Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko141
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
True_freedom

True_freedom

Dołączył 12 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3011
  • Znaleziska 26
  • Mikroblog 2985
  • Obserwujący 19
  • Obserwowane 19
  • Dodane (463)
  • Komentowane (1172)
  • Plusowane (1350)
True_freedom
True_freedom 16.05.2026, 23:08:06
  • 2
#eurowizja czy możemy przestać udawać że nam zależy i wysłać za rok takiego Przemysława Kucyka? J---c ten teatr dla gojow organizowany przez pejsów.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
16.05.2026, 23:09:13 via Wykop
  • 0
@True_freedom: no ja chętnie bym zobaczył jakieś joke entry od nas
  • Odpowiedz
AVEMORDO
AVEMORDO
16.05.2026, 23:10:39 via Wykop
  • 0
@True_freedom: polscy decydenci nie mają jaj na taki ruch
  • Odpowiedz
True_freedom
True_freedom 16.05.2026, 22:56:04
  • 1
No byle nie Żydzi k---a #eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

True_freedom
True_freedom 16.05.2026, 22:31:22
  • 5
Łódź nie zgadza się z decyzją jury #eurowizja
True_freedom - Łódź nie zgadza się z decyzją jury #eurowizja

źródło: IMG_0339

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

True_freedom
True_freedom 16.05.2026, 22:26:01
  • 34
#eurowizja wstydzę się k---a za to jury.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

True_freedom
True_freedom 16.05.2026, 20:56:56
  • 0
#eurowizja jak dla mnie Polska top3 piosenek do tej pory. Australia, Mołdawia, Polska - tak powinno wyglądać top 3.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

True_freedom
True_freedom 01.05.2026, 18:00:22
  • 0
Chcę zobaczyć jak Legia spuszcza wstydzew do 1 ligi, czy jest możliwość zakupienia pojedynczego meczu #ekstraklasa ?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

liz_mi_piety
liz_mi_piety
01.05.2026, 18:14:03 via Wykop
  • 0
@True_freedom: fryzjer tylko pakietami sprzedaje
  • Odpowiedz
True_freedom
True_freedom 26.04.2026, 21:22:14
  • 3
Czego mi zabrakło, zeby wyszło jeszcze większe opusmagnum internetu?

1. Ed Sheeran dzwoni do Łatwo śpiewa Azizam z nim i na koniec mówi coś po PL dla fundacji
2. Książulo wpada z Kebabem by zostawić Muala
3. Mrozu śpiewa Pakistańskie Disco

#latwogang
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elofrytki
elofrytki
26.04.2026, 21:25:21 via Wykop
  • 1
@True_freedom: w h-j takich ludzi braklo
Pudzian mógłby wejść siłować się na lape
Je wiem
Wpłata od mBank czy Dino
Orlen mógł coś zrobić
  • Odpowiedz
True_freedom
True_freedom
Autor
26.04.2026, 21:30:04 via Wykop
  • 4
@elofrytki: gdyby Gortat miał jaja to by wszedł i powiedział że do tyłu co oni zebrali to on nawet nie umie liczyć.
  • Odpowiedz
True_freedom
True_freedom 25.04.2026, 11:49:15
  • 0
Każde pokolenie ma swojego Jurka Owsiaka xD
#latwogang
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vvvariacik
vvvariacik
25.04.2026, 11:52:24 via Wykop
  • 1
@True_freedom:
P---------e, owsiak nie prowadzi działalności charytatywnej, dostaje olbrzymie wsparcie z budżetu co sprawia, że każdy się dokłada czy tego chce czy nie, to jest prawdziwa działalność charytatywna, dokłada się ten co chce
  • Odpowiedz
framugabezdrzwi
framugabezdrzwi
25.04.2026, 11:58:39 via Wykop
  • 1
@vvvariacik: ile tego wsparcia z budżetu dostaje?
  • Odpowiedz
True_freedom
True_freedom 12.03.2026, 18:37:21
  • 49
Zawsze jestem ciekaw co zachodzi w głowie tych Pań, gdy po imprezie, która pewnie wydawała im się świetną w danej chwili, wstają dnia następnego - a po social mediach lata ich zdjęcie pokazujące jak nisko społecznie upadły. Wchodzą na jakieś randomowe portale i widzą siebie na mokebe. Przecież to musi być giga moralnial. Jeszcze w mieście gdzie raczej większość się kojarzy ...

#p0lka #afera #demongate #
True_freedom - Zawsze jestem ciekaw co zachodzi w głowie tych Pań, gdy po imprezie, k...

źródło: e4963739634ebed6f20bad93834136b502b9d9a671c5e51bb380e3d061d7f653,w800

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
12.03.2026, 18:38:28 via Wykop
  • 76
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kocham-pati-3
kocham-pati-3
12.03.2026, 18:41:51 via Wykop
  • 33
@True_freedom: właśnie sęk w tym,że takie akcje robią ludzie,którzy nie mają moralniaków,popełniasz błąd poznawczy,mysląc że skoro Ty miałbys moralniaka to każdy będzie go miał ;)
  • Odpowiedz
True_freedom
True_freedom 17.11.2025, 21:52:54
  • 10
Wolałem jak dopingu nie było. Z najbardziej wkur* przyśpiewek stadionowych, ta wygrywa - ale to przy Łazienkowskiej non stop śpiewają, a tam sami z gwoździem w mózgu którym nie przeszkadza.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

True_freedom
True_freedom 12.10.2025, 17:34:52
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xvster
xvster
12.10.2025, 17:47:14 via Wykop
  • 2
@True_freedom: No ale tak naprawdę, no nie masz jeszcze takich meneli, których mógłby Dalton bić. Makulach? Ufoludek? Przecież, oni by się po jednym ciosie kładli. Nie wiem, wydaję mi się, że Daltona by taki Robalini albo Bonus BGC położył.
  • Odpowiedz
Anrzej993
Anrzej993
13.10.2025, 04:08:39 via Wykop
  • 1
@True_freedom: Ja to widział bym olejnika jak od daltona w------l dostaje
  • Odpowiedz
True_freedom
True_freedom 24.07.2025, 18:06:30
  • 7
#mecz #legia

Znów jakaś baba sprzedała 16 minut reklam?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

True_freedom
True_freedom 14.07.2025, 06:38:52
  • 1
Podobno Yamal zorganizował imprezę urodzinową z karłami i ladyboy-ami … widać że niepotrzebnie Robert zabrał Ankę na imprezę, teraz afera z tego jest.

#lewandowski #fcbarcelona #barcelona
True_freedom - Podobno Yamal zorganizował imprezę urodzinową z karłami i ladyboy-ami ...

źródło: IMG_3902

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KarbowanaPapryka
KarbowanaPapryka
14.07.2025, 10:07:03 via Wykop
  • 0
@True_freedom: mówił że jego idolem jest Neymar a tu widzę jeszcze Ronaldinho się wkręcił XD
  • Odpowiedz
True_freedom
True_freedom 03.07.2024, 15:10:11
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

True_freedom
True_freedom 01.07.2024, 21:48:30
  • 9
Bądź Słowenia

muruj bramkę aby dotrwać do karnych

nie umiej strzelać karnych

pikachuface.jpg

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

True_freedom
True_freedom 10.06.2024, 20:54:18
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czarendze1r
Czarendze1r
Czarendze1r
10.06.2024, 20:55:52 via Wykop
  • 1
@True_freedom: a, to dobrze.
  • Odpowiedz
katopa
katopa
10.06.2024, 21:45:05 via Wykop
  • 0
@True_freedom: ta, bo jeden typ przeciez powinien ciagnac nieudacznikow w obronie cnie?
  • Odpowiedz
True_freedom
True_freedom 07.05.2024, 19:30:43
  • 8
#eurowizja niebinarna to była ta muzyka…
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

True_freedom
True_freedom 03.04.2024, 21:16:31
  • 3
Nawet się nie wstydzę tych napisów, w zasadzie po dzisiejszym wywiadzie niech przyjedzie premier i niech go ambasador oprowadzi po pięknym mieście @Lodz

#kanalzero #izrael
True_freedom - Nawet się nie wstydzę tych napisów, w zasadzie po dzisiejszym wywiadzi...

źródło: IMG_0110

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

True_freedom
True_freedom 27.03.2024, 20:17:40
  • 2
Co to za f16 lata obok #lodz i jakieś błyski się pojawiają? Ktoś coś wie?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirkobiniu
mirkobiniu
27.03.2024, 20:40:37 via Android
  • 2
@True_freedom właśnie słyszałem jak leciało mi nad chałupą pod Bełchatowem, ale błysków nie widzialem. Może to flary?
  • Odpowiedz
True_freedom
True_freedom
Autor
28.03.2024, 05:50:35 via Wykop
  • 0
@mirkobiniu: nie mam pojęcia, nie znam się, ale właśnie takie pojedyncze rozbłyski się pojawiały.
  • Odpowiedz
True_freedom
True_freedom 26.03.2024, 22:38:07
  • 0
Cieszę się z wygranej, cieszę się z awansu, ale spałem praktycznie na tym meczu. Czegoś tak nudnego dawno nie oglądałem, aczkolwiek wielkich oczekiwań tez nie miałem. #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StoSloty1488
StoSloty1488
26.03.2024, 22:39:29 via Wykop
  • 1
@True_freedom: ja calutką dogrywkę przekimałem, ale karne ładnie pobudziły
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >
  • Łódź

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.12.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking