Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Raisei-chan

Raisei-chan

Dołączył 6 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33103
  • Znaleziska 63
  • Mikroblog 33040
  • Obserwujący 215
  • Obserwowane 71
Netiux
Netiux
przedwczoraj, 21:56:35
  • 3
Wykorzystałem ejaj do shackowania zamka w gothicku 1 xD
Trudne są te zamki. W ogóle darmowy claude sobie nie poradził, musiałem użyć gemini pro
Czy to podchodzi pod czitowanie? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gothic
Netiux - Wykorzystałem ejaj do shackowania zamka w gothicku 1 xD
Trudne są te zamki. ...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raisei-chan
Raisei-chan 7 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@Netiux: zesrali się bo nawet nie grali i nie wiedzą jakim rakiem są zamki xD
ale taki ekspert się wypowie zawsze, byle ktoś inny miał c-----o
  • Odpowiedz
Raisei-chan
Raisei-chan 7 godz. i 58 min temu
  • 2
zaraz mnie p--------i od tych zamków, jak dobrze że jest już stronka która rozwiązuje te chore abominacje, 30 pn w dupe na otwieranie zamków

zaraz przyjdzie jakiś klaun i powie żeby absolutnie tego nie zmieniać, że jak mi się nie podoba to mam w---------ć i nie grać xD

#gothic #gothicremake
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Python
Python
7 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 2
że jak mi się nie podoba to mam w---------ć i nie grać xD


@Raisei-chan: Jeszcze jak. Ja narazie nie wydalem ani jednego PN w otwieranie zamkow i wszystko leci bez problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sxilll
sxilll
7 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 3
@Raisei-chan: mi nauka zamków dużo ułatwiła, ale i tak są takie skrzynie co robię przez 10 minut jeden zamek i tak się w------m, że zostawiam te skrzynie i idę dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Raisei-chan
Raisei-chan 11 godz. i 26 min temu
  • 2
#gachawpis
Raisei-chan - #gachawpis

źródło: HKKLslKXoAAQ46f

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raisei-chan
Raisei-chan 23 godz. i 28 min temu
  • 3
pov rajsejcian kiedy obiecała wyżetonować m6 słońcoprzynośną i teraz okazuje się że są 3 słońcoprzynośne

#gachawpis
Raisei-chan - pov rajsejcian kiedy obiecała wyżetonować m6 słońcoprzynośną i teraz ok...

źródło: HKI-4C0WsAAh_7r

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raisei-chan
Raisei-chan wczoraj, 19:50:36
  • 3
10 dni

#gachawpis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soothsayer
Soothsayer
wczoraj, 19:27:31
  • 69
Ciekawe czy shiteposterzy też się złapią na ten nowy dodatek dla artystów
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raisei-chan
Raisei-chan wczoraj, 19:32:08 via Wykop
  • 2
@Soothsayer: niestety żeby się załapać trzeba mieć zarejestrowaną działalność i pewnie trzeba opłacać podatki z działalności szitposterskiej więc pewnie i tak by się to nie opłaciło
  • Odpowiedz
Raisei-chan
Raisei-chan wczoraj, 18:45:39
  • 4
a gdyby tak dziś przykustoszyć
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soothsayer
Soothsayer
wczoraj, 18:54:17 via Wykop
  • 3
@Raisei-chan: dobry plan
  • Odpowiedz
azuanhedonya
azuanhedonya
wczoraj, 19:01:34 via Wykop
  • 2
@Raisei-chan:
azuanhedonya - @Raisei-chan:

źródło: 177

Pobierz
  • Odpowiedz
azuanhedonya
azuanhedonya
wczoraj, 18:38:58
  • 7
@azuanhedonya

Aaa no i by dopełnić sobotawieczur trzeba puścić coś na głośniki zdecydowanie
azuanhedonya - @azuanhedonya

Aaa no i by dopełnić sobotawieczur trzeba puścić coś na...

źródło: 173

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raisei-chan
Raisei-chan wczoraj, 18:45:26 via Wykop
  • 1
@azuanhedonya: kustoszenmachen
  • Odpowiedz
Raisei-chan
Raisei-chan wczoraj, 12:45:50
  • 110
p---------m na ścierwojadzie

10/10 game of the year

#gothic #gothicremake
Raisei-chan - p---------m na ścierwojadzie

10/10 game of the year

#gothic #gothicre...

źródło: Screenshot_920

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raisei-chan
Raisei-chan
Autor
wczoraj, 14:14:12 via Wykop
  • 6
@petarded: nie doświadczyłam jeszcze, oprócz jednego który naprawił zwykły quickload
  • Odpowiedz
Raisei-chan
Raisei-chan
Autor
wczoraj, 17:55:39 via Wykop
  • 11
@Niggalke: musisz się go spytać kilka razy jak oswoić ścierwojada to się złamie
  • Odpowiedz
Raisei-chan
Raisei-chan wczoraj, 15:08:28
  • 1
K---A ZAPOMNIAŁAM O STREAMIE

#gachawpis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raisei-chan
Raisei-chan wczoraj, 13:06:03
  • 3
panie magnacie a co by pan zrobił gdyby pańska matka puszczała się ze ścierwojadami?

#gothic #gothicremake
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Thor1990
Thor1990
Thor1990
wczoraj, 13:07:28 via Wykop
  • 2
@Raisei-chan: jeśli się kochają, to c--j z nimi.
  • Odpowiedz
Raisei-chan
Raisei-chan wczoraj, 10:29:29
  • 5
nie mam dziś nic do roboty a jednak mam stresa jakbym miała coś do zrobienia dzisiaj

#gachawpis
Raisei-chan - nie mam dziś nic do roboty a jednak mam stresa jakbym miała coś do zrob...

źródło: 7653f92720ecd5bf1a425009dcb3a601

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raisei-chan
Raisei-chan przedwczoraj, 19:14:26
  • 3
na beliara dlaczego w goticzku nie ma żetonowania

#gachawpis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raisei-chan
Raisei-chan
Autor
przedwczoraj, 20:30:02 via Wykop
  • 1
@sanctioned_suicide:
Raisei-chan - @sanctioned_suicide:
  • Odpowiedz
CzosenWan
CzosenWan
przedwczoraj, 12:27:06
  • 2
Dawno nie dali Deadly Assault tak bardzo pode mnie, na każdy stage i każdy bonus mam po kilka teamów xD
Nawet mój Shork gurl sobie łatwo poradził!

#gachawpis #zenlesszonezero
CzosenWan - Dawno nie dali Deadly Assault tak bardzo pode mnie, na każdy stage i każd...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raisei-chan
Raisei-chan przedwczoraj, 12:36:40 via Wykop
  • 1
@CzosenWan: ja pierwsze dwa bossy essa 30k i 25k chyba a trzeci 17k i nie mogę dobić sanby orphie i trigger nigdy do 20k :emotaczachy: :emotacegła:
  • Odpowiedz
Raisei-chan
Raisei-chan przedwczoraj, 15:04:15 via Wykop
  • 1
@CzosenWan: nie no, nie są takie złe, zwyczajnie nie umiem tym teamem grać, yixuan też nie umiem
Raisei-chan - @CzosenWan: nie no, nie są takie złe, zwyczajnie nie umiem tym teamem g...

źródło: Screenshot_917

Pobierz
  • Odpowiedz
Raisei-chan
Raisei-chan przedwczoraj, 13:07:36
  • 3
#gachawpis
Raisei-chan - #gachawpis

źródło: HKBf5NsaoAA9Mt0

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raisei-chan
Raisei-chan przedwczoraj, 12:46:20
  • 1
to przy okazji rozstrzygnijmy raz na zawsze

#gothicremake #gothic

jaki obóz wariacie?

  • Stary 52.2% (71)
  • Nowy 25.0% (34)
  • Sekta 22.8% (31)

Oddanych głosów: 136

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MaczuPikczu512
MaczuPikczu512
przedwczoraj, 12:53:29 via Wykop
  • 2
@Raisei-chan: stary, nowy, sekta - w tej kolejności xd
  • Odpowiedz
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator
przedwczoraj, 12:57:57 via Wykop
  • 5
@Raisei-chan: Tylko świry z sekty.
  • Odpowiedz
Raisei-chan
Raisei-chan przedwczoraj, 12:42:55
  • 4
ogunie jeżeli ktoś nie zna różnicy między remake a remasterem i spodziewa się że poprawią tylko grafike no to cóż, skill issue

#gothicremake #gothic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raisei-chan
Raisei-chan przedwczoraj, 12:39:15
  • 1
nie wiem czy zhuang fangyi ma takie p-----------e czy mi fu jest taka c-----a, ale po dzisiejszym żetonowaniu mi fu i przesiadce chyba chce spowrotem wrócić na zhuang fangyi

#gachawpis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raisei-chan
Raisei-chan przedwczoraj, 07:57:14
  • 6
pracujesz sobie na czilku i sprzedajesz bobe i przychodzi babka z o wiele większymi cycami od ciebie i wsadza sobie w morde 3 rurki, też bym miała taką reakcje

#gachawpis
Raisei-chan - pracujesz sobie na czilku i sprzedajesz bobe i przychodzi babka z o wie...

źródło: HJ5o42KbAAAEzsE

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

azuanhedonya
azuanhedonya
przedwczoraj, 09:08:42 via Wykop
  • 2
@Raisei-chan: cycata moggująca ma dostęp do dobrego towaru widać po oczach że ją wyrwało
  • Odpowiedz
JatuArmy
JatuArmy
przedwczoraj, 09:19:28 via Wykop
  • 1
@Raisei-chan: Jedni lubią duże a inni małe, ale ta bez cyców nie może wypić trzech naraz. Brutalna weryfikacja.
  • Odpowiedz
Raisei-chan
Raisei-chan przedwczoraj, 07:48:46
  • 4
#gachawpis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >
  • .

Osiągnięcia

  • VIP
    od 05.07.2025

    VIP
  • Ekshibicjonista
    od 22.10.2022

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 17.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.01.2021

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #raicontent
  • #rajsejcianruchawffxiv

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking