@Zoyav Spoko, ale mnie nikt nawet nie chce na staż przyjąć, a jedna firma mi podziękowała, bo ukończyłem 26 lat i nie kwalifikuję sie jako student xD Od roku wysyłam cv i nic
@konsumatum Poznań. Niemiecki znam zbyt słabo by się nim chwalić, a co do sapa to właściwie go nie znam. Dopiero na studiach się z nim ledwo co zetknąłem, na drugim roku będzie więcej. Chciałbym załapać sie w jakiejś firmie, co mnie wprowadzi w system, ale ciężko z tym…
@Uppsala Jest gdzie łazić, jest ciepło, spoko plaże. Nie jest jakoś bogato i duży chaos na ulicach, mieście czy sklepie. Pojedziesz na tydzień i nie będziesz miał kiedy się nudzić
@lynxmr Przez zniszczenie psychiczne i kompletne porażki w relacjach damsko męskich, kompletnie nie potrafię sobie wyobrazić dłuższej rozmowy z kobietą. Nie jestem w stanie odróżnić „znaków” zainteresowania i zwykłego koleżeństwa.
Dziś zabieram Was do Belgii i jej stolicy Brukseli. Choć czasem można być się zastanowić czy Bruksela nie jest bardziej stolicą Europy? Czy warto wybrać się na zwiedzanie Parlamentu Europejskiego? Ile to kosztuje? Co można zobaczyć? Co jeszcze warto odwiedzić w Brukseli? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w najnowszym znalezisku:
@Prekursor jak kolega wyżej napisał może być coraz gorzej, zwłaszcza że żyjemy w takim modelu "rodzina jest najważniejsza" wszyscy w koło jakoś się dobierają lecz i zdarzają się wyjątki tacy jak my.
@Debowy_Jacek Niby tak, ale po co w takim razie to gadanie o tym, że każdy klub powinien mieć marszałka? Odrzucenie Witek jest oczywiste, ale Pęk chyba nic szczególnego odwalił
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz