@elektryczny_mariusz: albo Kawula mastermind upier---lił sprawę, bo ma jakieś swoje nietypowe teorie, że trzeba sąd zasypywać wszystkim, ciągle dosyłać g---wno materiałów, rok po rozpoczęciu sprawy, po zmianach terminów, dalej im dosyłał, bo jak to powiedział, jak ich się zostawi to usiądą na dupie i umorzą, trzeba im dokładać roboty, aby się wzięli za pracę i będzie korzystny wyrok.
Więcej było wysyłać cały życiorys nieistotnych postaci jak WSW, Barnej, Berliniara i
@PieknyChuligan: w dodatku specjalnie brał urlopy, zmieniał terminy, bo chciał chłopaczyna odpocząć od tej choroszczy, zostawiając sobie ostatnie akta do przeanalizowania, gdy już wróci z wakacji z wolną od tego wszystkiego głową.
No i wracał z tego urlopu i pierwsze co widział, to kolejny spam g---wno dowodów, aby tylko dołożyć mu pracy, bo słynny prawnik Kawula ma swoją teorie, że jak się ich pozostawi z całym materiałem ot tak, to
@Kapsaicyniarz: A ja nieironicznie też szanuję Czaka. Ludzie go obrażają, a nawet nie widzą, że robią to, bo tak wypada, tak mówi tłum xD
Nie wiedzą nawet za co ma być je---ny, gdy ktoś ich o to pyta, to wymieniają jakieś totalne głupoty. Nie poznali Czaka osobiście, nie wiedzą jaki to jest człowiek prywatnie, gdy nie musi się prezentować przed publiką. Ludzie zapominają, że to jest dziadzia po 60, bez wykształcenia chłopecek,
@DarthRevan155: A ty dalej zgrywasz głupiomądrego, wiedząc przecież o co chodzi xD Jaki cewnik, jaki Storch, mimo że to drugie to totalny farmazon, ale nawet nie chce mi się tego obalać, bo mam w uju to, co sądzicie w tym temacie xD @CzikaKiri widział, jaki to mam niby "kontakt" z Bogutkiem.
Łbie, chodzi o prywatne wycieczki. Przeczytałem tylko jednego posta, ale widziałem, że jest tego więcej, a tam jakieś pierd---enie farmazonów
@gr0m1t: Ale co miałem zrobić? Napisał raz do dziewczyny, strasząc jak to wie gdzie mieszkamy, gdzie chodzimy, gdy przecież sam dawałem adres Milenie + mają mój numer telefonu xD Najwidoczniej typ jest takim odklejonym kozakiem, co chce wzbudzić strach w niezwiązanej z tym wszystkim dziewczynie, ale nie stać go na nic więcej, na moje wiadomości po tym wszystkim nie odpisał, jakoś nie próbuje mnie złapać, odezwać się, że jest na miejscu.
@gr0m1t: Równie dobrze dostanie w łeb nawet po złożeniu zeznań, jeśli typ jest taki odklejony¯\(ツ)/¯ Ogólnie, dziewczyna miała to złożyć, ale przekładaliśmy to przez kilka dni, gdzie ja w międzyczasie od razu wrzuciłem posta na tag ze screenem co pisał pan O., no i była cisza przez tyle dni, że jakoś odpuściliśmy, myśląc że gość się popisał, został skompromitowany publicznie na tagu i koniec.
@AntyBocian07: No dawaj linka, bo mi się nie chcę szukać xD z chęcią pięknie cię wyjaśnie, skoro na pewniaka tak piszesz, wychylając się jak idiota xD żebyś ty chociaż furtkę sobie zostawił, że "prawdopodobnie" takie buty miałeś, ale ja ci w moment pokażę które to były moje, jeśli są widoczne na stream i zrobię ci fotkę ich, z dedykacją( ͡°͜ʖ͡°)
Dalej będziesz przekręcał rzeczywistość? Co do adresu... adres?
@JK74: Wiadomo, każda wpadka w internecie to jest prowo, hehebaicik ;]] No co ty, specjalnie tak pisałem xD
Co do argumentu z kumplowaniem się to totalny strzał w stopę, bronisz Mileny i atakujesz mnie, robiąc ze mnie odklejusa, który miałby nie mieć znajomych z jakichś powodów, gdy to Milena jest tak straszną osobą, że samo bronienie jej jest już mega odklejoną rzeczą.
Stajesz w obronie kobiety, która co rusz każdemu ubliża przekraczając
@JK74: Uuu, Kawula, ale hipokryzją zajechało, w Julkę to masz wywalone, mimo że sam pisałeś, że Milena z tym totalnie odjeb--ła, że gruba przesada, ale Storchowa to cię interesuje i waliliście do niej drzwiami i oknami, bo mogła posłużyć wam za narzędzie do atakowania waszego oponenta.
Tak się niby przejmowaliście randomową byłą Storcha, tak zapewnialiście, że nagrania nie wypłyną, a gdy ujrzały światło dzienne, to tłumaczycie to tym, że... JEST OSOBĄ
@JK74: Wymyślona postać, która pod koniec 2024 grozi mi kolejnym stalkingiem, a w marcu Milena daje wycinki screenów, gdzie widzę 1:1 zarzuty Nickowe, czyli totalne farmazony, w tym o ślizgu, których nikt nie mógł napisać poza nim, bo są totalnym przeciwieństwem rzeczywistości, więc żaden ślizger nie napisze czegoś takiego, a wręcz powie, że było odwrotnie xD Same zarzuty, słowo w słowo pisane, które jedynie nicek stosował i spamował nimi na przestrzeni 6
@JK74: Człowieku, sam się wiele razy chwaliłeś, że ich zasypujesz co rusz kolejnymi rzeczami, BO INACZEJ NIE WEZMĄ SIĘ ZA ROBOTĘ XD to są twoje publiczne słowa, więc nagle nie pamiętasz co pisałeś? czy może nagle wstyd ci, że twoja wyssana z d-py teoria nie zadziałała? że jak się ich nie zmusi do pracy milionem wiadomości, to oni to umorzą?
Więcej było wysyłać cały życiorys nieistotnych postaci jak WSW, Barnej, Berliniara i