Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ojer
Ojer

Ojer

Dołączył 1 rok i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 813
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 811
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
  • Dodane (4)
  • Komentowane (18)
  • Plusowane (789)
Blueweb
Blueweb
01.09.2023, 07:41:33
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shakerti1
shakerti1
01.09.2023, 07:50:35 via Android
  • 4
@Blueweb no cześć ludziska
  • Odpowiedz
V.....e
konto usunięte 01.09.2023, 08:20:05 via Wykop
  • 11
@dziobnij2: najsłynniejszy polski prawiczek pracujący w mcdonaldzie od parunastu lat (ile konkretnie to nie wiem, przestałem go śledzić pare lat temu)
  • Odpowiedz
M.....d
konto usunięte 16.09.2024, 18:41:08
  • 3
Ciekawe czy Pana Tomasza zalało (╥﹏╥) Oby pączuchy utrzymały go na powierzchni (づ•﹏•)づ
#powodz #terka #tomaszterka
M.....d - Ciekawe czy Pana Tomasza zalało (╥﹏╥) Oby pączuchy utrzymały go na powierzc...

źródło: Zrzut ekranu 2024-09-16 204002

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dublinscummer
dublinscummer
23.01.2025, 22:57:27
  • 6
Tomasz Terka już nie robi w maku, tylko na magazynie w Eko- Oknach w Wodzisławiu

#terka #tomaszterka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

t.....e
t.....e
konto usunięte 23.01.2025, 23:06:41 via Wykop
  • 1
@dublinscummer: terka nie żyje, zmarł w zeszłym roku, sins club też już nie istnieje, pozdrawiam
  • Odpowiedz
EnderWiggin
EnderWiggin
EnderWiggin
23.01.2025, 23:07:00 via Android
  • 1
@dublinscummer Podobno Petru też się zwolnił z biedronki i wrócił do polityki.
  • Odpowiedz
RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
10.07.2025, 04:58:29
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AliShaheedMuhammad
AliShaheedMuhammad
18.07.2025, 21:55:36 via Wykop
  • 0
@RobieZdrowaZupke: gdzie on teraz pracuje?
  • Odpowiedz
RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
Autor
18.07.2025, 21:56:26 via Wykop
  • 1
@AliShaheedMuhammad: No te EkoOkna xD
  • Odpowiedz
Czlowiek_Ludzki
Czlowiek_Ludzki
12.02.2026, 12:46:08
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czlowiek_Ludzki
Czlowiek_Ludzki
Autor
12.02.2026, 12:50:47 via Wypiek
  • 1
@Goatifi reupow nie usunie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MatkaUczenia
MatkaUczenia
MatkaUczenia
12.02.2026, 17:03:47 via Wykop
  • 1
@Czlowiek_Ludzki: niestety oryginał usunął z yt


@Goatifi: Nie usunął: https://www.youtube.com/watch?v=fjlxowoa64w
MatkaUczenia - >@Czlowiek_Ludzki: niestety oryginał usunął z yt

@Goatifi: Nie usunął...
  • Odpowiedz
donaldJretard
donaldJretard
donaldJretard
08.05.2026, 08:30:14
  • 17
#pogoda O c--j chodzi z pogodą w tym roku, że prognozy pokazują cały czas, że za tydzień będzie ciepło a jak przychodzi co do czego to spada o jakieś 7-8 stopni? Ochujać idzie od tego zimna.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze
08.05.2026, 08:56:42 via Wykop
  • 3
@donaldJretard: zimni ogrodnicy, mowi to Panu cos?
  • Odpowiedz
kochamcovid
kochamcovid
20.03.2026, 21:51:29
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kochamcovid
kochamcovid
Autor
20.03.2026, 22:00:05 via Wykop
  • 2
@JC97: Nie, choć ludność tubylcza już od wielu lat żyje nadzieją, że w ich mniemaniu cywilizacja w postaci tego lokalu w końcu dotrze na ich zadupie.
  • Odpowiedz
kochamcovid
kochamcovid
Autor
20.03.2026, 22:11:23 via Wykop
  • 3
@niecodziennyszczon: Nie zdradzę konkretnie, ale jest to w tym czerwonym okręgu.
kochamcovid - @niecodziennyszczon: Nie zdradzę konkretnie, ale jest to w tym czerwony...

źródło: 1000018852

Pobierz
  • Odpowiedz
00kkmaniekk00
00kkmaniekk00
02.05.2026, 11:15:45
  • 9
#napierala Porównajcie sobie stosunek Gornowicza i Napierały do widzów xD https://streamable.com/5uoedb
00kkmaniekk00 - #napierala Porównajcie sobie stosunek Gornowicza i Napierały do widzó...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
02.05.2026, 11:44:04 via Wykop
  • 4
@00kkmaniekk00: sztuczki socjologiczne
  • Odpowiedz
grypa-grypowska
grypa-grypowska
03.05.2026, 09:38:57 via Wykop
  • 4
@00kkmaniekk00: doktorek na samym poczatku tez byl grzeczny dla widzow
  • Odpowiedz
00kkmaniekk00
00kkmaniekk00
02.05.2026, 20:57:30
  • 18
#napierala To koniec. Piotras na Majorkę jedzie po rozstaniu z lejdi Agatą i zapowiada robienie filmików z wakacji last-minute https://streamable.com/dnxoqy
00kkmaniekk00 - #napierala To koniec. Piotras na Majorkę jedzie po rozstaniu z lejdi ...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PedroNaperales
PedroNaperales
02.05.2026, 21:01:26 via Wykop
  • 13
@00kkmaniekk00: Szkoda Piotra troche nawet ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator
02.05.2026, 21:07:05 via Wykop
  • 12
@00kkmaniekk00: Trochę ironiczne że związek rozpadł się akurat w dzień flagi Rzeczypospolitej Polskiej, kolejna cegiełka do ojkofobii dottore.
  • Odpowiedz
Barte_q
Barte_q
Barte_q
07.04.2026, 17:22:08
  • 3
biedny Janek ( ͡° ͜ʖ ͡°) jemu to wiatr w oczy chyba od samego poczęcia( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #pinski #dziennikarstwo #polityka #polska
Barte_q - biedny Janek ( ͡° ͜ʖ ͡°) jemu to wiatr w oczy chyba od samego poczęcia( ͡° ...

źródło: hahahahaha

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
07.04.2026, 17:28:24 via Wykop
  • 4
@Barte_q:
panDario - @Barte_q:

źródło: urban-jerzy-urban

Pobierz
  • Odpowiedz
Wszebor
Wszebor
07.04.2026, 17:46:59 via Wykop
  • 2
@Barte_q: W ogóle mu skasowały chyba materiały na lata wstecz, co najmniej do 2020.... Potężne działa wytoczyli na jego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rafonixkozak2008Pl
Rafonixkozak2008Pl
19.04.2026, 17:02:55
  • 10
Polecam Q&A Antoniego Dudka, ktoś coś pisał o #napierala i pan profesor go pocisnął
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tryta
tryta
20.04.2026, 08:20:58 via Wykop
  • 8
@Rustleman: @atakpadaczki
tryta - @Rustleman: @atakpadaczki
  • Odpowiedz
jan-kosss
jan-kosss
20.04.2026, 08:48:43 via Wykop
  • 0
@Rafonixkozak2008Pl: znany łże liberał i symetrysta
  • Odpowiedz
JackieCline
JackieCline
18.12.2025, 11:33:41
  • 8
#napierala Chyba #waliszewski zmienia mocodawców bo pucuje się pod odcinkami #kremlinkashow i pod wpisami Meissnera. Kolejny co zobaczył że na interakcji z DOKTOREM można tylko stracić.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paragon_Shepard
Paragon_Shepard
04.04.2026, 19:27:33
  • 6
#przegryw #zwiazki Nie wiem jak u was, ale w mojej powiatowej umieralni prawie nie widuję ludzi w moim wieku, a już z pewnością nie widzę żadnych par o których tak piszecie. Może to częstszy widok w wojewódzkich, chociaż nie wydaje mi się, żeby aż tyle ich było by ciągle o nich wspominać. Myślę, że wyolbrzymiacie te "szczęśliwe pary". Jeśli już jakieś spotykam to pchają wózek z kaszojadem i
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Black_Rabbit_of_Inle
Black_Rabbit_of_Inle
04.04.2026, 19:29:47 via Wykop
  • 2
@Paragon_Shepard: galeria krakowska i dworzec Kraków Główny, tam głównie grasują (głównie pary licbusów)
  • Odpowiedz
Paragon_Shepard
Paragon_Shepard
Autor
04.04.2026, 19:37:34 via Wykop
  • 2
@Black_Rabbit_of_Inle: dziękuję za ostrzeżenie, teraz wiem których miejsc unikać
  • Odpowiedz
olokynsims
olokynsims
04.04.2026, 18:35:58
  • 12
Najgorsze są właśnie takie dni jak dzisiaj, wbiłem na chwilę na stare śmieci, wysypują się z klatek dawni koledzy i sąsiedzi, z całymi rodzinami, jeden ma jedno, inny ma dwójkę, inny ma trójkę, teraz to już nastolatkowie, pozmieniali się. A tutaj chłop bez bombelków, bez różowej, nawet za rękę nie trzymał. Jakiś smutek chłopa obleciał. Eh. Trzymajcie się tam samotne mirki i mirabelki.
#samotnosc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rozdartapyta
rozdartapyta
04.04.2026, 18:37:06 via Wykop
  • 3
@olokynsims: jeszcze wszystko się ułoży (ze dwa metry pod ziemią)
  • Odpowiedz
PanZbigniew
PanZbigniew
PanZbigniew
04.04.2026, 20:10:33 via Wykop
  • 5
@olokynsims: to że oni coś mają nie oznacza że są szczęśliwsi, często jest wręcz przeciwnie, a uśmiechy w rodzinnych parach to gra pozorów
  • Odpowiedz
okradzione
okradzione
26.03.2026, 21:26:06
  • 24
#mecz pamiętajcie, że jeszcze mamy asa w rękawie
okradzione - #mecz pamiętajcie, że jeszcze mamy asa w rękawie

źródło: uid_82868abd34d448308b5dadfcc3db704b_width_1200_play_0_pos_0_gs_0_height_678_kamil-grosicki-znowu-zagra-w-reprezentacji-polski-fot-pap-

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AtlantyQ
AtlantyQ
26.03.2026, 21:26:55 via Android
  • 2
@okradzione: *Jopka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czerstwy_swierszcz
czerstwy_swierszcz
26.03.2026, 21:28:54 via Wykop
  • 0
@okradzione: dupek żołędny (najlepszy)
  • Odpowiedz
twoj-stary-600
twoj-stary-600
26.03.2026, 21:26:14
  • 183
#mecz borek ale jeszcze awansować z Albanią trzeba i ze Szwecją wygrać - a ty już pod palmami meksykańskimi leżysz XDDD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RiverStar
RiverStar
26.03.2026, 21:27:14 via Wykop
  • 18
@twoj-stary-600: Pewnie też po jakimś proszku xd
  • Odpowiedz
duperele
duperele
26.03.2026, 21:26:24
  • 9
Borek nie nadawałby się nawet na komentowanie meczu pacjentów po lobotomii.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
26.03.2026, 21:19:50
  • 2
Jak oni chcą wygrać ze Szwecją?
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AtlantyQ
AtlantyQ
26.03.2026, 21:21:07 via Android
  • 0
@dzieju41: Cały sekret polega na tym, że oni nawet ze Szwecją nie chcą zagrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0
26.03.2026, 21:21:56 via Wykop
  • 1
@AtlantyQ: widac
  • Odpowiedz
TruskawkaNaTorcie
TruskawkaNaTorcie
26.03.2026, 21:19:56
  • 8
#mecz GRABARA ZGRYWA SZEFA
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 40
  • Strona 1 z 40
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking