Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko199
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
barto142

barto142

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3080
  • Znaleziska 455
  • Mikroblog 2625
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 10
barto142
barto142 09.03.2025, 16:37:54
  • 2
Ibisz ma powieki pomalowane czy mam źle telewizor ustawiony?
#awanturaokase
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matt_PL
matt_PL
09.03.2025, 16:38:47 via Wypiek
  • 0
@barto142 telewizor. U mnie blady jest xd
  • Odpowiedz
J.....o
konto usunięte 09.03.2025, 18:42:21 via iOS
  • 0
@barto142 a mi to wyglada na operacje powiek, jakby miał tam bliznę po cięciu. Ale rzeczywiście coś na tych oczach ma
  • Odpowiedz
barto142
barto142 05.03.2025, 17:57:03
  • 3
Przeleciałem przez to AMA, za co oczywiście dziękujemy pani cioci za przybycie ale...
Są tematy, które jak widać były pomijane, jak choćby podatek katastralny. Chyba wolę odpowiedzi wymijające niż ich brak. ¯\(ツ)/¯


#nieruchomosci
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2376

AMA: Minister Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz odpowiada na Wasze pytania!

AMA: Minister Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz odpowiada na Wasze pytania!

Jestem Ministrem Funduszy i Polityki Regionalnej i pierwszą wiceprzewodniczącą Polski 2050. Wcześniej byłam ambasadorem RP w Rosji i ekspertką ds. Europy Wschodniej. Zarządzam funduszami unijnymi i kształtuję politykę regionalną. Zapraszam do zadawania pytań!

KatarzynaPelczynskaNalecz
z
wykop.pl
dodany: 05.03.2025, 16:00:37
  • 540
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
  • #
    nieruchomosci
barto142
barto142 05.03.2025, 16:54:04 via Wykop
  • -1
Dzień dobry, o ile mało osób w polskiej polityce cenię, o tyle dla mnie jest pani w topce.
1. Jak długo obserwuje pani nasze wykopki?
2. O ile feminatyw - ministra - jeszcze jakoś da się dla mnie słuchać, o tyle z innymi mam problem. Jaki jest pani stosunek do feminitywów, które są robione na siłę i brzmią strasznie pokracznie?
3. Czy powinniśmy opodatkować osoby posiadające większą ilość mieszkań?
4. Ulubiona muzyka?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

barto142
barto142 05.03.2025, 17:01:17 via Wykop
  • -2
Pani Ciociu,
Życzę zarówno sobie jak i pani, byśmy zawsze mogli być dumni z działań rządu i z pozycji naszego kraju na arenie międzynarodowej.
1. Co z tym nepotyzmem w państwowych spółkach czy instytucjach? Każdy kolejny rząd obiecuje, że zrobi z tym porządek a kończy się zwykle.
2. Ulubiony minister?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

barto142
barto142 03.03.2025, 20:44:42
  • 2
Po kolejnej poniedziałkowej audycji robimy małą aktualizację.
Garść (pusta) nowych ogłoszeń.

Jak wam się podobało? Dzisiaj jak dla mnie średnio. Nic nie do końca w mój gust nie trafiło i na te zapowiedziane zespoły raczej się nie wybieram. Tydzień temu było lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polandrock #woodstock #polandrock2025
barto142 - Po kolejnej poniedziałkowej audycji robimy małą aktualizację.
Garść (pusta...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Umeraczyk
Umeraczyk
03.03.2025, 21:35:16 via Wykop
  • 2
@barto142: Masz rację, zapomniałem o Ich Troje ( ͡º ͜ʖ͡º)
Umeraczyk - @barto142: Masz rację, zapomniałem o Ich Troje ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: 8c44a7e64ef045592255ef9c34f00c946ffc7df7a6c900ad916b999dcbcfadf0

Pobierz
  • Odpowiedz
DEMONzSZAFY
DEMONzSZAFY
03.03.2025, 23:20:03 via Wypiek
  • 2
@Umeraczyk ja mam przecieki że będzie Metallica na małej scenie w piątek o północy

  • Odpowiedz
barto142
barto142 02.03.2025, 22:47:36
  • 2
A propos śpiwora, komentator eurosportu - Igor Błachut też się w język nie gryzie:

krawiec nie szczędził materiału


pantalony

( ͡° ͜
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barto142
barto142 01.03.2025, 16:01:07
  • 10
Mireczki przypominam, że można skreślać Bingo
#awanturaokase
barto142 - Mireczki przypominam, że można skreślać Bingo 
#awanturaokase

źródło: 1000007683

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barto142
barto142 24.02.2025, 20:25:37
  • 3
Wielka aktualizacja line-upu na dzień 24.02.2025

Jak wam się podobają ogłoszone do tej pory zespoły?
Myślę że ten line-up już teraz jest mocny, a to jeszcze nie koniec ogłoszeń ( ͡º ͜ʖ͡
barto142 - Wielka aktualizacja line-upu na dzień 24.02.2025

Jak wam się podobają ogł...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DEMONzSZAFY
DEMONzSZAFY
24.02.2025, 20:45:09 via Wypiek
  • 1
@barto142 wygląda potężnie, nie mogę się zdecydować czy pójdę w piątek o północy na dużą czy małą. I nie tylko to, w zasadzie wszędzie mam dylemat.
  • Odpowiedz
k.....y
konto usunięte 25.02.2025, 17:12:01 via Wykop
  • 0
@barto142: z takim lineup to powinno to trwać z 4-5 dni bo za dużo fajnych koncertów się nakłada :(
  • Odpowiedz

2237

Badania Otodom: główną przeszkodą w zakupie mieszkania jest cena

Badania Otodom: główną przeszkodą w zakupie mieszkania jest cena

Ministerstwo Rozwoju forsując programu dopłat wciska nam kit, że to koszty kredytu czy zdolność kredytowe to główny program w zakupie mieszkania. Zawsze pomijają w swojej narrację wysokie ceny mieszkań. Z badań Otodom wychodzi, że to właśnie ceny są główną barierą w zakupie

Jankowalski715
z
x.com
dodany: 23.02.2025, 18:07:16
  • 218
  • #
    nieruchomosci
  • #
    budownictwo
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
barto142
barto142 23.02.2025, 22:40:59 via Wykop
  • 1
@too_late_to_be_true: swoją drogą ciekawie jak by to wtedy wyglądało, gdyby był taki wielki sprzeciw społeczny jak teraz ¯\(ツ)/¯ no ale nie było wtedy jeszcze tam cioci Kasi jako ministra
barto142
barto142 23.02.2025, 22:57:37 via Wykop
  • 8
@Xvenowski: bojówki Tuska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
barto142
barto142 23.02.2025, 22:45:56
  • 3
Taka sytuacja.
Oczywiście bez playbacków! Zakazane!
#polandrock #woodstock

Na festiwal z eliminacji dostaje się Zenek Martyniuk

  • Idziesz na koncert drzeć mordę do "Przez twe oczy" 38.8% (19)
  • Wolisz się iść napruć 30.6% (15)
  • Pakujesz się i wyjeżdżasz z Mrągowa 30.6% (15)

Oddanych głosów: 49

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DEMONzSZAFY
DEMONzSZAFY
23.02.2025, 23:17:17 via Wypiek
  • 1
@barto142 generalnie nie znoszę disco polo ale Martyniuk jest na tyle memiczny/rozpoznawalny, że mógłbym pójść. Oczywiście zamiast drzeć ryja to budowałbym ścianki i kręcił młynki.

Od tego jest woodstock, aby rozruszać niewtajemniczonych lokalsów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
DEMONzSZAFY - @barto142 generalnie nie znoszę disco polo ale Martyniuk jest na tyle m...
  • Odpowiedz
barto142
barto142
Autor
24.02.2025, 11:20:19 via Wykop
  • 1
@DEMONzSZAFY: zwłaszcza tych co to chcą być blisko sceny i widzieć Zenka z bliska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
barto142
barto142 23.02.2025, 17:22:37
  • 4
Wiem że spora część z was nie ma w zwyczaju chodzić na ASP, często przez politykę czy ideologię, no ale tutaj pytanie. Kto musiałby się tam pojawić żeby was zachęcić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od razu od swojej strony dodam:
- Robert Makłowicz
- Bartosz Walaszek
#polandrock #woodstock
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naniel
Naniel
23.02.2025, 17:34:08 via iOS
  • 4
@barto142 albo jeszcze jeden pomysl - jakby wzieli z 2/3 osoby odpowiedzialne za realizacje festiwalu aby przedstawili jak to wyglada od backstage’u mam na mysli m.in. kwestie oswietlenia, realizacji dzwieku - najwieksze wyzywania z tym zwiazne itd.
  • Odpowiedz
barto142
barto142
Autor
23.02.2025, 19:43:24 via Wykop
  • 2
@DEMONzSZAFY:
Co roku jeden albo dwóch zajawkowiczów się trafia, reszta to celebryci albo ktoś kto ma nas nauczyć myślenia, tak jak wg władzy powinno się myśleć ( ͡° ͜ʖ ͡°) W 2023 roku to aż uszy bolały jak się słuchało tych dwóch babek z TVN-u.

A propos Tokarczuk.
barto142 - @DEMONzSZAFY: 
Co roku jeden albo dwóch zajawkowiczów się trafia, reszta t...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
barto142
barto142 23.02.2025, 08:43:48
  • 39
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mexxl
mexxl
23.02.2025, 08:48:32 via Android
  • 11
@barto142 i dudu sprzedał śląskie kopalnie czarnego złota, teraz należą do Amerykanów razem z tą solidarnością. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PanAlbert
PanAlbert
PanAlbert
23.02.2025, 09:25:10 via Wykop
  • 30

Komentarz usunięty przez moderatora

1349

AMA: Karol Wójcicki - popularyzator astronomii, autor "Z głową w gwiazdach"

AMA: Karol Wójcicki - popularyzator astronomii, autor "Z głową w gwiazdach"

Cześć! Karol Wójcicki pasjonat astronomii, fotograf nocnego nieba i popularyzator nauki. Od lat zarażam pasją do gwiazd i kosmosu. Z przyjemnością odpowiem na Wasze pytania o astronomię, podróże czy moje wyjątkowe doświadczenia z obserwacjami. Pytajcie śmiało!

KarolWojcicki
z
wykop.pl
dodany: 19.02.2025, 16:51:50
  • 279
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    astronomia
  • #
    kosmos
  • #
    astrofoto
  • #
    qualitycontent
barto142
barto142 19.02.2025, 17:42:47 via Wykop
  • 5
Cześć!
Dwa pytania:
1. Dlaczego nie widzimy na bardzo dalekie odległości choć Ziemia jest płaska? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Jakie jest prawdopodobieństwo, że przywali w nas kiedyś jakaś asteroida, ewentualnie z jak dużym wyprzedzeniem o takim zdarzeniu moglibyśmy się dowiedzieć?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

barto142
barto142 18.02.2025, 15:29:51
  • 1
Wygląda na to, że 8 czerwca eliminacje i dopiero po nich poznamy line-up. Zgłoszenia do eliminacji do końca marca i pewnie dopiero wtedy pierwsze jakiekolwiek emocje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Do tej pory posucha...
#woodstock #woodstock
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DEMONzSZAFY
DEMONzSZAFY
18.02.2025, 15:48:45 via Wypiek
  • 2
@barto142 ehhh rok temu to można było się podniecać już od grudnia gdy ogłosili EC a teraz to jakby się odcinali od ludzi
  • Odpowiedz
barto142
barto142
Autor
18.02.2025, 15:57:38 via Wykop
  • 2
@DEMONzSZAFY: podyktowane było tym, że za dużo hejtu się pojawiało względem tych ogłoszeń.
  • Odpowiedz
barto142
barto142 17.02.2025, 19:21:42
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barto142
barto142
Autor
17.02.2025, 19:48:21 via Wykop
  • 3
@Rasteris: no tak, tylko Juras już mówił o tym że line-upu w zasadzie zamknięty, oczywiście pomijając sprawę złotego bączka i eliminacji
  • Odpowiedz
barto142
barto142
Autor
17.02.2025, 20:52:44 via Wykop
  • 1
@Naniel Kilka wydawnictw płytowych z P&R ma wyjść w kwietniu/maju. Ich Troje, Coma, LemOn i chyba coś jeszcze

@Umeraczyk No tak właśnie mówił.
  • Odpowiedz
barto142
barto142 14.02.2025, 16:49:15
  • 2
Jeżeli chcecie komukolwiek coś dawać, to dajcie jakąś ulgę. Dopłaty możecie sobie w dupę wsadzić drodzy państwo rządzący
#nieruchomosci
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maneharno
Maneharno
14.02.2025, 16:59:20 via Wykop
  • 3
@barto142: ulga dewelopersko-fliperska potrzebna na już
  • Odpowiedz
barto142
barto142 10.02.2025, 20:15:48
  • 6
#polandrock #woodstock
barto142 - #polandrock #woodstock

źródło: waiting

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanlid
Vanlid
10.02.2025, 20:29:52 via Wykop
  • 1
@barto142: Niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził...
  • Odpowiedz
barto142
barto142 06.02.2025, 22:45:03
  • 1
Jako że przyjdzie nam jeszcze poczekać na jakiekolwiek ogłoszenia to chociaż podzielcie się swoimi przemyśleniami kogo chcielibyście zobaczyć na festiwalu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomijamy sprawę złotego bączka bo wiadomo że cherry i Electric są pożądane na dużej scenie.
Dla mnie wszelaka muzyka symfoniczna jest w pyte więc coś z gatunku choćby symfonicznego metalu mogłoby się trafić
Within Temptation ostatnio było 10 lat temu. Może być Apocalyptica. Jakiś
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szczuroskoczek_
Szczuroskoczek_
06.02.2025, 22:48:39 via Wykop
  • 3
@barto142: Nightwish
  • Odpowiedz
barto142
barto142
Autor
06.02.2025, 22:50:58 via Wykop
  • 1
@Szczuroskoczek_: ulubiony zespół lubej. Z tego co mi wiadomo to Floor Jensen będzie na Wacken, zaś cały zespół ma przerwę od wspólnego grania
  • Odpowiedz
barto142
barto142 04.02.2025, 12:26:30
  • 1
Dziś Juras na domowej orkiestrze o festiwalu:

A kto będzie grał? Dowiecie się być może na miejscu


Czy czasem kiedyś coś już wspominał że chciałby zaprosić jakiś zespół z topu i zapowiedzieć dopiero przed występem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polandrock #woodstock
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DEMONzSZAFY
DEMONzSZAFY
04.02.2025, 12:35:23 via Wypiek
  • 1
@tajniak13 ale to jest raczej sprzeczne z oczekiwaniami Jurasa, więcej ludzi to więcej hajsu z siemashopu i od sponsorów
  • Odpowiedz
barto142
barto142
Autor
04.02.2025, 22:25:54 via Wykop
  • 1
@houk: No właśnie to jest dobre, że czasem idąc na koncert zespołu nie znając go praktycznie w ogóle, można się zdziwić.
  • Odpowiedz
barto142
barto142 03.02.2025, 19:18:12
  • 3
#polandrock #woodstock
barto142 - #polandrock #woodstock

źródło: ogloszenia

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barto142
barto142
Autor
03.02.2025, 20:25:40 via Wykop
  • 3
@DEMONzSZAFY: @Vanlid @Huck9:
Specjalnie sprawdziłem. Do końca stycznia w zeszłym roku zostało ogłoszonych 5 zespołów:
27.11.2023 - Motionless in White
18.12.2023 - Electric Callboy
8.01.2024 -
  • Odpowiedz
Huck9
Huck9
03.02.2025, 20:48:45 via Wykop
  • 2
@DEMONzSZAFY: Patrząc na to ile rok temu było ogłoszeń to za tydzień powinni coś ogłosić ale właśnie padło, że im się nie spieszy, że lineup dopięty i żartobliwie rzucił, że może w czerwcu podadzą. To raczej nie ma co liczyć na przyszły tydzień
  • Odpowiedz
barto142
barto142 02.02.2025, 11:28:39
  • 0
Krótka piłka
#polandrock #woodstock

Czy jutro (3.02) wreszcie zostaną ogłoszone jakieś zespoły?

  • Tak 15.4% (4)
  • Nie 84.6% (22)

Oddanych głosów: 26

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naniel
Naniel
02.02.2025, 12:50:52 via Wykop
  • 0
@barto142: Pierwsze ogloszenia juz w lipcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 24
  • Strona 12 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.09.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking