alicja182 via iOS
Pracowałam kiedyś na umowę o pracę i dodatkowo miałam dyżury z projektu w opiece i pracodawca miał problem bo okazało się że przekroczyliśmy jakąś liczbę godzin w miesiącu (max można było pracować łącznie 1,5 etatu aby pracownik był wypoczęty i to było na jdg )


