Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Shymoons
Profil firmowy

Shymoons

Dołączył 6 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 708
  • Znaleziska 127
  • Mikroblog 581
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
j.....k
konto usunięte 04.10.2022, 13:44:01
  • 83
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shymoons
Shymoons 04.10.2022, 14:08:03
  • 25
@zdrapek: z jego czym? przekaz to mają ludzie, którzy potrafią analizować zaistniałą sytuację a nie nazywać coś "analizą" a w gruncie rzeczy piep***ć głupoty jak wujek Janek na weselu. Problem bardzo podobny jak nazywanie youtuberów, tiktokowców, instacośtam itp. twórcami. Jest pewien procent, który można tak określić ale w większości to nic nie warte wysrywy. Amen
  • Odpowiedz
MajorParowa
MajorParowa
28.09.2022, 12:27:33
  • 8
Kurcze, Pan Kapitan Lisowski olał Atora i zaczął nagrywać bardzo fajne materiały, zdecydowanie polecam. Trafiłem przypadkiem na jego materiał i chętnie obejrzę coś jeszcze.
#ator
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shymoons
Shymoons 29.09.2022, 01:04:13
  • 0
@Yuua2810: wystarczy tylko połączyć kropki hahaha
  • Odpowiedz
f.....g
f.....g
konto usunięte 04.09.2022, 20:59:59 via Zakop
  • 0
Czy powie mi ktoś czy zaczęło się? Ewentualnie czy kolejna teoria spiskowa okazuje się być prawdą?
#ator
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shymoons
Shymoons 05.09.2022, 01:11:06
  • 0
zaczęło się ;-)
  • Odpowiedz
Tomtom23
Tomtom23
Tomtom23
10.08.2022, 17:46:37 via iOS
  • 2
Nie sądzicie że powinno się s--------ć jego kanał z rowerka? O ile tam kiedyś dało się to oglądać i słuchać o tyle dzisiaj to kanał siania paniki i dezinformacji. Jeśli on sam w to wszystko wierzy co nagrywa to typ na bank oka w nocy nie może zmrużyć xd naprawdę takie sianie farmazonów powinno być kontrolowane przecież typ robi co chce razem z tym jackowskim się dobrali i napędzają spirale strachu. Dla
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shymoons
Shymoons 11.08.2022, 01:37:03
  • 0
Panowie i Panie, jakie leczenie? jaki szuryzm? Toż to zwykła kalkulacja nastawiona na kasiurkę. Strumyk płynie i to wartko więc chapie ile się daje a w zasadzie "dają". Grzechem byłoby nie strzyc frajerów... oh przepraszam, grzechem byłoby nie tworzyć tak interesującego kontentu (obrzydliwe słowo swoją drogą)
  • Odpowiedz
dr3vil
dr3vil
10.08.2022, 09:47:49
  • 8
Nie wiem skąd grubas czerpie wiedzę historyczną, ale raczej na pewno nie z fachowych źródeł. Niezły popis ignorancji i głupoty. Ma tego Pawła historyka to niech się dopyta, a nie powtarza bzdury (nie pierwszy raz zresztą). Cały czas o tych tchórzliwych Francuzach, o nożu w plecy, o tym, że zachód jedynie słał wyrazy oburzenia. No jest się z czego pośmiać, także polecam koneserom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#
dr3vil - Nie wiem skąd grubas czerpie wiedzę historyczną, ale raczej na pewno nie z f...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shymoons
Shymoons 10.08.2022, 12:04:05
  • 5
Zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć. Z tego odcinka na przykład, że Hitler i Spółka zdetronizowali Bismarcka a to już gruba sprawa ;-)
  • Odpowiedz
Robson1416
Robson1416
Robson1416
03.08.2022, 22:03:47
  • 2
Kup pan węgiel przez olxa na Ukrainie... przeliczanie ceny bez dodania do tego ceny dostawy też jest delikatnie mówiąc średnie, nie mówiąc o tym, że nie kontaktuje się ze sprzedawcą i nie sprawdza czy to prawda co tam się podaje, nie mówiąc o tym czy cena się zgadza z podaną, bo to też różnie bywa.
#ator
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shymoons
Shymoons 04.08.2022, 02:30:49
  • 6
tak szczerze, dziwisz się Wszystkowiedzącoprzewidującoanalitykowi?
  • Odpowiedz
dr3vil
dr3vil
19.06.2022, 12:59:52
  • 2
Wrócił temat książki. Winnym opóźnienia tym razem Polski Ład.

#ator
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shymoons
Shymoons 19.06.2022, 13:04:55
  • 1
W grudniu będzie, przed świętami ;-)
  • Odpowiedz
K.....4
K.....4
konto usunięte 16.06.2022, 23:09:27
  • 2
Naszła mnie niezła pewna rozkmina.
Drama Ator vs. Gimper
Osiągnięcia Atora:
- zaproszenie Krzysztofa Jackowskiego na swój kanał
- nagrywanie idiotycznych filmów dla idiotów.
Osiągnięcia Gimpera:
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shymoons
Shymoons 17.06.2022, 03:30:11
  • 9
Zapominacie tylko o jednym, to Ator jest opiniotwórczy i to jego oglądają elity czerpiąc garściami i wykorzystując różnorakie jego pomysły i sugestie. Więc kto tu jest przegrywem? ;-)
  • Odpowiedz
Robson1416
Robson1416
Robson1416
05.05.2022, 13:35:30
  • 1
Dzisiejszy film na temat papieża, jest ciekawy o tyle, że wpierwszych 25 sekund Atorek wyjaśnia sam siebie dlaczego teorie spiskowe i jego przewidywania się sprawdzają, a dlaczego, teoria spiskowa prawie stała się faktem BO o Franciszku powstało tych teorii NAPRAWDĘ SPORO :D, dokładnie to jest całe sedno trafnych analiz Atora, zrób takich analiz 10, weź 10 teorii, jedna się na pewno spełni, chociaż i tak trzeba ją naciągnąć

a tekst , że
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shymoons
Shymoons 05.05.2022, 15:28:17
  • 1
dlaczego od razu ego w------o? toż to vlog którego teoryje się zazwyczaj sprawdzają bez względu na poświaty ;-)
  • Odpowiedz
Kujasowski
Kujasowski
Kujasowski
05.05.2022, 13:44:54
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shymoons
Shymoons 05.05.2022, 15:09:56
  • 0
ja bym dodał tylko, że jeżeli On skończył studia na UW to poziom już tam był wtedy tragiczny.. język jego wypowiedzi - masakra, a treść i sens to już poniżej dna i to znacznie. no i teraz jeszcze ta antyrosyjskość gdy wcześniej było wychwalanie i chlubienie
  • Odpowiedz
Shymoons
Shymoons 04.05.2022, 18:46:08
  • 0
Cześć Mirki i Mirabelki, gram czasami w Empire GGSowe a tam ciągle działają serwery RUS? czy możemy zrobić akcję blokującą. Ruble dl taej firmy są ważniejsze niż przyzwoitość
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

520

Prośba o wykop efekt w sprawie firmy Sokół 4 Trans

Prośba o wykop efekt w sprawie firmy Sokół 4 Trans

Prośba o wykop efekt. No więc sprawa wygląda w ten sposób, że w sobotę 16.04 wysyłałem paczkę z Londynu na polski adres. Korzystałem z firmy Sokół 4 Trans z siedzibą w Londynie pod adresem 18 Arthur Road, SL1 2QP, London  Sokol4trans LTD. www.sokol4trans.co.uk.

kai-humai
z
wykop.pl
dodany: 25.04.2022, 14:22:53
  • 71
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    wykopefekt
  • #
    uk
  • #
    londyn
Shymoons
Shymoons 25.04.2022, 23:59:56
  • -2
@TwojaStaraTanczyMambe: to tak dla ścisłości, paczka 20kg. 40x60x100cm (ubezpieczenie w cenie) Anglia - Polska 150PLN ParcelForce, 183PLN DPD i nie mam więcej pytań. Ale jak ktoś ma naturę "przyoszczędziciela" to cóż nic Panie nie poradzisz
Shymoons
Shymoons 26.04.2022, 00:08:37
  • -1
@kai-humai: łączę się w "bulu" ale takie spostrzeżenie: paczka 20kg. 40x60x100cm (ubezpieczenie w cenie) Anglia - Polska 150PLN ParcelForce, 183PLN DPD i nie mam więcej pytań. Ale jak ktoś ma naturę "przyoszczędziciela" to cóż nic Panie nie poradzisz. Lego kupiłeś pewnie oryginalne a nie jakieś "LEGU"
':

2933

Rosyjski żołnierz z sedesem. Ten projekt pomnika nie spodoba się Rosji

Pokaż treści 18+

Rosyjski żołnierz z sedesem. Ten projekt pomnika nie spodoba się Rosji

Designerzy z Kijowa przygotowali projekt pomnika hańby upamiętniającego agresję armii rosyjskiej na Ukrainie. To żołnierz z sedesem pod pachą.

alesto
z
sukces.rp.pl
dodany: 20.04.2022, 14:01:47
  • 89
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ruskimir
  • #
    putin
Shymoons
Shymoons 20.04.2022, 14:48:47
  • 1
@kapitanpupa: Leroy Marlin podeśle bezpłatnie
Madoxxx
Madoxxx
31.03.2022, 19:44:25
  • 18
Wydało się. Biden ogląda Atorka!
#ator #bekazatora #pracowniktvn
Madoxxx - Wydało się. Biden ogląda Atorka!
#ator #bekazatora #pracowniktvn

źródło: comment_1648755831jcS4BAAK3GIEiqNL6AsVIA.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shymoons
Shymoons 01.04.2022, 23:36:57
  • 2
@andrzej-roman: Jako "Jeden z Nich" ;-)
  • Odpowiedz
Shymoons
Shymoons 31.03.2022, 12:36:33
  • 4
Myślałem, że osiągnął już dno i 10 metrów mułu ale nie kopie głębiej. Odcinek z czytaniem komentarzy - bezbłędne ;-)

#ator #bekazatora #pracowniktvn
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BabaJ
BabaJ
31.03.2022, 12:43:59
  • 5
@Shymoons: on ma ogromne problemy z czytaniem tych komentarzy .przekręca słowa,zamienia ich kolejność .ciężko się tego słucha :)
  • Odpowiedz
MajorParowa
MajorParowa
31.03.2022, 17:23:54
  • 3
@BabaJ: Przygotowujac setki materiałów i czytając tysiące źródeł przygotowując się powinien czytać jak najlepszy polonista ... a nie, czekaj ...
  • Odpowiedz
Robson1416
Robson1416
Robson1416
29.03.2022, 16:17:34
  • 7
Ator zna elitę Ukrainy... [chwilę później] tych którzy przyjechali tutaj PRACOWAĆ. Znowu jest podział na dobrego i złego, ale ATOREK NIE DZIELI LUDZI.

Gość który chce być analitykiem obecnej sytuacji i opowiada takie bzdury o neutralności Białorusii, że można sie za głowę złapać. Druga rzecz co ktoś napisał, znajomość mapy wielkiego GEOPOLITYKA jest na poziomie dziecka z gimnazjum. I tak wiem, że chodzi i mówi, że jest dyslektykiem czy jakoś tak, ale
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shymoons
Shymoons 29.03.2022, 17:09:55
  • 1
@Robson1416: Ale kogo "ATHOR" nie zna? Co do geografii, nie obrażaj dzieci z podstawówki ;-) No i na koniec on nie jest dyslektykiem tylko jest dysfunkcyjny raczej na wszelkich płaszczyznach.
  • Odpowiedz
szyderczy_szczur
szyderczy_szczur
12.03.2022, 08:49:28
  • 0
Głodem straszą. Już od dawna straszyli, coś sie święci
Nawozy drogie, rolnicy mówią że im sie nie opłaca nawet wyjeżdżać w pole, jakieś zmiany klimatyczne, wojny... ja nie wiem
Trzeba zapasy robić
#ator #glodowka #oswiadczenie
szyderczy_szczur - Głodem straszą. Już od dawna straszyli, coś sie święci
Nawozy dro...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shymoons
Shymoons 12.03.2022, 11:18:31
  • 1
Jadą 4 jeźdzcy jadą pierwszy to zaraza, drugi to wojna, trzeci to głód...no i śmierć na końcu.... ;-)
  • Odpowiedz
D.....a
D.....a
konto usunięte 09.03.2022, 21:26:36
  • 10
Ale piękny przytyk w nos w wykonaniu kanału "Nie wiem ale się dowiem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ator #pracowniktvn
D.....a - Ale piękny przytyk w nos w wykonaniu kanału "Nie wiem ale się dowiem" ( ͡° ...

źródło: comment_1646861162mXp59jUhdXAKR2mKt41HoB.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shymoons
Shymoons 10.03.2022, 02:38:37
  • 0
a gdzie ten tzw materiał jest? u mnie tylko chwalenie się złotnikami i srebrnikami moskiewskimi i nawiązywanie do srebrnych łyżeczek chyba żymiańskimi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 8 z 11
  • >
  • "wyobraź sobie, że zawsze masz czas"

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia