#f1 Ile jeszcze do końca bana dla @johnkashtan?
@Volvoksysabonoopula: mamy mirror kasztana przecież
@Hadolf_Itler: kasztan wsteczny, w ch00j niebezpieczny
#f1 @johnkashtan żyje
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-07 163948
Pobierz#f1 Ale ta Kubika zdrowo p--------a po Monako
źródło: comment_L5kecVd0OKAATZ5jGXdC9MbNhiGXOxhG
Pobierz#f1 Niedziela wieczur i humor poprawion
źródło: comment_1625411682xAoUzRGn5YrwHVcEPqoOnv
Pobierz#f1 Ale się jednorenki w many wypruł w idealnym momencie
źródło: 98456e580de09503936f09bde0d498f72e1abdffa232a0ab3766a3ba1be70de3
Pobierz#f1 Lewis przełącz na benzynę
#mecz Słoniki po puchary
źródło: 8424e5006333d22793cf9fb6be58c457222c9bb9436d39e8da14c671a8c82da9
Pobierz@Volvoksysabonoopula: Szkoda, że nie ma tak jak Championship, gdzie Hajto mówił, że można mieć ostatnie miejsce, ale jak wygrasz ostatni mecz to grasz w pucharach.
#f1 Typowy zestaw śniadaniowy twojego starego na budowie
źródło: Zrzut ekranu 2026-05-17 093629
Pobierz@Volvoksysabonoopula: wypraszam sobie, u mnie wszyscy robimy sobie obiady na przerwie śniadaniowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz Co to za sympatyczny jegomość obok Pana Sławka?
źródło: Zrzut ekranu 2026-05-04 194634
Pobierz@Volvoksysabonoopula: lokalny boss mafii
#f1 Kocham cię opono, pij ze mno kompot
źródło: Zrzut ekranu 2026-05-01 231027
Pobierz#f1 #wieczornykacikmuzycznytaguf1 I na koniec jeszcze Cisza w wydaniu autystycznym
https://www.youtube.com/watch?v=FgCyJGcYiCo
https://www.youtube.com/watch?v=FgCyJGcYiCo

#f1 #wieczornykacikmuzycznytaguf1 Swego czasu miałem to na składance do biegania, dalej nie wiem jak to tam się znalazło
https://www.youtube.com/watch?v=uKqriTRYInY
https://www.youtube.com/watch?v=uKqriTRYInY

Osiągnięcia
Rocznica
od 25.12.2025Rocznica Mikroblogger
od 22.09.2025Mikroblogger
















źródło: erwgth
Pobierz