Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ThiZ

ThiZ

Dołączył 14 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5402
  • Znaleziska 324
  • Mikroblog 5078
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 20
PieknyChuligan
PieknyChuligan
PieknyChuligan
04.01.2026, 20:34:29
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 05.01.2026, 13:14:09 via Wykop
  • 1
@elektryczny_mariusz: albo Kawula mastermind upier---lił sprawę, bo ma jakieś swoje nietypowe teorie, że trzeba sąd zasypywać wszystkim, ciągle dosyłać g---wno materiałów, rok po rozpoczęciu sprawy, po zmianach terminów, dalej im dosyłał, bo jak to powiedział, jak ich się zostawi to usiądą na dupie i umorzą, trzeba im dokładać roboty, aby się wzięli za pracę i będzie korzystny wyrok.

Więcej było wysyłać cały życiorys nieistotnych postaci jak WSW, Barnej, Berliniara i
  • Odpowiedz
PieknyChuligan
PieknyChuligan
PieknyChuligan
04.01.2026, 22:54:15
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 05.01.2026, 13:05:06 via Wykop
  • 1
@PieknyChuligan: w dodatku specjalnie brał urlopy, zmieniał terminy, bo chciał chłopaczyna odpocząć od tej choroszczy, zostawiając sobie ostatnie akta do przeanalizowania, gdy już wróci z wakacji z wolną od tego wszystkiego głową.

No i wracał z tego urlopu i pierwsze co widział, to kolejny spam g---wno dowodów, aby tylko dołożyć mu pracy, bo słynny prawnik Kawula ma swoją teorie, że jak się ich pozostawi z całym materiałem ot tak, to
  • Odpowiedz
K.....z
K.....z
konto usunięte 05.01.2026, 09:51:22
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 05.01.2026, 12:49:26 via Wykop
  • 0
@Kapsaicyniarz: A ja nieironicznie też szanuję Czaka.
Ludzie go obrażają, a nawet nie widzą, że robią to, bo tak wypada, tak mówi tłum xD

Nie wiedzą nawet za co ma być je---ny, gdy ktoś ich o to pyta, to wymieniają jakieś totalne głupoty. Nie poznali Czaka osobiście, nie wiedzą jaki to jest człowiek prywatnie, gdy nie musi się prezentować przed publiką. Ludzie zapominają, że to jest dziadzia po 60, bez wykształcenia chłopecek,
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ 04.01.2026, 14:49:59
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ
Autor
04.01.2026, 15:24:14 via Wykop
  • 0
@DarthRevan155: A ty dalej zgrywasz głupiomądrego, wiedząc przecież o co chodzi xD
Jaki cewnik, jaki Storch, mimo że to drugie to totalny farmazon, ale nawet nie chce mi się tego obalać, bo mam w uju to, co sądzicie w tym temacie xD @CzikaKiri widział, jaki to mam niby "kontakt" z Bogutkiem.

Łbie, chodzi o prywatne wycieczki. Przeczytałem tylko jednego posta, ale widziałem, że jest tego więcej, a tam jakieś pierd---enie farmazonów
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ
Autor
04.01.2026, 15:31:43 via Wykop
  • 0
@gr0m1t: Ale co miałem zrobić?
Napisał raz do dziewczyny, strasząc jak to wie gdzie mieszkamy, gdzie chodzimy, gdy przecież sam dawałem adres Milenie + mają mój numer telefonu xD
Najwidoczniej typ jest takim odklejonym kozakiem, co chce wzbudzić strach w niezwiązanej z tym wszystkim dziewczynie, ale nie stać go na nic więcej, na moje wiadomości po tym wszystkim nie odpisał, jakoś nie próbuje mnie złapać, odezwać się, że jest na miejscu.

Na
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ
Autor
04.01.2026, 15:45:27 via Wykop
  • 0
@gr0m1t: Równie dobrze dostanie w łeb nawet po złożeniu zeznań, jeśli typ jest taki odklejony¯\(ツ)/¯
Ogólnie, dziewczyna miała to złożyć, ale przekładaliśmy to przez kilka dni, gdzie ja w międzyczasie od razu wrzuciłem posta na tag ze screenem co pisał pan O., no i była cisza przez tyle dni, że jakoś odpuściliśmy, myśląc że gość się popisał, został skompromitowany publicznie na tagu i koniec.

Nie spodziewałem się, że typ po tym wszystkim
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ
Autor
04.01.2026, 16:50:40 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ
Autor
04.01.2026, 17:18:37 via Wykop
  • 0
@AntyBocian07: No dawaj linka, bo mi się nie chcę szukać xD z chęcią pięknie cię wyjaśnie, skoro na pewniaka tak piszesz, wychylając się jak idiota xD żebyś ty chociaż furtkę sobie zostawił, że "prawdopodobnie" takie buty miałeś, ale ja ci w moment pokażę które to były moje, jeśli są widoczne na stream i zrobię ci fotkę ich, z dedykacją( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dalej będziesz przekręcał rzeczywistość? Co do adresu... adres?
  • Odpowiedz
K.....z
K.....z
konto usunięte 04.01.2026, 14:42:31
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 04.01.2026, 14:56:06 via Wykop
  • 1
@Kapsaicyniarz: on nie był modem u Barneja? czy po prostu ten sam nick
  • Odpowiedz
WarmianskiGlosOzana
WarmianskiGlosOzana
WarmianskiGlosOzana
03.01.2026, 00:38:36
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 04.01.2026, 14:25:55 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
p10t3r
p10t3r
02.01.2026, 23:07:18
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 02.01.2026, 23:14:24 via Wykop
  • 0
@p10t3r: Strasznie niedoceniony live, ma potencjał na bycie goat klasykiem, śmiało można stawiać obok wszelkich perełek typu dziady bliżyńskie itd.
  • Odpowiedz
Kazik75
Kazik75
02.01.2026, 19:47:03
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 02.01.2026, 21:48:01 via Wykop
  • 1
@JK74: Wiadomo, każda wpadka w internecie to jest prowo, hehebaicik ;]] No co ty, specjalnie tak pisałem xD

Co do argumentu z kumplowaniem się to totalny strzał w stopę, bronisz Mileny i atakujesz mnie, robiąc ze mnie odklejusa, który miałby nie mieć znajomych z jakichś powodów, gdy to Milena jest tak straszną osobą, że samo bronienie jej jest już mega odklejoną rzeczą.

Stajesz w obronie kobiety, która co rusz każdemu ubliża przekraczając
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ 02.01.2026, 22:21:11 via Wykop
  • 0
@JK74: Uuu, Kawula, ale hipokryzją zajechało, w Julkę to masz wywalone, mimo że sam pisałeś, że Milena z tym totalnie odjeb--ła, że gruba przesada, ale Storchowa to cię interesuje i waliliście do niej drzwiami i oknami, bo mogła posłużyć wam za narzędzie do atakowania waszego oponenta.

Tak się niby przejmowaliście randomową byłą Storcha, tak zapewnialiście, że nagrania nie wypłyną, a gdy ujrzały światło dzienne, to tłumaczycie to tym, że... JEST OSOBĄ
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ 02.01.2026, 22:40:16 via Wykop
  • 0
@JK74: Wymyślona postać, która pod koniec 2024 grozi mi kolejnym stalkingiem, a w marcu Milena daje wycinki screenów, gdzie widzę 1:1 zarzuty Nickowe, czyli totalne farmazony, w tym o ślizgu, których nikt nie mógł napisać poza nim, bo są totalnym przeciwieństwem rzeczywistości, więc żaden ślizger nie napisze czegoś takiego, a wręcz powie, że było odwrotnie xD
Same zarzuty, słowo w słowo pisane, które jedynie nicek stosował i spamował nimi na przestrzeni 6
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ 30.12.2025, 19:03:19
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JK74
JK74
30.12.2025, 19:11:04 via Wykop
  • 4
@ThiZ: Nie wiem skąd wziąłeś informację o "zalewaniu sądów mailami". Prawdopodobnie znowu przyćpałeś. Nie wiem skąd wziąłeś info o jakimś weselu WSW.
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ
Autor
30.12.2025, 19:17:50 via Wykop
  • 4
@JK74: Człowieku, sam się wiele razy chwaliłeś, że ich zasypujesz co rusz kolejnymi rzeczami, BO INACZEJ NIE WEZMĄ SIĘ ZA ROBOTĘ XD to są twoje publiczne słowa, więc nagle nie pamiętasz co pisałeś? czy może nagle wstyd ci, że twoja wyssana z d-py teoria nie zadziałała? że jak się ich nie zmusi do pracy milionem wiadomości, to oni to umorzą?

Co do przykładu z wsw, to sam Piotrek wspominał o
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ 20.12.2025, 23:43:07
  • 2
Tragedia walka, chciałem boksu a nie zapasów. Tate strasznie kondycyjnie wypadł i bez planu totalnie
#boks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 14.12.2025, 06:07:24
  • 0
Ale nie da się słuchać tego pier---nia na majku xD w ogóle, to Kape krzyczał allah akbar jak wychodził do walki?
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 14.12.2025, 06:03:18
  • 1
Ech, trochę zawód z tym ME. Ciekawe czy tam jakaś kontuzja czy co to się stanęło, że z 15s przed ostatnią akcją zaczął sygnalizować coś z nogą.
#ufc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GF91
GF91
14.12.2025, 06:04:58 via Wykop
  • 0
@ThiZ: widziałem na migawce że okolice dużego palca były mocno zaczerwienione. Może jakieś złamanie?
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ 14.12.2025, 05:35:41
  • 0
DANA!! DC!! XDD mógłby sobie darować po 1,5 rundy zamulania i fartownie jedną akcją wygrywając xd
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 14.12.2025, 05:13:18
  • 3
Ech, trochę zbyt bezpieczny ten debiut. Nie zapomnę tekstu NIE ZAPOMNIJ SKĄD JESTEŚ!! GŁOWA WYSOKO!! XD
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 14.12.2025, 04:30:16
  • 4
Odpisywałem na komentarz na tagu, gdy nagle hajkik wjechał, zaje---sty timing, Jezu xD ale siadło srogo
#ufc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Januszek_z_Koluszek
Januszek_z_Koluszek
14.12.2025, 04:31:08 via Wykop
  • 1
@ThiZ: kokos na łeb i do spania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
GF91
GF91
14.12.2025, 04:31:22 via Wykop
  • 0
@ThiZ: mnie też zaskoczył ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ 14.12.2025, 04:15:12
  • 2
CO TO ZA POZYCJE W TEJ WALCE XD
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 14.12.2025, 04:06:51
  • 3
HW w formie xD ciężko to się ogląda, walka zasługująca na main card w ch---j xDDD
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 14.12.2025, 02:47:32
  • 1
Ale łatwo go porobił
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 07.12.2025, 06:10:05
  • 3
Danka jaki szczęśliwy oczywiście(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 07.12.2025, 06:00:53
  • 3
No takiego gwa--tu się nie spodziewałem, jak nie skończy tego przed czasem to mamy A NEW
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 22
  • Strona 8 z 22
  • >

Adrian

  • Olsztyn

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.04.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.11.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking