Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
WD40

WD40

Dołączył 16 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6737
  • Znaleziska 5424
  • Mikroblog 1313
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 20
WD40
WD40 04.05.2020, 17:01:00
  • 0
Hej #poznan podobno ewakuowali galerię #malta i #posnania. Na miejscu są wozy strażackie. Co tam się stało?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blblbl
blblbl
04.05.2020, 17:03:40
  • 1
@WD40: https://epoznan.pl/news-news-105515-ewakuacja_galerii_malta_i_ch_posnania
  • Odpowiedz
WD40
WD40
Autor
04.05.2020, 17:04:59
  • 1
@blblbl: Dzięki Mirku
  • Odpowiedz
WD40
WD40 30.04.2020, 08:38:57
  • 2
Ciekawostka medyczna: oficjalna klasyfikacja ICD-10: W05.4 - Upadek z fotela bujanego (ulica i autostrada)

:D

#medycyna #ciekawostki #who
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WD40
WD40 21.04.2020, 14:57:16
  • 2
Zrobiłem tutorial o tym w jaki sposób w Inkscape można odtworzyć dowolną rysunkową postać. Zrobiłem go na prośbę nauczycieli i jest kierowany raczej do młodszej widowni.
#inkscape #grafikawektorowa #grafikakomputerowa #jednorozce #kucyki
WD40 - Zrobiłem tutorial o tym w jaki sposób w Inkscape można odtworzyć dowolną rysun...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WD40
WD40 16.03.2020, 14:43:45
  • 5
ja p------e jak ja kocham home office wlasnie pije sobie kawę w domu, raport zrobiony, najedzony makaronem z szafki. Nic mi wiecej nie potrzeba ogladam sobie dokumentację techniczną o umowach od klienta, laptop leży mi na kolanach. Przypominam raport zrobiony wiec zero potrzeb zero testosteronu nie musze z nikim walczyc bo nie mam o co. Mam hajsy mam jedzenie i bezpieczenstwo i raport zrobiony. Pozdrawiam
#homeoffice #coronavirus #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stastahu
Stastahu
Stastahu
16.03.2020, 23:37:06
  • 2
@WD40: złudne bezpieczeństwo które zapewniają Ci twoje 4 ściany. Na zewnątrz panuje pandemia która może Ci popsuć twój zajebisty dzień wpierdlania makaroniku (・へ・) dlatego nie podniecaj się tak że laptop grzeje Ci krocze tylko zastanów się dlaczego jesteś w tej sytuacji bo jest ona efektem śmiertelnych zachorowań na całym świecie i na twoim miejscu bym się tak nie cieszył
  • Odpowiedz
WD40
WD40
Autor
17.03.2020, 10:45:06
  • 1
@Stastahu: (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
WD40
WD40 03.01.2020, 18:39:52
  • 2
Mirki, jak zsynchronizować #mifit #miband #miband4 z #fitatu? Po stronie Fitatu mam dodany mi fit, ale ma status braku synchronizacji, a po stronie mi fit to nawet nie wiem jak dodać fitatu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p.....n
p.....n
konto usunięte 03.01.2020, 19:28:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WD40: bump for interest
  • Odpowiedz
WD40
WD40
Autor
05.01.2020, 19:38:36
  • 0
@pierwiastekzminusjeden: I już wiem. Łączy się je przez "pośrednika", czyli Google Fit lub Apple Zdrowie, zależnie od używanego OSa.
  • Odpowiedz
WD40
WD40 05.07.2019, 15:02:24
  • 0
Mirki z #gdansk szybkie pytanko. Gdzie się kupuje bilety na tramwaj wodny?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sitwa
Sitwa
05.07.2019, 15:04:23 via Android
  • 2
@WD40 w tramwaju wodnym, sprzedają na miejscu z tego co pamiętam
  • Odpowiedz
kto_zjadl_moj_tort
kto_zjadl_moj_tort
05.07.2019, 15:16:17
  • 1
@WD40: I tak nie będzie miejsc. Lepiej w necie, ale musisz wsiąść na pierwszym przystanku.
  • Odpowiedz
WD40
WD40 02.07.2019, 08:54:54
  • 0
Gdzie w Poznaniu mają dobre żarcie i podają Aperol Spritza?
inb4 Tutti Santi - zajebista, ale akurat potrzebna nie pizzeria
#poznan #aperol #spritz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Limonene
Limonene
02.07.2019, 08:58:01
  • 1
@WD40: Bistro Tancereczka może. Co prawda nigdy nie byłam, ale bardzo się wbili mi w pamięć reklamą z potykacza "Best Aperol Spritz in town"
  • Odpowiedz
WD40
WD40
Autor
02.07.2019, 09:01:29
  • 1
@HansLanda88: @Limonene: dzięki Mireczki. Obaczę.
  • Odpowiedz
WD40
WD40 28.06.2019, 19:01:15
  • 3
#piatkowo #eastandwest
#poznan
Macie Internet w gniazdku?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kundziukundziu
kundziukundziu
28.06.2019, 19:10:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WD40: Nie, ale była awaria prądu na piątkowie i jak znam zaradność east&west to pewnie cała sieć im się wywaliła
  • Odpowiedz
dejwis
dejwis
28.06.2019, 19:10:35
  • 1
@WD40: ja mam, teraz w standardzie w mieszkaniach jest lan puszczonym po pokojach
  • Odpowiedz
WD40
WD40 05.04.2019, 17:00:15
  • 0
Co się stało z #drukarnia wina i chleba w #poznan ? Zmieniła nazwę? Przeniosła się? ocb
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

veraa91
veraa91
veraa91
07.04.2019, 01:58:08 via iOS
  • 1
@WD40: właśnie też się zdziwiłam dziś, że lokal już nie funkcjonuje na podgórnej. Od jakiegoś czasu nie mieli szefa kuchni, więc wyglada jakby upadli, bo żadnych informacji o przeniesieniu nie ma.
  • Odpowiedz
WD40
WD40 07.11.2018, 20:25:41
  • 1
@WD40: Hej Mircy z #poznan czy ktoś z #eastandwest ma problem z działaniem HBO GO?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fejk_nejm
fejk_nejm
07.11.2018, 20:54:02
  • 1
@WD40: u znajomego nie działa na east and west, czarny ekran zamiast filmów
  • Odpowiedz
TheRademenes
TheRademenes
08.11.2018, 11:46:25 via Android
  • 1
@WD40 Dzięki za info. Co za ściemniacze. ;)
  • Odpowiedz
WD40
WD40 08.08.2018, 15:49:56
  • 3
Mirki, wie ktoś co się dzisiaj działo na Sobieskiego? Obok Biedronki pełno krwi. Co tam się stało?
#poznan
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WD40
WD40 17.06.2018, 15:23:50
  • 1
Mirki, nie wiem jak to możliwe, ale trafiłem wszystkich 5 strzałów :o Chyba zacznę grać w totka. #wycup #pilkanozna
WD40 - Mirki, nie wiem jak to możliwe, ale trafiłem wszystkich 5 strzałów :o Chyba za...

źródło: comment_z1nbc5InqXLMqeDEkqN9ESwtbqY4HN0w.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WD40
WD40 27.05.2018, 19:01:02
  • 3
#poznan #piatkowo #hydraulik #takietrocheemergency
Mireczki i Mirabelki, potrzebny dobry fachowiec od hydrauliki. Puścił mi zawór 3/4 do pralki, a nie mogę zamknąć zaworu głównego i potrzebny specjalista może niekoniecznie na teraz, ale na jutro rano, to już by się bardzo przydał. Możecie polecić kogoś kto działa na Piątkowie?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WD40
WD40 11.04.2018, 11:35:44
  • 2
Mircy, miałem dzisiaj z rana problem z internetem od #eastandwest To tylko ja, czy cały #poznan miał ten problem? Jak jest teraz nie wiem, bo wyszedłem do pracy i nie wiem co zastanę po powrocie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

korni007
korni007
11.04.2018, 11:52:38 via Android
  • 1
@WD40 u mnie od rana śmigal, nowy Batory here
  • Odpowiedz

48

Kiedyś i dziś. Fotografie unaoczniające, jak rozwinęła się astronomia

Kiedyś i dziś. Fotografie unaoczniające, jak rozwinęła się astronomia

Tym razem coś dla amatorów kosmicznej fotografii. Wydobyłem z odmętów internetu garść ciekawych, archiwalnych zdjęć obiektów astronomicznych i zestawiłem je z owocami współczesnej techniki obserwacyjnej oraz eksploracji Układu Słonecznego. Progres robi wrażenie.Zaczy­namy grzecz­nie...

WD40
z
kwantowo.pl
dodany: 19.11.2017, 11:36:38
  • 19
  • #
    nauka
  • #
    kosmos
WD40
WD40 21.10.2017, 08:23:55
  • 4
Mirki, niestety nasz ulubiony gdański burger Casino Diner zwinął się w zeszłym roku. Pytanie do was, czy gdzieś w podobnej okolicy centrum znajdę burgerownię z równie smaczną i klimatyczną atmosferą? #burger #gdansk #glodnymirek
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chochla
Chochla
21.10.2017, 08:26:41
  • 5
@WD40: może original burger na długiej? Omijaj surfa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Chochla
Chochla
21.10.2017, 08:36:37
  • 4
@Kuciniak: bo IMO (i w sumie nie tylko) zrobiło się bardzo średnio. Poszli w masówke, n------i tysiąc lokali (a według info od właściciela to nie koniec). Jakość coraz gorsza, mięso średnie itd
  • Odpowiedz
WD40
WD40 20.10.2017, 17:58:40
  • 1
Mriki, nie mogę wysyłać SMSów z VirginMobile. Ktoś sugerował zmianę centrum numeru operatora z +48 790 998 250 na +48 790 998 62 62. Jeszcze kilka dni temu działało, po czym przestało zupełnie samo z siebie. Co jeszcze może być przyczyną?
#virginmobile
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czubeks
czubeks
21.10.2017, 10:49:15
  • 0
@WD40: +48 790 998 2222 spróbuj
  • Odpowiedz
WD40
WD40 19.09.2017, 17:55:54
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cukru
cukru
19.09.2017, 17:56:59
  • 1
@WD40: Wilczy Szaniec?
  • Odpowiedz
Ant0n_Panisienk0
Ant0n_Panisienk0
19.09.2017, 17:59:01
  • 1
@WD40: Dziękuję, odpowiedź to Quake (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
WD40
WD40 07.09.2017, 17:21:10
  • 1
Mirki, jaką płytę główną polecacie pod procesor i5 7600K? Byłoby dobrze z opcją budżetową, czyli tak pi * oko 300zł.

@edit procesor już posiadam :)

#pcmasterrace #intel #niewiemcowybracaniechcewydaczaduzo
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Amasugiru
Amasugiru
07.09.2017, 18:07:59
  • 1
@WD40: Można co najwyżej BCLK podkręcać, ale to nawet na zablokowanych prockach.
Musi być Z270.
  • Odpowiedz
s....._
s....._
konto usunięte 07.09.2017, 18:25:57
  • 1
@WD40: Podkręcać non-K można było serię 6xxx, w Kaby Lake (7xxx) jest to niemożliwe
Szukaj najtańszego z170/z270 (ten pierwszy z zaktualizowanym BIOSem)
  • Odpowiedz
WD40
WD40 23.08.2017, 19:09:50
  • 2
@FUSiON: Tapety z Twojego linku są lepsze niż te z wykopane
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FUSiON
FUSiON
FUSiON
23.08.2017, 19:38:51
  • 0
Dzięki! :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Strona 16 z 17
  • >
  • https://www.youtube.com/channel/UCsdRFvJTh4NPR2a8PFcjznA

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.08.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.08.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.09.2021

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony
  • Muzyk
    od 21.02.2014

    Muzyk

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking