@Salido: xD widać że wczoraj zaczął się długi weekend i "Polak zwyczajny" nie mógł się powstrzymać, musiał zrekompensować sobie na drodze poniżanie w kołchozie i leczenie swoich kompleksów (np. wypadek nr 2 lub 10) BO JAK TO TAK MNIE WYPRZEDZAĆ? MNIEEE? POLAKA ROBAKA?? JA JESTEM KUHWA KIMŚ #pdk
Ciekawe jakie są statystyki takich wypadków w inne długie weekendy poza latem, pewnie podobnie albo gorzej (zwłaszcza podczas akcji Znicz)
@_e_l_o_: i kumpel syna geja też musi być obowiązkowo gejem z którym wchodzi w związek xDDD bez tych wstawek serial miałby 7/10 bo fabuła dobra no ale te wstawki? naciągane 2/10
@wojna: I tylko szkoda, że tak jak moda na emo minęła i wystarczyło przestać malować paznokcie i farbować włosy na czarno tak tutaj pewnych rzeczy się już nie cofnie.
@PrzylepkaZniszczenia: jakby ludzie strzelali tylko w Sylwestra to nie byłoby większych problemow, jak przez wiele lat do tego pory. Ale debile strzelają codziennie wigilii o każdej porze dnia i nocy, stąd ta nagonka
#mecz