Wpis z mikrobloga

@testaccount9432: #!$%@? mać, wiesz bede mial w styczniu na poczatku dopiero wypłate i chce wtedy kupic sobie kartę czyli ostatnią część którą potrzebuje

Co polecasz zrobic w takim wypadku? Jak RTX3060 bez Ti bedzie za 2k+ to #!$%@? taki deal. Obecnie chciałbym iść w 5600XT ale wyprzedane... poza tym platforma na 10400F którego jeszcze nie kupiłem, może polować na jakąś okazje z tym 5600XT?
Jak RTX3060 bez Ti bedzie za 2k+


@tenebrarum: Bez przesady. Muszą być wersje poniżej 2k (podobno RTX 3060 Ti ma się zaczynać koło 2100, a to i tak dużo). No chyba, że faktycznie będzie RTX 3060 12 GB i w efekcie w podobnej cenie co Ti. Mimo to z czasem ceny RTXów powinny nieco spaść, bo mocno odbiegają od MSRP, a AMD będzie też wypuszczał karty z tej półki. Oby z
@Patrox: To ciekawe, szczerze mówiąc nigdy wcześniej nie śledziłem premier kart. Tutaj mamy już recenzje, media zapowiadają, ale w sklepach chyba cisza. Chociaż kojarzę, że chyba 2.12 miała być premiera FE, czy referentów, a reszta później. Nie wiem na ile to aktualne.

czyli warto czekać na 3060 ten miesiąc zamiast teraz kupować 5600XT?


@tenebrarum: Wiesz, głowy Ci nie dam za dostępność. Ani za datę premiery. Obecnie mowa jest o styczniu,
@Jan_K: sprobuje zrobić preorder jak wyplata przyjdzie przed premierą 3060tki w Styczniu, i kupie jakiegoś Gaming X z mocnym chłodzeniem bo podejrzewam że karta pociągnie długo w 1080p i do tego DLSS można włączyć jak będzie juz ledwo ledwo.

Myślę że kartę wymienie dopieto na serii 5000 lub 6000