Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko99
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bihu

bihu

Dołączył 11 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13631
  • Znaleziska 1422
  • Mikroblog 12209
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 166
bihu
bihu 06.06.2026, 14:51:37
  • 22
#tenis Trudno. Przegrać z #8 to żaden wstyd. Rosjanka była po prostu lepsza i świeższa. Zresztą kto by nie był zmęczony po przebijaniu się przez kwalifikacje.
Brawa dla Mai bo uratowała nam ten RG. Pomyślcie co byłoby gdybyśmy mieli tylko Świątek. Byłoby po jakichkolwiek emocjach od tygodnia.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bihu
bihu 06.06.2026, 14:44:22
  • 0
#tenis i są 2 gemy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bihu
bihu 06.06.2026, 14:40:00
  • 0
#tenis no, jest gem, nie będzie do 0, jest dobrze
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bihu
bihu 06.06.2026, 14:38:24
  • 1
#tenis no, niech chociaż będzie 1 gem, byle nie do 0
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bihu
bihu 06.06.2026, 14:30:37
  • 1
#tenis byle nie skończyć seta do zera i będzie git
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bihu
bihu 06.06.2026, 14:28:57
  • 0
#tenis no to chyba jest po zabawie, ruska jest po prostu lepsza, taka prawda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kadej
Kadej
Kadej
06.06.2026, 14:29:41 via Wykop
  • 1
@bihu: faworytką edług bukmacherów była sporą, Maja i tak daleka zaszła.
  • Odpowiedz

2675

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Protestujących przed placem budowy urzędników inwestor zignorował. Nie wpuścił nawet ściągniętej na miejsce straży miejskiej i policji. - Nie będziemy tego komentować. Mamy swoje sposoby postępowania - Przekazała przez telefon przedstawicielka firmy dewelopera RJS House z Legionowa.

Dr-Livingstone
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 06.06.2026, 08:04:30
  • 271
  • #
    nieruchomosci
  • #
    patodeweloperka
  • #
    antykapitalizm
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
bihu
bihu 06.06.2026, 13:46:18 via Wykop
  • 27
A gdyby tak społecznie powyrywać chwasty zwane deweloperskimi grubasami? A jak się któraś k---a spłacze to zasłonić się "własnymi sposobami postępowania"?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bihu
bihu 06.06.2026, 13:23:53
  • 0
#tenis Kuwik weź już w---------j.
Co to za jakaś nowa moda na zagadywanie absolutnie wszystkiego?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bihu
bihu 06.06.2026, 13:18:00
  • 0
#tenis Dziewczyna zaraz wychodzi na kort, a ci j----i kretyni to wszystko zagadują.
G---o mnie to obchodzi co mają do powiedzenia, chcę oglądać mecz, a nie słuchać pogadanki.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2414

Minister Marta Cienkowska nie odpuszcza. Artyści górą XD

Minister Marta Cienkowska nie odpuszcza. Artyści górą XD

Dodatkowe 200 mln zł popłynie do artystów. A właściwie do organizacji, nad którymi nikt nie panuje

Ruryk
z
telepolis.pl
dodany: 06.06.2026, 08:48:20
  • 305
  • #
    cienkowska
  • #
    ozz
  • #
    reprograficzna
  • #
    oplatareprograficzna
  • #
    polityka
bihu
bihu 06.06.2026, 12:13:12 via Wykop
  • 9
I niech mi ktoś powie, że między wiadomymi partiami są jakiekolwiek różnice. Kupowanie sobie głosów określonych grup wjeżdża na pełnej.
Z tym, że uśmiechnięci to chyba więksi kretyni. Oni nie rozumieją, że propaganda "osób" LOL "artystycznych" xD zadziała może na najtwardszy beton z dużych miast który, NIESPODZIANKA, nie stanowi żadnej większości.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

374

Koniec tolerancji dla pseudonauki. Rząd szykuje wielką reformę uczelni

Koniec tolerancji dla pseudonauki. Rząd szykuje wielką reformę uczelni

Ministerstwo Nauki wpisało projekt nowelizacji prawa o szkolnictwie wyższym do rejestru prac legislacyjnych. Uczelnie będą musiały aktywnie zwalczać dezinformację naukową i dbać o rzetelność badań. Reforma przynosi nowy system oceny uczelni, kodeksy etyki i koniec punktozy.

real_scoria
z
bizblog.spidersweb.pl
dodany: 05.06.2026, 07:46:17
  • 151
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    uczelnie
  • #
    pseudonauka
  • #
    edukacja
  • #
    prawo
bihu
bihu 05.06.2026, 23:26:00 via Wykop
  • 57
Czy stwierdzenie, że istnieją tylko dwie płcie również podpada pod definicję dezinformacji naukowej, w obliczu obecnych "trendów"?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
04.06.2026, 12:32:58
  • 3516
#mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport

NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!

Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
wiktor-wkpl - #mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport 

NIE PATRZ NA JPG PRZED...

źródło: 7602

Pobierz
  • 251
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bihu
bihu 05.06.2026, 09:52:10 via Wykop
  • 1
Szwecja, no tyle to nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
bihu
bihu 04.06.2026, 20:16:18
  • 0
#koszykowka Fajnie, że powalczyli i to we 3, ale co z tego? 0 - 4. A liczyłem, że obejrzę jakąkolwiek naszą drużynę na play-inach, bo akurat na jutro mam bilet.
Ale ogólnie impreza jest fajna, byłem na sesji porannej, mega się to ogląda.
A Majk "Pieniądze w banku" Hiks ograłby tu wszystkich w pojedynkę i to z zawiązanymi obiema rękami.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

579

Rzecznik Praw Dziecka zmusza właścicielkę lodziarni do poprawy swojego wizerunku

Rzecznik Praw Dziecka zmusza właścicielkę lodziarni do poprawy swojego wizerunku

Szambo się wylało i teraz pani rzecznik przyjeżdża do Lodziarni pod Dębę i próbuje kosztem właścicielki lokalu poprawiać swój wizerunek. Oczywiście "walka z hejtem" i tym podobne...

potworzak21
z
facebook.com
dodany: 04.06.2026, 07:21:05
  • 81
  • #
    polityka
  • #
    dzbanypolityki
  • #
    afera
  • #
    dzieci
bihu
bihu 04.06.2026, 19:01:32 via Wykop
  • 6
Oczywiście - już przypełzły płateczki śniegu i zgłaszają ¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bihu
bihu 04.06.2026, 19:37:39 via Wykop
  • -6
Chyba tusk tak się boi utraty władzy, że do partii bierze tylko samych imbecyli.


@bossssob: To jest tak samo jak w PiS. Mają być mierni, ale wierni i mają być takimi idiotami żeby nie ogarnęli przejęcia partii. Chociaż Pinokio ostro wierzgnął prezesowi.
matixrr
matixrr
04.06.2026, 18:21:09
  • 17
#tenis
matixrr - #tenis

źródło: nowe

Pobierz

Nadaje się na nowe tło?

  • Tak 74.3% (326)
  • Nie 25.7% (113)

Oddanych głosów: 439

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bihu
bihu 04.06.2026, 18:30:41 via Wykop
  • 5
@matixrr: Maja powinna być w środku bo ona zagra w finale, a pozostała dwójka... no cóż
  • Odpowiedz
bihu
bihu 04.06.2026, 18:23:12
  • 2
#koszykowka Boże jakie to są dziady to nie mam słów
do tej ekipy emerytów to brakuje jeszcze Majka "Pieniądze w banku" Hiksa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanAlbert
PanAlbert
PanAlbert
04.06.2026, 18:12:24
  • 42
Jest już pierwszy polityk chętny do ogrzania się w ciepełku Mai xD

#tusk #majachwalinska #tenis #polityka
PanAlbert - Jest już pierwszy polityk chętny do ogrzania się w ciepełku Mai xD

#tusk...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bihu
bihu 04.06.2026, 18:19:06 via Wykop
  • 18
@PanAlbert: zaraz wylezie reszta dziadów, jak grzyby po deszczu
a dziwnym trafem jak jest problem jak z zondą, to wszyscy siedzą cicho i z piesiewiczem musi się wykłócać matka Tomasiaka
  • Odpowiedz
Braand
Braand
04.06.2026, 17:48:46
  • 3
#tenis ku--a ale ten dziennikarz eurosportu jest upośledzony czy specjalnie robi z siebie debila xD?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bihu
bihu 04.06.2026, 17:52:09 via Wykop
  • 5
@Braand: raczej specjalnie, ze względu na hamburgeryzację tej stacji. W ostatnim czasie więcej jest robienia z siebie debili niż merytoryki.
Przypomnę tylko, że Warner Bros wcisnał do transmisji z Igrzysk wywiad królika Bagsa z szefową MKOL xD
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
04.06.2026, 17:34:55
  • 116
Słuchaj Maja, nie potrzebujesz może odrobiny wsparcia psychologicznego przed finałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tenis
michalxd21 - Słuchaj Maja, nie potrzebujesz może odrobiny wsparcia psychologicznego p...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bihu
bihu 04.06.2026, 17:36:15 via Wykop
  • 98
@michalxd21: WON WIEDŹMO
  • Odpowiedz
Neto
Neto
04.06.2026, 17:28:21
  • 54
Finał bez psychologa?
#tenis
Neto - Finał bez psychologa?
#tenis

źródło: 330px-Daria_Abramowicz_%282023_French_Open%29_01_%28cropped%29

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bihu
bihu 04.06.2026, 17:29:59 via Wykop
  • 14
@Neto: no kto to widział takie rzeczy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 27
  • Strona 2 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.10.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.07.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking