Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Valarin
Valarin

Valarin

Dołączył 10 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3207
  • Znaleziska 1384
  • Mikroblog 1823
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 33
Valarin
Valarin
Valarin 20.01.2019, 17:21:05 via Android
  • 14
Przeprowadzam wydobyciny

#heheszki #humorobrazkowy #madki
Valarin - Przeprowadzam wydobyciny 

#heheszki #humorobrazkowy #madki

źródło: comment_CPuUyoNCOv8fyrCpCLlBoyKZHLStFIIt.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k....._
k....._
konto usunięte 20.01.2019, 17:49:48
  • 3
@Valarin: standardowo, wychowaj jak swoje
  • Odpowiedz
tabarok
tabarok
29.12.2018, 00:01:20
  • 5
Jedno ze zdjęć do których mam ogromny sentyment, przypomina mi piękne i radosne dni.
Chciałbym jeszcze raz poczuć szczęście i radość jaką mieliśmy oboje wtedy, jeszcze raz spojrzeć na Twój uśmiech. ( ͡° ʖ̯
tabarok - Jedno ze zdjęć do których mam ogromny sentyment, przypomina mi piękne i rad...

źródło: comment_23DUgNw8t0yKHjx0Fz0fWFBXONJJj9j9.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valarin
Valarin
Valarin 29.12.2018, 00:57:19 via Android
  • 0
@tabarok gdzie to?
  • Odpowiedz
izawoj
izawoj
16.12.2018, 22:37:14 via Android
  • 37
Dostałam #wykopaka! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Bardzo dziękuję mirabelce @Valarin za super prezent! Każdy jego element trafiony w punkt, a krótki list sprawił mi ogromną przyjemność (już zapomniałam jak to jest czytać listy, które nie są mailami). Dostałam więc czerwony mikołajowy kocyk, by nie było mi zimno podczas grania na ps, duuuuży świąteczny kubek na herbatkę z cytryną (dzięki czemu pozbędę się takiego
izawoj - Dostałam #wykopaka! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) 
Bardzo dziękuję mirabelce @Valarin za supe...

źródło: comment_avIdQ2ovNtNCtyN1GNotkJddjv7WymwT.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valarin
Valarin
Valarin 17.12.2018, 07:21:23 via Android
  • 1
@izawoj 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
pogop
pogop
24.10.2018, 06:41:03 via Android
  • 2901
Sejm przegłosował, że 12 listopada będzie dniem wolnym od pracy XD nie no spoko, ale mogliby to zrobić z ciut większym wyprzedzeniem, bo dużo spraw to teraz r---------a. Zwłaszcza osobom, które prowadzą firmy, ale nie sorry, to nie ich elektorat XD

#oswiadczenie #heheszki #polska #praca #pracbaza
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valarin
Valarin
Valarin 24.10.2018, 09:53:18 via Android
  • 0
@pogop czyli już nie będzie przysługiwał dzień wolny do wybrania za to że 11.11 wypada w niedzielę? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Valarin
Valarin
Valarin 24.10.2018, 10:01:03 via Android
  • 1
@Logan00 nope, weekendy mam zawsze wolne ale każdy się cieszył że będzie miał jeden dzień urlopu ekstra (niekoniecznie zaraz w poniedziałek 12.11)
  • Odpowiedz
Valarin
Valarin
Valarin 24.10.2018, 10:03:52 via Android
  • 1
@Logan00
@seledynowa_panienka o kurde faktycznie. To zatem jedynie dobra wola mojego pracodawcy. A myślałam że to ustawowo jest xd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Strona 3 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.03.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.03.2016

    Gadżeciarz
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking