Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Patrox

Patrox

Dołączył 8 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 836
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 836
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
co_by_tu_napisac
co_by_tu_napisac
30.11.2020, 08:50:07
  • 0
#xkom #pcmasterrace

dobrze widzę? na xkomie nie ma w ogóle RTX 2xxx? Przeskok cenowy z 1660ti (1500zł) na 3070 (2800zł) i nic pomiędzy? Co się stało?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrox
Patrox 01.12.2020, 09:56:56
  • 0
@Jan_K: No z tą premierą to tak średnio bym powiedział, żaden sklep nie zadeklarował premiery u siebie
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox 24.10.2020, 18:34:43
  • 0
Planuję upgrade karty graficznej. Aktualnie posiadam GTX 1060 6gb, który sobie już średnio radzi przy najnowszych grach, Cyberpunka myślę, że odpali na najniższych.

Długo myślałem nad nadchodzącym RTX 3070 który jest nieporównywalnie lepszy, a wyceniony mniej niż taki RTX 2080.

Jednakże kiedy ja planuję grać (przynajmniej na razie) w Full HD i ewentualnym (lecz niekoniecznym) włączonym Raytracingiem, to czy nie lepszym pomysłem byłby RTX 2060 w wersji OC. Nad 2070 nie myślę nawet bo
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrox
Patrox
Autor
24.10.2020, 18:39:45
  • 0
@nowywinternetach: Spokojnie, procesor dobierze się taki by nie bottleneckował karty, zależy jeszcze którą ostatecznie wybiorę. A co do RAMu to posiadam 16gb, myślę że wystarczająco.
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox
Autor
24.10.2020, 18:51:33
  • 0
@nowywinternetach: No to u mnie lipa niestety, posiadam HyperX'a z 2133 MHz :/
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox
Autor
24.10.2020, 19:00:16
  • 0
@Bonwerkz: O wymianie płyty to ja dobrze wiem, oprócz karty jeszcze będę chciał wymienić i płytę i procesor

@nowywinternetach: Czyli jakbym miał już wybierać 3070 to trzeba dołożyć solidny procesor, płytę do niego i najlepiej też wymienić RAM. Licząc, że 3070 będzie za ok. 2500zł to ile orientacyjnie doliczyć do tego za płytę i procesor który nie będzie bottleneckował karty albo chociaż robił to w minimalnie? Jeśli różnica
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox
Autor
24.10.2020, 19:35:26
  • 0
@nowywinternetach:
Cała moja obecna specyfikacja to:
GTX 1060 6GB Asus Dual
i5 6500 (3,2 GhZ)
MSI B150M PRO-VDH
RAM 16GB (DDR4,
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox
Autor
24.10.2020, 19:37:59
  • 0
@nowywinternetach: No już wliczam sprzedanie, jak sprawdzałem ceny używanych to za procek, karte i płytę wziąłbym w najlepszym wypadku 1k. Ten komputer był składany 4 lata temu.
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox
Autor
24.10.2020, 20:16:35
  • 0
@nowywinternetach: Dzięki wielkie za pomoc. Przemyślę jeszcze raz wszystko na spokojnie i zadecyduję. W ogóle to w połowie listopada jeszcze planowany jest model 3060 Ti z 8GB pamięci. Może byłby złotym środkiem między 2060, a 3070.
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox
Autor
24.10.2020, 20:25:30
  • 0
@nowywinternetach: Rozumiem. Jeszcze ostatnie pytanie, bo widzę, że RTX 2060 jest w wersji 6GB i 8GB z różnicą +/- 400zł, warto dopłacić do tych 8GB? W sensie czy widoczną różnice to da?
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox 24.10.2020, 13:16:10
  • 0
Pojawiła mi się wczoraj taka malutka czarna kropka. Czy to jest martwy pixel?
Kropka jest wielkości ziarenka soli albo nawet minimalnie mniejsza. Nie jest to brud na ekranie i najprawdopodobniej też nie brud między szkłem, a ekranem.
Coś się da z tym zrobić czy olać i się przyzwyczaić?

#iphone #apple #martwypixel
Patrox - Pojawiła mi się wczoraj taka malutka czarna kropka. Czy to jest martwy pixel...

źródło: comment_1603545368qHiQQGpiHleRl8XXsL6LZ0.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrox
Patrox
Autor
24.10.2020, 13:34:59
  • 0
@L24D: Czyli olać i przyzwyczaić się?
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox
Autor
24.10.2020, 14:48:11
  • 0
@L24D: Serwis Appla już niestety wygasł
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox
Autor
24.10.2020, 15:33:15
  • 0
@DartNorbe: Gdzie mam się zgłosić żeby ewentualnie zapytać? iSpot?
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox 14.08.2020, 12:56:01
  • 0
Czy warto wymienić dwuletniego iPhona 8 z baterią 85%, w bardzo dobrym stanie za iPhona XS, z baterią 92%, stanie bdb + dopłata 1300zł z mojej strony?

#iphone #apple
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrox
Patrox
Autor
14.08.2020, 13:09:53
  • 0
@Gutholw: @Pathlukowsky: Ile byście dopłacili do tego by się w miarę opłacało? Dodam, że jest pudełko, oryginalna ładowarka itd.
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox
Autor
14.08.2020, 13:16:59
  • 0
@Pathlukowsky: Powiedzmy, że moja 8 jest warta mniej więcej 900zł to dopłacając 700zł będę miał 1600zł. Znajdź mi kogokolwiek kto Ci sprzeda XS po takiej cenie (nawet używanego). Za tyle jednie bym mógł znaleźć prawie nowego X.
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox
Autor
14.08.2020, 13:42:35
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox
Autor
14.08.2020, 15:30:25
  • 0
@100x: Z tego co czytam to e-sim można aktywować jakoś na XS tylko. Dla mnie opcja fajnie jakby była, ale bez niej nic się nie dzieje.
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox 20.06.2020, 13:56:24
  • 0
Od jakiegoś czasu mi się zaczęły pojawiać takie reklamy na YouTube. AdBlocka mam włączonego.
Jaki jest tego powód?Od jakiegoś czasu mi się zaczęły pojawiać takie reklamy na YouTube. AdBlocka mam włączonego.
Jaki jest tego powód?

#pomoctechniczna #youtube #pomocy #adblock
Patrox - Od jakiegoś czasu mi się zaczęły pojawiać takie reklamy na YouTube. AdBlocka...

źródło: comment_1592661348RX8vGOidwg0p86fl5aY2Nx.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ashmedai
ashmedai
20.06.2020, 14:05:16
  • 0
uBlock Origins + Nano Adblocker + Nano Defender


@Hubert19: Wystarczy sam uBlock.
  • Odpowiedz
the_nightfly
the_nightfly
20.06.2020, 16:14:54
  • 0
@Patrox: zainstaluj brave. zero reklam
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox 11.06.2020, 17:16:24
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrox
Patrox
Autor
11.06.2020, 17:20:14
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox
Autor
11.06.2020, 17:27:23
  • 0
@Kodziak: Polski
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox 03.06.2020, 18:38:27
  • 0
Gdzie obejrzę aktualnie Ślepnąc od świateł za free?
#seriale
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrox
Patrox
Autor
03.06.2020, 18:43:39
  • 1
@Frycek098: Dobra mam, jeszcze w 720p kozak
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox 03.06.2020, 18:12:22
  • 0
Gdzie obejrze aktualnie Ślepnąc od świateł za darmoszke?

#rozrywka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrox
Patrox 02.06.2020, 17:07:12
  • 0
Od dłuższego czasu bardzo zacina mi się YouTube. Potrafi być tak, że podczas oglądania filmiku cała strona zaczyna tak się zacinać, że nie wideo nie reaguje na najechanie kursorem, scrollowanie strony nie działa (jest bardzo opóźnione) bądź filmu nie da się zatrzymać.

Co na to poradzić?

Dodam, że przeglądarka to Chrome i nie mam żadnych innych kart pootwieranych

#awaria
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrox
Patrox
Autor
02.06.2020, 17:11:33
  • 0
@Norskee: 9/10 Gb około
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox 14.10.2018, 21:24:22
  • 5
https://www.youtube.com/watch?v=QpTr0AWFEIQ
No cóż ¯\_(ツ)_/¯
#danielmagical
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrox
Patrox 18.02.2018, 21:50:35
  • 1
https://clyp.it/iwj2raah
https://clyp.it/gey5icm3

Ta nuta leciała kiedyś przed rozpoczęciem streama u Bystrego
Jak ktoś znajdzie nazwę tej nuty to stawiam 2 piwa

(To
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrox
Patrox
Autor
18.02.2018, 22:02:12
  • 0
@PZt37: Ja nie wiem czy to na tym streamie, kiedyś to leciało
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox 18.02.2018, 21:50:14
  • 3
https://clyp.it/iwj2raah
https://clyp.it/gey5icm3

Ta nuta leciała kiedyś przed rozpoczęciem streama u Magicznego
Jak ktoś znajdzie nazwę tej nuty to stawiam 2 piwa

(To
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrox
Patrox 12.11.2017, 15:12:41
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misrz_mocy_ognia
misrz_mocy_ognia
12.11.2017, 15:15:14
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Alorotom
Alorotom
12.11.2017, 15:16:15
  • 2
@Patrox: 0:07 co za frajerską pyte wziełam 0:33 spisz na pieniadzach? 0:52 ogarniaj ten kurna łeb
  • Odpowiedz
mopo
mopo
mopo
13.09.2017, 18:45:05
  • 6
Co to za lamusy siedzą?

#danielmagical
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrox
Patrox 13.09.2017, 18:46:13
  • 3
@mopo: JJayJoker i SadamTV
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox 13.09.2017, 18:45:38
  • 9
To nieźli goście
#danielmagical
Patrox - To nieźli goście
#danielmagical

źródło: comment_FjmESlf75kPdcVxhXllhQpq8QUrD0VNg.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jarema87
jarema87
13.09.2017, 18:50:15
  • 2
@Patrox: zdanie powinno mieć czasownik, no ale dowiesz się o tym w 3 podstawówki
  • Odpowiedz
kinga2012
kinga2012
13.09.2017, 18:50:19
  • 3
@alphabeta: JJayJoker gimby nie znają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mischa93
Mischa93
20.08.2017, 16:28:24
  • 6
to jednak Gocha umie chodzić bez podczytywania, wow ( ͡º ͜ʖ͡º) zdrowko wasze (nie lubię tego sika, ale jedyne pitne w sklepie zimne)
#danielmagical
Mischa93 - to jednak Gocha umie chodzić bez podczytywania, wow ( ͡º ͜ʖ͡º) zdrowko was...

źródło: comment_cWxqBp67PvsWlfJKduLSNP0gNk7CLcjg.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrox
Patrox 20.08.2017, 16:41:16
  • 0
@Mischa93: Sika? To jakie według Ciebie jest "nie sikowe"?
  • Odpowiedz
Mastii
Mastii
Mastii
13.08.2017, 16:30:24
  • 17
Wiem że jest śmiesznie, ale prawda jest taka że ta kobieta pomału wyzionie tam ducha.
#danielmagical
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrox
Patrox 13.08.2017, 16:30:44
  • 0
@Mastii: Jeszcze w tym roku to sobie daje uciąć rękę
  • Odpowiedz
Patrox
Patrox 12.08.2017, 18:13:54
  • 8
BICZOWANIE MAŁYSZA XDDDD
#danielmagical #malysz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrox
Patrox 12.08.2017, 18:12:27
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 4 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking