Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ThiZ

ThiZ

Dołączył 14 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5431
  • Znaleziska 324
  • Mikroblog 5107
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 20
  • Dodane (493)
  • Komentowane (2929)
  • Plusowane (1685)
ThiZ
ThiZ 18.06.2026, 12:55:05
  • 4
Ale tego Olo już odkleiło srogo xD Fajnie po przerwie wrócić do jego lajwów i słuchać jak jego megalomania wzrosła do niewyobrażalnej skali, no i jeszcze akcent z Barnejem też bawi xD

Paweł to był ch--j, potem to był gość, jak radio zet było to od razu propsowanie Barneja na tagu, że jaki to wychowany człowiek w realu. Teraz tylko negatywnie się wyraził o jego działaniach i już od razu jechanie po nim
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t
18.06.2026, 12:59:11 via Wykop
  • 22
@ThiZ:
gr0m1t - @ThiZ:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Strieelok
Strieelok
18.06.2026, 13:00:21 via Wykop
  • 14
@ThiZ: A jak to jest patrzeć jak stary oblech ślini się do partnerki, którą się specjalnie do niego zabrało ? Albo jak się bierze i próbuje szpital naciągnąć i wbijają cewnik ? Tylko proszę ogranicz wypowiedź do max. 4 zdań aby było na temat
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ 15.06.2026, 05:19:47
  • 7
No już niech się nie ze-ra na tym majku Gejczi, jaki on to fenomenalny xD forma z dziś już się nie powtórzy raczej.
A Tuptuś to powinien zostać niedopuszczony po akcji z lekarzem, bo co to miało być, że oni wołają lekarza, że Tuptuś nie widzi, żeby jednak gdy lekarz mówi, że nie nie nie, to nagle w moment się ze--ali xD Czyli od razu wpadli z chamską zagrywką na dojście do
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qtang
Qtang
Qtang
15.06.2026, 05:25:38 via Wykop
  • 8
@ThiZ: Gejczi dla mnie to jest typ co jest w stanie rozj3bac każdego z top 10 i z każdym z top 10 przegrać xD
  • Odpowiedz
vv4vv4
vv4vv4
15.06.2026, 05:43:25 via Wykop
  • 1
@ThiZ: a nie no jak wołali lekarza i chcieli go jakoś specjalnie nawodnić to przyznaję, że c-----e i lekarza tam w ogóle nie powinno się znaleźć, ale jednak gdyby przerwał to byłby niedosyt. Ja myślałem, że lekarz sam podbił
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ 15.06.2026, 05:07:25
  • 1
aha xD
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 15.06.2026, 04:13:17
  • 2
Poatan zapomniał, że to HW, ciosy tu ważą, więc wypadałoby chociaż gardę trzymać, jeśli nie zamierzał dosłownie nic atakować w trakcie pressingu całą drugą rundę xD
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 02.05.2026, 14:06:19
  • 3
Prates ty kocie!! No i s----y--nie xD Mógł go skończyć i to kilka razy, szczególnie gdy był tam chwilowy GnP, ale jednak się odsunął Prates xD Co za zabijaka
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 02.05.2026, 13:31:39
  • 1
No to teraz PRATES!!!
Boże, niech to Prates wygra jakimś totalnie z d--y panczem xD tak typowo jak na niego, proszę!!ლ(ಠ_ಠ ლ)
Zresztą, mój avatar mówi wszystko, za kim jestem w tej walce!!ᕦ(òóˇ)ᕤ
#ufc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Festiwal_Panczy
Festiwal_Panczy
02.05.2026, 13:39:24 via Android
  • 1
@ThiZ: Jakoś lubię tego brazola, wydaje się sympatyczny z tymi fajkami xD może być dobra bitka
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ 02.05.2026, 13:08:54
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 02.05.2026, 12:59:34
  • 3
Dobra walka, obaj mocne strzały przyjęli, ale Elliott IMO za bardzo pajacuje i przez to wyłapuje srogo na łeb, strzelam że przegra przed czasem w tej trzeciej.
U mnie 2-0 Erceg
#ufc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Enigmameister
Enigmameister
02.05.2026, 13:02:43 via Wykop
  • 1
@ThiZ: Drugi Jiri Prochazka xd
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ
Autor
02.05.2026, 13:13:59 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ 02.05.2026, 11:49:23
  • 1
Marcin Tybura wywołany do tablicy xD Nie no, szanujmy się, za wysokie progi, mimo fatalnej formy ostatnio, to robi go łatwo.

Tak czy siak, Tybura ten sam problem co Kuiłbasa, przez lata zaprawieni w boju, walcząc z takimi ogromnymi dzikami... Strasznie się ogląda ten zjazd formy zawodników HW, mocno uwidacznia się zużycie u ciężkich.

Tuivasa niech zawiesi rękawice w końcu, Sutherland pokazał się jak typowi debiutanci w ostatnich miesiącach HW, czyli równie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A.....l
konto usunięte 02.05.2026, 11:56:47 via Wykop
  • 0
@ThiZ: HW to jest martwa kategoria wagowa w ufc. Tam od lat panuje totalna stagnacja. Doskonale było to widać na przykładzie Josha Hokita, który jako zawodnik bez numeru przy nazwisku, w dodatku 35lbs lżejszy, oklepał gościa z top 5.
  • Odpowiedz
kubaadamek
kubaadamek
02.05.2026, 11:59:09 via Wykop
  • 0
@ThiZ: który wolal tybure? Bo u mnie reklamy leciały na j-----m Polsacie
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ 02.05.2026, 11:38:50
  • 1
Co to za scrabble XDD ta końcówka rundy, cóż za próba obalenia, oddanie Kiełbasie parteru ot tak xD piękne
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 02.05.2026, 11:23:30
  • 1
fatman roll XDDDDD
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 02.05.2026, 11:04:57
  • 2
Przynajmniej pełen szacuneczek na majku, a mógł przecież powiedzieć, że go totalnie zru--ał w dupala i dajcie mi przeciiiwniiiikaa.
Fajny chłopak, a co do Bryczka to i tak szacunek, że wytrwał taki srogi gnp, choć te ciosy będą się odkładać na mózgu niestety.
edit: Boże, ale chaotycznie to napisałem, ale no xD pełen ZAWUUT, emocje trzymajo
#ufc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaro007911
Jaro007911
Jaro007911
02.05.2026, 11:28:44 via Wykop
  • 1
@ThiZ: mnie najbardziej rozbawiło polskie przysłowie "tata bije 2x mocniej". Nigdy wcześniej tego nie słyszałem, a pierwszy raz jak słyszę nowe, polskie przysłowie to po angielsku
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ
Autor
02.05.2026, 11:41:17 via Wykop
  • 1
@Autohandel_lawety24pl: Tak tak, Bisping ma korzenie i to nie byle jakie, w końcu to hrabia( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ 02.05.2026, 10:34:21
  • 1
On nawiązywał do Iwo? xD bo siedzę w kuchni i nie oglądam, ale rzuciło się w uszy o gościu, co wszystkich nokautuje, jeśli dobrze usłyszałem
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 25.04.2026, 21:47:49
  • 2
Narożnik papieża to też niezły xD totalny freak, który ledwo oddycha i ewidentnie nie dociągnie do werdyktu, a ci narażają go na poważne KO.
Jak nie miał siły wstać to powinni sami rzucić ręcznik, a nie, że oni wykrzykują wstawaj xD

To nie są sportowcy, całkowicie inna kondycja i walka o złote kremówki, przegrana w rekordzie nic nie zmieni, a zdrowia można dużo stracić na takiej głupocie, bo i tak minutę później
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rosspuch
rosspuch
rosspuch
25.04.2026, 21:52:30 via Wykop
  • 1
@ThiZ: obydwaj siły nie mieli już najwyżej by znowu na dupę przysiadł ze zmęczenia jakby to był początek walki i 2 szybkie kd a gościowi szumi nadal to rozumiem
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ
Autor
26.04.2026, 13:21:46 via Wykop
  • 0
@pawelswd: Czemu niby?
Zdrowie zawodnika powinno być dla nich najważniejsze, to właśnie narożnik powinien wykazać się dojrzałością i trzeźwym myśleniem, poddając zawodnika(nawet wbrew jego woli).

Wiadomo, że teoretycznie zawsze są szanse na odwrócenie przebiegu walki, jakiś lucky punch, cokolwiek, ale papież ledwo oddychał, nie mógł ustać i siadał na dupę po pchanych ciosach. Nie było szans, aby papież wygrał tą walkę, musiałby skończyć dżage przed czasem, co każdy widział, że było niemożliwe,
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ 25.04.2026, 21:09:10
  • 2
Lamusiak totalnie zweryfikowany xD
Nienawidzę tego pitbulla wyglądającego jak jamnik, co skacze do słabszych typu Jówko.

Daro pięknie go ośmieszył, od początku do końca zabawa. Widać było, że sumienie nie pozwoliło na poważnie to wziąć i skończyć go w pierwszej rundzie w moment xD przecież ewidentnie pół rundy max by to trwało, jakby naprawde walczył. Mareczek tak w internecie zabijaka, hejterów zaprasza na solówy X DDD
#primemma #famemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 11.04.2026, 23:49:30
  • 2
Ale straszny chaos w tym parterze obie rundy, ale ważne, że jest skończenie!!!!
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 28.03.2026, 23:19:17
  • 3
Szybko poszło
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 28.03.2026, 23:53:13
  • 5
Nie ukrywam, odważna taktyka walczyć na łokcie... będąc na plecach xD Aż miałem flashbacki z walki Don Frye z tym azjatą, jak się trzymali za łby i walili drugą ręką po ryjcach, tak samo absurdalna taktyka, tylko tu groźniejsza, łokieć na łokieć xD
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 28.03.2026, 23:46:41
  • 5
Co siadło :O
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ 28.03.2026, 23:26:51
  • 3
ten co smuty teraz nawija w klatce xD
e: no może smuty to złe słowo, ale no życiowo mocno, poniosło chłopaka na emocjach zdeka, a przecież miał już jedną walkę w UFC i to nawet mega dobrą jak na to, że każdy go tam skreślał łatwo, gdy walka była dość wyrównana koniec końców
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Adrian

  • Olsztyn

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.04.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.11.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking