Miałem tego gówna nie oglądać, ale jakoś ostatnio włączyłem bo był Ćwiąkała, dzisiaj włączyłem z przyzwyczajenia. I aż takiego p---------a się nie spodziewałem. 20 minut o Bayernie, o innych ligach szybko szybko po łebkach. Na początku myślałem, że może ich nie oglądają, ale potem Smok co chwila "ja ten mecz widziałem". Nie zabrakło również czasu na gadanie o Świerczewskim w MMA xD
Słowem: Dramat, z 60 minut może 15 było merytoryczne
#
Słowem: Dramat, z 60 minut może 15 było merytoryczne
#















#pilkanozna #tottenham