Elo, mam pytanie, mam dwie konsole switch a jedną grę Diablo 3, czy da się grać razem ze sobą? np. na konsoli nr 1 (główne konto) a na konsoli nr 2 (Drugie konto ale nie główne) Konsole znajdują się w dwóch różnych miejscowościach Czy muszę do drugiej konsoli dokupić drugie Diablo żeby razem pograć
@ZKPP: Musisz kupić drugie. Dwie osoby mogą grać na jednej kopii gry tylko używając jednego konta i cyfrowej wersji, ale wtedy też może grać jedna osoba na raz.
#zalesie Wysypał mi się MBR na dysku w laptopie, i nie mogę sobie poradzić z naprawą jego. Próbowałem już dwoma różnymi programami, a jak w Dosie próbuję go naprawić to go tam nie widzi... Musze znaleźć kogoś z linuxem, ostatnia deska ratunku to Gparted spróbować
@Grabek_zielonka: odbił się jak z procy, motor podobno ledwo co kupiony, jeszcze przegląd ważny do lipca. Ze stroju motocyklisty miał tylko kask, reszta to podkoszulek i spodenki takie gracjanowate
@BurakSuchodolski: No wiesz jeśli jesteś sam(nie masz żony i dzieci) to ta ~5 Ci w zupełności wystarczy, gorzej jak jesteś rozpuszczonym bachorem i tą 5 wydajesz na lewo i prawo. Wszystko też zależy od twojej sytuacji materialnej, znam osobniki które mają 30-stkę już dawno za sobą i mieszkają z rodzicami sami, bo im tak dobrze. Zresztą co ja się rozpisuję, każdy ma głowę na karku i jak sobie poukłada życie
@ZKPP: Rozpuszczony troszkę jestem, lubię r----------c kasę xD. Mógłbym w to brnac, pomimo że to jest to ciężki zawód,a ja tam tylko byłem przynieś, podaj, podokrecaj xd Myślę że jeśli bym z---------l na to pewnie z ponad dusza wpadłaby lekko.
Mirki, mam pytanie mieszkam w średnim co wielkości mieście, od 2 miesięcy za miastem na poboczu jest zaparkowany samochód z rejestracja nie z mojego województwa . Nie było to nic dziwnego, ludzie pozostawiają gruchoty, żeby im miejsca na posesji nie zawalało. A ten samochód to nowa toyota c-hr, ładny niebieski kolor. Czy da radę jakoś ustalić właściciela samemu? Czy jedyne wyjście udać się na komisariat i
#heheszki
źródło: image
Pobierz