
Lepsze są mlekomaty co podobno w miastach wojewódzkich są gdzie można kupić dobrej jakości mleko, ale niestety w polsce faceci wolą się skupiać na babie co nimi gardzi niż się lepiej odżywiać.
(przykładowe zdjęcie)
#
Netanstachu - U mnie w powiatowym otworzyli już 3 cuckoldomat inaczej kwiatomat.
Z ci...

źródło: image

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blank36
blank36
blank36 24.05.2026, 19:15:27 via Android
  • 0
@Netanstachu: trzeba mlekomatów więcej mlekomatów bo polki nie rodzą dzieci allejula
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
24.05.2026, 18:51:50
  • 9
to jest przyklad spiździałego zachowania. Facet jest mentalnie wykastrowany. Nie prezentuje postawy mezczyzny, tylko postawie cioty, ktora bierze strone kobiet, zeby moc zaruchac. Totalny upadek.

naszym psim obowiazkiem jest krytykowac takie zachowania. Musimy stac na warcie dzien i noc
#blackpill #przegryw
redorbiter - to jest przyklad spiździałego zachowania. Facet jest mentalnie wykastrow...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blank36
blank36
blank36 24.05.2026, 19:11:41 via Android
  • 1
@redorbiter: są rzeczy o których się socjologom nie śniło cuckoldzikuuu
  • Odpowiedz
sneez_33
sneez_33
24.05.2026, 18:58:09
  • 3
Dokończ zdanie:
Nie nazywaj się trvkelem jeśli...

Ja zacznę - jeśli byłeś na divach kiedykolwiek
-
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blank36
blank36
blank36 24.05.2026, 18:59:56 via Android
  • 1
@sneez_33: bądźcie diviarzami a będziecie żyć przeciętnie na dzień dzisiejszy jak to się mówi.
  • Odpowiedz
gutowszczyzna
gutowszczyzna
gutowszczyzna
19.05.2026, 10:06:36
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blank36
blank36
blank36 19.05.2026, 11:09:03 via Android
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
elofrytki
elofrytki
10.05.2026, 20:51:53
  • 15
W sumie myśleliście jak to będzie jak starzy się wyjebia kołami do góry?

U mnie będę pierwszym pokoleniem w drzewie genealogicznym który nikogo nie ma xD

Rodzina wyżej miała dziadków dzieci wnuki itp
Kuzynostwo ma już dzieci związki śluby w planach
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blank36
blank36
blank36 10.05.2026, 21:09:50 via Android
  • 1
@elofrytki: gdybyś poznał typową Agatę to uda są dwa:
Propozycja aborcji na Ukrainie
- ślub i pozycja cucka na łańcuchu
  • Odpowiedz
NzeroZeroB
NzeroZeroB
10.05.2026, 20:57:42
  • 1
Mam plan w tym roku bądź w następnym wejść na szczyt Tarnica z Ustrzyk górnych. Powoli będę zaczynał coś chodzić bo forma kiepska.
#tarnica #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blank36
blank36
blank36 10.05.2026, 21:08:07 via Android
  • 1
@NzeroZeroB: pan na niwach zielonych pasł ciebie będzie nad wody spokojne prowadził ciebie będzie
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
25.04.2026, 03:57:30
  • 253
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blank36
blank36
blank36 25.04.2026, 17:07:18 via Android
  • 0
@SlowSnake: jak to polizman wyszukuje mnie
  • Odpowiedz
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
25.04.2026, 09:54:14
  • 110
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blank36
blank36
blank36 25.04.2026, 17:04:47 via Android
  • 2
@Zartos_Larpiarz: ona robi hakenkreuze na rurze
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
14.04.2026, 17:55:56
  • 10
ostatnio sie snilo ze patrzylem w kamery na cieciowie i cos wybuchlo, pracownikow pozabijalo, poodrywane konczyny, pelno krwi wszedzie, ci co przezyli wbijali nam do budy z urwanymi dlonmi itp, masakra

#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blank36
blank36
blank36 14.04.2026, 18:08:30 via Android
  • 1
@pomelobezkaca2: brzmi jak typowy polski kołchoz na co dzień. Albo raczej powiatowy gdzie robią sami kitajce
  • Odpowiedz
thetrumpist-
thetrumpist-
14.04.2026, 17:40:54
  • 7
here we go again. Piątek wyjście z odwyku -> poniedziałek wieczór psychiatryk

#przegryw #depresja #spychiatryk
thetrumpist- - here we go again. Piątek wyjście z odwyku -> poniedziałek wieczór psyc...

źródło: IMG_0138

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blank36
blank36
blank36 14.04.2026, 17:53:44 via Android
  • 0
@thetrumpist-: to Arkham asylium wersja Podlasie?
  • Odpowiedz
nikodem14
nikodem14
nikodem14
14.04.2026, 17:45:13
  • 1
#przegryw czy jest sens iść na dive czy lepiej se zwalić konia bo będzie to tylko masturbacja przy użyciu drugiej osoby?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blank36
blank36
blank36 14.04.2026, 17:52:57 via Android
  • 0
@nikodem14: div już nie ma, zostały masażystki i onlyfans
  • Odpowiedz
blank36
blank36
blank36 14.04.2026, 14:07:25
  • 14
#f1 Z nieoficjalnych info wynika, że ten typ odpowiada za odwołane wyścigi na bliskim wschodzie. Groził,,użyciem pasu szachida"' jeśli nie zdobędzie w tym roku,, 8-go tytułu"" jak podają świadkowie, wspominał również coś o ,,grande strategii"
blank36 - #f1 Z nieoficjalnych info wynika, że ten typ odpowiada za odwołane wyścigi ...

źródło: 1000010048

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle
14.04.2026, 14:08:50 via Wykop
  • 8
@blank36: odstawił się niczym gangus z los Santos, a może co najwyżej rozśmieszyć Freda Wasiura.
  • Odpowiedz
johnkashtan
johnkashtan
14.04.2026, 14:10:58 via Wykop
  • 4
@blank36: wjedzie na pace Hiluxa do pitlane
  • Odpowiedz
blank36
blank36
blank36 07.04.2026, 08:19:59
  • 5
#f1 Ricziardo jak się spłakał faktem w-------a z RB i próbuje oszukiwać sam siebie, że cieszy się że stracił pracę XD w pewnym momencie stracił mental i kropka. Temu klaunowi już dziękujemy i najlepiej żeby nie wypowiadał się publicznie. Jeszcze na koniec potuptał nóżką i zakończył karierę zawodnika a taki potężny GigaKubica nadal jeździ i wygrywa.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blank36
blank36
blank36
Autor
07.04.2026, 13:28:50 via Android
  • 3
@iselilja: https://f1wm.pl/news/58554
  • Odpowiedz
blank36
blank36
blank36 06.04.2026, 17:25:16
  • 1
#przegryw Jak tam lany poniedziałek, spuściliscie się na ryj jakiejś alternatywce przyznawać się Oskarki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tony47
Tony47
Tony47
06.04.2026, 17:45:15 via Wykop
  • 0
Jak tam lany poniedziałek


@blank36: ojciec mnie zlał kijem od miotły
  • Odpowiedz
rich-young
rich-young
rich-young
06.04.2026, 17:18:08
  • 3
#przegryw CYKL ŻYCIA PRZEGRYWA
DEPRESJA DO 40, uświadomienie sobie że straciliście czas na płakanie w łóżku, zaczynacie biegać maratony i robić to co robią 20 latkowie by kupić stracony czas którego i tak nie kupicie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blank36
blank36
blank36 06.04.2026, 17:22:48 via Android
  • 0
@rich-young: maraton to ja robię na nockach na magazynie
  • Odpowiedz
n0spRezydenta
n0spRezydenta
06.04.2026, 17:03:42
  • 4
#przegryw co k---a ludzie widzą w podróżowaniu. J---ć się z bagażami, transportem, kosztami żeby grzać się w 40 stopniach. Plus jak ze starymi to jeszcze pewnie awantury będą. Jakaś Alaska czy coś to spoko ale jakaś grecja czy coś to dajcie spokój
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blank36
blank36
blank36 06.04.2026, 17:18:47 via Android
  • 0
@n0spRezydenta: z kolegami albo solo super rozrywka gdzieś polecieć
  • Odpowiedz
NiezlyJestes
NiezlyJestes
06.04.2026, 16:18:55
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blank36
blank36
blank36 06.04.2026, 17:13:31 via Android
  • 2
@NiezlyJestes: wszystkie odpowiedzi są fejkowe żadnych z tych rzeczy nie da się robić z kobietą
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • Strona 2 z 7
  • >

jan Żak

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 14.10.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking