Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko138
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Polypuz

Polypuz

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3473
  • Znaleziska 541
  • Mikroblog 2932
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 110
Poopiesh
Poopiesh
22.12.2019, 23:21:33
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polypuz
Polypuz 22.12.2019, 23:43:45
  • 3
@Poopiesh: ja bym sprawdził w centralu
  • Odpowiedz
patrzpan
patrzpan
09.12.2019, 16:31:12 via Android
  • 2
Szczerze polecam blood drive #seriale #czarnyhumor
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polypuz
Polypuz 09.12.2019, 23:00:14
  • 0
@patrzpan: nigdy nie słyszałem o tym, sprawdzę z ziomkiem przy alko, zapowiada się świetnie (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
V.....v
V.....v
konto usunięte 08.12.2019, 13:04:11 via iOS
  • 3
Kochani... Pijcie ze mno kompot
Właśnie skończyłem liceum
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polypuz
Polypuz 08.12.2019, 13:09:47 via Android
  • 3
@VictorNikiforov skończenie liceum w grudniu nie kojarzy mi się z sukcesem (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
Polypuz
Polypuz 08.12.2019, 13:20:41 via Android
  • 1
@VictorNikiforov aa no to gratulacje! ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz
KarLak
KarLak
04.12.2019, 11:06:15
  • 1
Mirki i Mirabelki, jakie filmy/seriale polecacie na wieczory z różową?
Obejrzeliśmy np. The end of f***ing world, 13 reasons why, russian doll - oczywiście netflix. Nie koniecznie muszą być na Netflixie, wręcz jestem ciekawy czy są jakieś nowości po za netflixem.

Jeżeli to czytasz to znaczy że życzę Ci udanego dnia! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#pytanie #kiciochpyta #film #seriale
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polypuz
Polypuz 04.12.2019, 11:41:47 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
FHA96
FHA96
FHA96
04.12.2019, 06:07:13 via Android
  • 1263
#heheszki
FHA96 - #heheszki

źródło: comment_PIDJVzFxgLXtjAh3lJwuKrrRXfqatsKd.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polypuz
Polypuz 04.12.2019, 11:05:46
  • 0
@FHA96: 23lvl here, w ciągu ostatnich 4 lat tylko raz kasjerka spytała mnie o dowód, jak ją zmierzyłem wzrokiem i się roześmiałem to już nie musiałem wyciągać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Spajkodron3000
Spajkodron3000
03.12.2019, 23:12:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Szefowa dała obwieszczenie, że każdy kto przyjdzie przez cały grudzień zgodnie z grafikiem dostanie dodatkowe 0.05gr/h. Tak, 0.05gr nie 50 gr. Już myślę co sobie kupię za to, waham się między 2 litrami coli albo 3 chlebami xDD
#januszex #pracbaza
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polypuz
Polypuz 03.12.2019, 23:16:32
  • 1
@Spajkodron3000: za 8 groszy to ty gumy kulki sobie nie kupisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Polypuz
Polypuz 03.12.2019, 23:26:02
  • 0
@Spajkodron3000: akurat się przyczepiłem do tych 0.05gr :P Przynajmniej dla tych 9zł nie będzie nic siedziało z tyłu głowy, że musisz "premię" wyrobić
  • Odpowiedz
W.....l
W.....l
konto usunięte 02.12.2019, 15:09:23
  • 2
Murki i Węgierki, jak się je u was budyń? Na ciepło, na zimno, czy bez znaczenia?

Mam tu związkową sprzeczkę i nie wiem czy #logikarozowychpaskow ale u mnie tylko budyń na ZIMNO, taki chłodny z lodówki. (ʘ‿ʘ)
Niebieski twierdzi, że tylko na ciepło, wręcz na gorąco (╯︵
W.....l - Murki i Węgierki, jak się je u was budyń? Na ciepło, na zimno, czy bez znac...

źródło: comment_vZiZTpR5kLYcggbxuq6xT7tbMENBVHZa.jpg

Pobierz

To jaki budyń jecie?

  • Na ciepło 65.5% (144)
  • Na zimno 10.5% (23)
  • Obojętnie 24.1% (53)

Oddanych głosów: 220

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polypuz
Polypuz 02.12.2019, 19:17:43 via Android
  • 0
@Winry_Rockbell to ja jestem gdzieś po środku xD zawsze jadłem ciepły ale najbardziej lubiłem właśnie ten wystudzony korzuch
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
02.12.2019, 14:43:48
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polypuz
Polypuz 02.12.2019, 14:55:09 via Android
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania nie musisz się ze wszystkiego tłumaczyć przed rodziną lol to twoje życie
  • Odpowiedz
amamoh
amamoh
02.12.2019, 11:33:44
  • 0
Gdzie ten serial w Polsce można oglądać skoro jest do ściągnięcia wersja z dubbingiem ?
#mandalorian
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polypuz
Polypuz 02.12.2019, 11:40:42 via Android
  • 4
@amamoh oficjalnie to nigdzie, Disney przygotował wersję z lektorem ale samej usługi nie udostępnia na nasz kraj
  • Odpowiedz
m.....k
m.....k
konto usunięte 02.12.2019, 09:05:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 217
Jaki to film/serial? #heheszki #humorobrazkowy
m.....k - Jaki to film/serial? #heheszki #humorobrazkowy

źródło: comment_asrtaUfVurnaZgRslzWulxoItEdbJBGO.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polypuz
Polypuz 02.12.2019, 09:13:04 via Android
  • 11
@mrnlkhlk wygląda jak elf z 2003
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10
  • Strona 4 z 10
  • >
  • Wiem, że się uda, Bóg czuwa, puls gra rytm

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.09.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking