Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Silverhand

Silverhand

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 801
  • Znaleziska 51
  • Mikroblog 750
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
  • Dodane (65)
  • Komentowane (183)
  • Plusowane (502)
Silverhand
Silverhand 22.06.2026, 05:34:55
  • 21
Toudi i Waldi
#raportzpanstwasrodka
Silverhand - Toudi i Waldi
#raportzpanstwasrodka

źródło: Spotkanie z bratem

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Silverhand
Silverhand 21.06.2026, 17:37:21
  • 27
KhmerTaste ale drożyzna. Mumin aż się rozmarzył, burger za dolara i kicha cała (pomyślał). W celach spotkania trzeba wydać trochę więcej w restauracji.
#raportzpanstwasrodka
Silverhand - KhmerTaste ale drożyzna. Mumin aż się rozmarzył, burger za dolara i kich...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-21 o 19.31.10

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wuadek
wuadek
21.06.2026, 17:46:59 via Wykop
  • 23
@Zartos_Larpiarz: Pan Darek nie jest biedny, to asceta. Trochę z przymusu. Madzia go nie masuje a khmerki chcą dolany. Wpłacajcie widzowie, na kelycha, na lodzika, co kto może. Święty człowiek pracować nie może, to wbrew tradycji. Kto widział kiedyś posąg "Pracujący Budda"? No nikt.
  • Odpowiedz
wuadek
wuadek
21.06.2026, 17:57:27 via Wykop
  • 12
@Silverhand: Dodam, że Pan Machaj Adam w dawnych czasach mówił że to wstyd w tym lokalu siedzieć, wstyd i hańba. No i Klapek siedzi w swojej knajpie a restaurator jest gdzie kiedyś siedział Klapek. Tempus fugit, o tempora o mores, allahu akbar.
  • Odpowiedz
Silverhand
Silverhand 31.05.2026, 18:25:05
  • 40
Jak Waldi maca jajka i wybiera które większe to z żenady nie mogę wytrzymać. Ja rozumiem, że w kiosku Ruchu w Polsce dorobił się tylko zeza i problemów psychicznych. Ech.. biały facet w kraju trzeciego świata.

#raportzpanstwasrodka
Silverhand - Jak Waldi maca jajka i wybiera które większe to z żenady nie mogę wytrzy...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-31 o 20.11.51

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marychain
marychain
31.05.2026, 18:28:45 via Wykop
  • 17
@Silverhand: > Jak Waldi maca jajka i wybiera które większe
Tak samo sie zachowuje w salonie masazu podczas wybierania masazystki( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
paw1470
paw1470
paw1470
31.05.2026, 20:53:45 via Android
  • 1
@scimotear: przykład z jabłkiem może nie był do końca przemyślany ale zakładałem coś innego. Ty patrzysz całkiem z innej strony. Wiem jak to wygląda na etapie sortowni. Ludzie mają rękawiczki bo owoce mają kwasy które niszczą skórę. Po wywaleniu odpadu jest mycie i chłodnia. Szczegółów nie znam. Zależy od owocu i przeznaczenia. Na etapie pakowania też raczej rękawiczki.
Ja jabłek unikam bo lie lubię ich gryźć. Czasami kupuję i kroję.
  • Odpowiedz
Silverhand
Silverhand 26.05.2026, 21:16:11
  • 30
Gdy Waldi dowie się, że jest mieszkanie obok wieży nadawczej. To szybko się tam przeprowadzi, bo jajka same będą się gotować bez czajnika ,na skupionych wiązkach fali radiowych. Da to oszczędność na prądzie +0,12$ dziennie, czyli 44$ w skali roku!

#raportzpanstwasrodka
Silverhand - Gdy Waldi dowie się, że jest mieszkanie obok wieży nadawczej. To szybko ...

źródło: IMG_0881

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bimbas
Bimbas
Bimbas
27.05.2026, 07:39:40 via Wykop
  • 3
@Silverhand: Jakby sobie zrobił z jakiejś rury antenę i cewkę elektromagnetyczną ,to mógłby słuchać radia bez zasilania, albo nawet telefon podładować za darmo
  • Odpowiedz
Niedobry
Niedobry
27.05.2026, 07:56:47 via Wykop
  • 3
@Silverhand: @Bimbas Paradoksalnie pod sama wieza, jest bezpieczniej, niz na linii najwiekszego skupienia fal. Ot ciekawostka.
  • Odpowiedz
Silverhand
Silverhand 25.05.2026, 16:47:31
  • 28
Jak się cieszę, że skończyły się te strimy patologiczne Strzegomiańskie. Wykorzystywanie meneli dla zarobku. Dziękuję Ci youtube ( ͡º ͜ʖ͡º). Czas na pracę, która wnosi coś dla społeczeństwa. Np. Amazon

#bystrzaktv #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Silverhand
Silverhand 24.05.2026, 13:13:40
  • 7
Za moje.
#raportzpanstwasrodka
Silverhand - Za moje. 
#raportzpanstwasrodka

źródło: IMG_1943

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janis-biodro
janis-biodro
24.05.2026, 13:41:49 via Wykop
  • 15
@Silverhand: Potężny biznesmen i posiadacz ziemski. Właściciel dwóch psów i jednej niemowy. Potentat. Wizjoner. Mitoman. Pijak.
  • Odpowiedz
Czerwonyalimenciarz
Czerwonyalimenciarz
24.05.2026, 14:15:04 via Wykop
  • 4
@Silverhand: Op jest wiele przystojniejszy od hebrajskiego nosacza z zezem.
  • Odpowiedz
Silverhand
Silverhand 01.04.2026, 16:01:33
  • 18
Raport z Budowy, dajcie im jakąś mieszarkę albo betoniarkę bo sie zajebią na tym słońcu, Po budowie nie chodzi się w klapkach.
#raportzpanstwasrodka
Silverhand - Raport z Budowy, dajcie im jakąś mieszarkę albo betoniarkę bo sie zajebi...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-1 o 17.49.28

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wwolt
Wwolt
01.04.2026, 16:13:58 via Wykop
  • 14
@Silverhand: Oni technologicznie są tam na linii czasu gdzie budowano kompleks świątynny Angor. Tak z 500 lat trzeba im dać to zaczną używać betoniarki a ściany nośne zamiast z 12 zaczną stawiać z cegły 24.
  • Odpowiedz
hans-kloss-23
hans-kloss-23
01.04.2026, 16:20:14 via Wykop
  • 11
@Silverhand: safety sandals, standardowe. najważniejsze ze kraty na okna robią na miejscu
  • Odpowiedz
Silverhand
Silverhand 28.01.2026, 08:54:30
  • 3
Al-Ufolabi negocjował umowę (OPEC) w sprawie eksportu gazu do Drezdenka, w tym do lombardu. Niestety nie zawarto porozumienia. Pan z Lombardu nie zgodził się na przesył przekraczający kwotę 20zł/msc. Pracownicy dalej muszą pracować w bluzach.

#panzlombardu
Silverhand - Al-Ufolabi negocjował umowę (OPEC) w sprawie eksportu gazu do Drezdenka,...

źródło: Zrzut ekranu 2026-01-28 o 09.48.36

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WeunianyTrampek
WeunianyTrampek
28.01.2026, 09:26:46 via Wykop
  • 8
@Silverhand: Ale ten gaz nie jest kradziony. Na pewno nie jest kradziony
  • Odpowiedz
WeunianyTrampek
WeunianyTrampek
28.01.2026, 18:21:37 via Wykop
  • 1
@plusikdziczku: na pewno nie kradziony
  • Odpowiedz
Silverhand
Silverhand 27.12.2025, 14:21:50
  • 19
Możliwe, że Machaj zagra z Ratajskim w następnym meczu.
#raportzpanstwasrodka
Silverhand - Możliwe, że Machaj zagra z Ratajskim w następnym meczu.
#raportzpanstwas...

źródło: Zrzut ekranu 2025-12-27 o 15.19.58

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

izzy4busy
izzy4busy
27.12.2025, 14:22:57 via Wykop
  • 5
@Silverhand: tryb sportowy
  • Odpowiedz
Moczymorda77
Moczymorda77
27.12.2025, 15:01:37 via Wykop
  • 4
@Moczymorda77:
Ulubiony napój żulów spod Żabki. Jack Rabin Mordechaj,koszerne półwytrawne.
Moczymorda77 - @Moczymorda77: 
Ulubiony napój żulów spod Żabki. Jack Rabin Mordechaj,...

źródło: 4dd3a689-3f3a-4514-8ee2-adbb0077bb68

Pobierz
  • Odpowiedz
Silverhand
Silverhand 27.10.2025, 09:52:31
  • 16
Odkąd nie ma Kamboshotów nie oglądam już gniotów. Jest jakiś inny kanał shotujący to co robi polonia z Kabodży? Jeśli nie to jbc tych alkusów niech nagrywają dla siebie na pamiątkę.
#raportzpanstwasrodka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Silverhand
Silverhand
Autor
27.10.2025, 10:25:54 via iOS
  • 6
@AGRESYWNA_PACHA Skoro mi tu odpisałeś, to sam się interesujesz.
  • Odpowiedz
ZdumionyMariusz
ZdumionyMariusz
27.10.2025, 10:28:10 via Wykop
  • 10
@AGRESYWNA_PACHA: jakby menele nie chcieli by ktoś ich obserwował to by nie zakładali kanałów na yt
  • Odpowiedz
Silverhand
Silverhand 19.09.2025, 18:34:47
  • 58
Mumin twierdzi, że youtube powinien płacić pensję minimalną dla twórców treści na platformie. Bo prawa pracownicze są takie. Jedni majo więcej inni mniej a każdy chce żyć. Jedni przychodzą potem drudzy by naobiecywać, napchać swoje kieszenie i odejść. Proponuje również system szwajcarski tak by ludzie mogli rządzić a nie władza. Pod koniec wywodu pochwalił system komunistyczny w Polsce, bo komuniści jak kradli to mało i systematycznie a teraz jak kradno to dużo
Silverhand - Mumin twierdzi, że youtube powinien płacić pensję minimalną dla twórców ...

źródło: Zrzut ekranu 2025-09-19 o 20.27.45

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Koner1391
Koner1391
19.09.2025, 18:39:10 via Wykop
  • 46
@Silverhand: i ma rację, niech napisze petycję do jutuba i powinien otrzymać pensję minimalną, czyli jakieś 21.37 donga
  • Odpowiedz
hans-kloss-23
hans-kloss-23
19.09.2025, 18:40:18 via Wykop
  • 38
@Silverhand: nie powiem, fajnie się słucha, widać, ze bieda aż piszczy u tego imbecyla...
  • Odpowiedz
Silverhand
Silverhand 18.09.2025, 20:13:51
  • 2
Wy też uwielbiacie?
#ajemge1
Silverhand - Wy też uwielbiacie? 
#ajemge1

źródło: Zrzut ekranu 2025-09-18 o 22.12.55

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CyprF
CyprF
19.09.2025, 05:09:51 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

Silverhand
Silverhand 08.09.2025, 17:03:46
  • 17
Krótka notka o różnicach kulturowych w traktowaniu zwierząt, Europejek i Azjatek. Byłem w tym roku na wakacjach w Jastrzębiej Górze. Gdy schodziłem z plaży po schodkach na górę, na jednim z nich wiła się żmija ok 30cm miała. Sporo ludzi, z dziećmi idą na bosaka. No to ja dłużej się nie zastanawiając, chciałem ją butem zrzucić z tego schodka, ale w ostatniej chwili krzyknęła na mnie jakaś Grażyna z "Zostaw go człowieku!!!"
Silverhand - Krótka notka o różnicach kulturowych w traktowaniu zwierząt, Europejek i...

źródło: Zrzut ekranu 2025-09-8 o 18.54.22

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d.....r
konto usunięte 08.09.2025, 17:13:03 via Wykop
  • 24
@Silverhand: bambinizm. Jakby taki wąż mógł to by odgryzł Karynie łeb.
  • Odpowiedz
Delegatura_Sciany_Wschodniej
Delegatura_Sciany_Wschodniej
08.09.2025, 17:30:53 via Wykop
  • 10
@Silverhand: Mi się podobała ostatnia akcja jak Srejle znalazła skorpiona, niczym Lucek przestał piszczeć to ta już mu zgasiła światło kamulcem xD Tam się baby nie p------ą w tańcu, patroszą kuraki, smażą owady i jedzą, rokendrol jak chooj
  • Odpowiedz
Silverhand
Silverhand 05.09.2025, 16:38:42
  • 3
NIc dziwnego, że Kubuś ma takie problemy z prawem. Co on myślał, że będzie mógł upubliczniać wizerunek dziewczyn. Przecież wiadomo, że dziewczynki 18-20 letnie nie powiedzą nie, na geja "Wiesz mam strimka z kolegami gramy w Minecrafta 200 ludzi nas ogląda". dopóki nie odczują konsekwencji swoich występków przed kamerą. Opinia łatwej dziewczyny do towarzystwa, to jedna z najgorszych jaką dziewczyna może sobie wyrobić.
#ajemge1
Silverhand - NIc dziwnego, że Kubuś ma takie problemy z prawem. Co on myślał, że będz...

źródło: Zrzut ekranu 2025-09-5 o 18.38.19

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobinSchudl
RobinSchudl
RobinSchudl
05.09.2025, 16:53:14 via Android
  • 34
@Silverhand nie jest jego winą, że szony są głupie.
  • Odpowiedz
Silverhand
Silverhand
Autor
05.09.2025, 16:59:40 via iOS
  • 32
@RobinSchudl jak dziewczyna się popłacze to winny jest facet. Tak jest napisane w konstytucji xd
  • Odpowiedz
Silverhand
Silverhand 04.09.2025, 15:49:09
  • 19
Mongoł Tybetański i kolejna afera. Nowe, nie znałem.
#raportzpanstwasrodka
Silverhand - Mongoł Tybetański i kolejna afera. Nowe, nie znałem.
#raportzpanstwasrod...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Silverhand
Silverhand
Autor
04.09.2025, 16:17:32 via iOS
  • 21
@OrbanZwany_Sobaka w beczkach po chloru kisi kapusty i pędzi berbeluchę.
  • Odpowiedz
Czerwonyalimenciarz
Czerwonyalimenciarz
04.09.2025, 16:59:00 via Wykop
  • 10
@Silverhand:
Z takim kulfonem to może w kościele świeczki gasić.
  • Odpowiedz
Silverhand
Silverhand 23.08.2025, 16:38:24
  • 66
Czemu ta małpa hitlerowska znęca się nad królikiem, przenosząc go w zły sposób (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง. Łysa menda przyszła z kontrolą i nic.

#raportzpanstwasrodka
Silverhand - Czemu ta małpa hitlerowska znęca się nad królikiem, przenosząc go w zły ...

źródło: Zrzut ekranu 2025-08-23 o 18.30.52

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Silverhand
Silverhand
Autor
23.08.2025, 16:46:00 via Wykop
  • 34
@ZdumionyMariusz: Miałem króliki kiedyś i nigdy bym ich tak nie łapał. Można im urwać uszy, jak są ciężkie. Te są nawet spore
  • Odpowiedz
ghost666999
ghost666999
ghost666999
23.08.2025, 16:50:20 via Android
  • 57
@ZdumionyMariusz

@Silverhand: a to króliki nie przenosi się za uszy?

Można, jak ktoś lubi znęcać się nad zwierzętami to nawet trzeba.
  • Odpowiedz
Silverhand
Silverhand 01.08.2025, 17:07:10
  • 1
#ajemge1 Mam nadzieję, że po wyjściu będzie odrazu strimek. Zna ktoś datę zwolnienia z aresztu?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HexenHeretic
HexenHeretic
01.08.2025, 18:01:44 via Wykop
  • 2
poczekaj chwilę, stawiam tarota i ci powiem ;)
  • Odpowiedz
crocozilla
crocozilla
01.08.2025, 18:06:07 via Wykop
  • 5
@Silverhand: dokładna data będzie znana jak tylko wydrukują kalendarze na 2033 rok
  • Odpowiedz
Silverhand
Silverhand 28.07.2025, 10:31:29
  • 21
W końcu pokój!!! Ale jak będzie konflikt, Kambodża będzie miała braki a wy będziecie akurat na miejscu, kogo wybieracie jako kompana do chronienia tyłów z ekipy ze zdjęcia? (╥﹏╥)

#raportzpanstwasrodka
Silverhand - W końcu pokój!!! Ale jak będzie konflikt, Kambodża będzie miała braki a ...

źródło: Zrzut ekranu 2025-07-27 o 23.12.42

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZdumionyMariusz
ZdumionyMariusz
28.07.2025, 10:36:35 via Wykop
  • 13
@Silverhand: megalodon wygląda na skuteczną tarczę
  • Odpowiedz
Silverhand
Silverhand
Autor
28.07.2025, 10:39:57 via iOS
  • 6
@Knoblauch Filip był na strzelnicy może coś potrafi. Trzeba celnie strzelać między liśćmi w ruszające się krzaki.
  • Odpowiedz
Silverhand
Silverhand 13.07.2025, 21:10:55
  • 12
Jak to jest teraz w uniwersum muminowym? Czytam komentarze pod filmikiem Fylypa i ponoć utrzymuje teraz swoich rodziców (płaci za czynsz, itp.) a rodzice rządzą domem? O ch.j chodzi bo nie rozumiem komentarzy pod jego filmikami. Podjął się pracy (czy to ściema?) i robi opłaty za rodziców, ladyboya dalej nie znalazł?

#raportzpanstwasrodka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hans-kloss-23
hans-kloss-23
13.07.2025, 21:18:47 via Wykop
  • 18
@Silverhand: Filip pracuje na dwa etaty (centrum językowe i tutoruje na preply) - na razie rodzice zatrzymali się u niego, tak jak on wcześniej mieszkał u rodziców w Kambodży....może daje im kieszonkowe, tego nie wiemy.
  • Odpowiedz
Silverhand
Silverhand
Autor
13.07.2025, 21:22:03 via Wykop
  • 12
@lskx: Może tam zachodzi symbioza, żyją razem bo tak jest wygodniej. Na miejscu fylypa ogarnąłbym sobie dziewczynę. Czy ladyboya jak tam woli fifi
  • Odpowiedz
Silverhand
Silverhand 12.06.2025, 08:54:18
  • 29
Najlepszy moment strima jak ojciec zadzwonił i powiedział, że zaraz przyjedzie i zrobi porządek. Kuba się obsrał i chciał kończyć strima, a ona chichotała się przez chwilę by powiedzić że stary jest w Londynie. Ciekawe czy ojciec obejrzał już moment robieniea loda przez córkę

#ajemge1
Silverhand - Najlepszy moment strima jak ojciec zadzwonił i powiedział, że zaraz przy...

źródło: Zrzut ekranu 2025-06-12 o 10.46.41

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Koldepolis

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.08.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking