Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Netrunner_

Netrunner_

Dołączył 4 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1608
  • Znaleziska 621
  • Mikroblog 987
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
  • Dodane (50)
  • Komentowane (672)
  • Plusowane (265)
deadecho
deadecho
22.12.2022, 09:29:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
#pis #obajtek #afera #orlen
deadecho - #pis #obajtek #afera #orlen

źródło: comment_1671701349BCL9MRNlV4r6K2IPQrU3kK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
22.12.2022, 09:31:13 via AMWv2
  • 11
#anonimowemirkowyznania
Cześć, tu @fryderyk-baumberg (który na Hejto siedzi pod nickiem Miedzyzdroje2005 - pod którym kiedyś udzielałem się na Wykopie; a na Lurku ED161). Pomimo bana śledziłem wczoraj Wykop walczący z Orlenem i Białkiem - ten prawdziwy Wykop, czyli użytkowników bez administracji.

Problemy Wykopu, których skutkiem jest dziś #aferaorlenowska zaczęły się wiele lat temu, kiedy Michau z Anią postanowili brać tyle hajsu ile tylko się da od reklamodawców wszelakich.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Cześć, tu @fryderyk-baumberg (który...

źródło: comment_1671701473s0IUgZkZisftDhSHx3bmPk.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....S
M.....S
konto usunięte 22.12.2022, 10:02:12
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: wykop zaczął padać na ryj w momencie gdy postanowili mieszać się w politykę. Na początku to było nawet słuszne gdy leciały permy za manipulacje typu "banhammer", ale z czasem przybrało naprawdę agresywną, złośliwą formę. Wielu użytkowników z jednej storny spektrum politycznego zostało zaoranych bo tak, dla przykładu słynne: "przestań szkalować neoliberałów". Powoli zaczeła spadać ilość użytkowników, wpychanych przez moderację poza serwis po przez bany, przy okazji spadał też poziom
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
Autor
22.12.2022, 13:01:55 via AMWv2
  • 1
WybitnaSamica: @MSDS: poziom wpisow i ich ilosc na tagach polecialy na pysk. Ale jak piszesz to przez to, ze gdy pojawi sie ktokolwiek generujacy ruch czy nawet bedacy ciekawym trollem jest szybko ubijany przez moderacje. Najwyrazniej wola gdy ludzie zadaja kolejne jalowe pytania typu "jak aktywowac gre z klucza kupionego na Argentyne". A tacy niebanalni userzy jak @BigKahunaDick [*] sa szybko banowani.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
gardzenarodowcami
gardzenarodowcami
22.12.2022, 09:34:30
  • 72
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4YU
M4YU
22.12.2022, 12:16:00
  • 4
@gardzenarodowcami: śpij słodko platynowy książę
  • Odpowiedz
z.....k
z.....k
konto usunięte 22.12.2022, 09:15:46
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k.....i
k.....i
konto usunięte 22.12.2022, 08:48:06
  • 76
Dzień dobry.
#orlen
k.....i - Dzień dobry.
#orlen

źródło: comment_1671698884eOVU7kth3CihEq0jnlVscd.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hutnik3
Hutnik3
22.12.2022, 08:52:54
  • 6
@kompocki: zgadłem całe hasło xD
  • Odpowiedz
k.....i
k.....i
konto usunięte
Autor
22.12.2022, 08:54:18
  • 2
@Hutnik3: Nie wiem o czym mówisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jailer
Jailer
22.12.2022, 08:48:48
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jailer
Jailer
22.12.2022, 08:46:04
  • 181
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jailer
Jailer
Autor
22.12.2022, 08:58:47
  • 6
@Lukardio: porównanie cen hurtowych (w PLN, za 1000 litrów) 25.11 vs 22.12:
Benzyna 95: 5582 vs 5828
Diesel: 6865 vs 7141
Baryłka ropy: 378,43 vs 344,37
  • Odpowiedz
4pietrowydrapaczchmur
4pietrowydrapaczchmur
22.12.2022, 13:41:53
  • 2
@Jailer: kurs dolara amerykańskiego
3.97 - 4.5098 zł - 13%
  • Odpowiedz
trzeciSLAW
trzeciSLAW
trzeciSLAW
21.12.2022, 07:40:59
  • 286
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cybulion
cybulion
21.12.2022, 07:58:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@trzeciSLAW: toz nie dostal bana tylko mu sciagneli obrazek. Wiecie ze to inni uzytkoenicy zglaszaja bo nie lubia spamu obajtkiem na glownej? XD
  • Odpowiedz
dankpods
dankpods
21.12.2022, 09:57:12
  • 19
@cybulion: to niech wrzucą #orlen na czarno
  • Odpowiedz
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
13.12.2022, 07:39:35
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Papileo
Papileo
08.12.2022, 12:21:54
  • 556
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gumaa
Gumaa
08.12.2022, 12:29:03
  • 527
Wy takiego wyboru nie macie.


@Papileo:
Każdy
  • Odpowiedz
Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq
08.12.2022, 12:58:31
  • 801
@Papileo: dziękuje za solidny raport - jeśli wcześniej miałem wątpliwości, to teraz jestem już pewien że się tam nie wybieram ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ChamskoCytuje
ChamskoCytuje
08.12.2022, 09:31:00
  • 78
Oczywiście Xardas jak zwykle niezaproszony. A potem będzie płacz jak Oko Innosa się r------e.
#gothic
ChamskoCytuje - Oczywiście Xardas jak zwykle niezaproszony. A potem będzie płacz jak ...

źródło: comment_1670491817NbOOg5YClSGlDYiTUxXUOF.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranunculus
ranunculus
08.12.2022, 09:46:44
  • 53
@ChamskoCytuje: mam list do arcymistrza magów kręgu pieczarek
  • Odpowiedz
Camuflash
Camuflash
08.12.2022, 10:18:33 via Android
  • 4
@ChamskoCytuje Pyrokar, Saturas. A co tu robi Bezi w szacie Adanosa?
  • Odpowiedz
M.....e
konto usunięte 08.12.2022, 09:36:43
  • 1
Jaki skład skarpet jest najlepszy, że nie mieć problemów z poceniem się stóp?

75% wełna, 20 % angora, 5% spandex
Przykładowo to jest ok czy nie?

Bo np. znowu widzę na innej aukcji ktoś ma tańsze i skład 95% angora i 5% polidter
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Netrunner_
Netrunner_ 08.12.2022, 09:54:36
  • 0
@Murasame: opie a czemu nie bawełna 100% albo bambus? ja tylko takie kupuje, ewentualnie dodatek max 2-3% jakiegoś polamidu, inaczej to stopa mokra
  • Odpowiedz
k.....a
konto usunięte 08.12.2022, 09:57:59 via Android
  • 0
@Murasame te tańsze to z królika. Mam wełniany koc i zawsze jest pod nim ciepło, nie chłonie zapachów, może nie być zbyt przyjemny w dotyku, ale ja się już przyzwyczaiłam. Ogólnie polecam wełniane rzeczy
  • Odpowiedz
notdot
notdot
06.12.2022, 09:29:11
  • 395
#pokazpsa #pokazkota #koty #psy #heheszki #bombelek #madki
notdot - #pokazpsa #pokazkota #koty #psy #heheszki #bombelek #madki

źródło: comment_16703189508nePio26xJLzyPA5NvizwG.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vateras131
vateras131
06.12.2022, 09:31:15
  • 1607
@notdot:
Różni się bo kotki i pieski fajnie się ogląda, a dzieci nikogo nie interesują.
  • Odpowiedz
Raisei-chan
Raisei-chan
06.12.2022, 09:32:12
  • 1012
@notdot: na koty i psy chociaż się fajnie patrzy xD
  • Odpowiedz
Lookazz
Lookazz
22.11.2022, 07:51:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 695
W dniu dzisiejszym oddam klucz Steam do BioShock Infinite

Rozlosuję wśród plusujących ten wpis do jutra, do godz 21:30

Zasady:
1. Zielonki out
Lookazz - W dniu dzisiejszym oddam klucz Steam do BioShock Infinite

Rozlosuję wśród ...

źródło: comment_16691035014F9SnfkrlNWVAUV452dCiv.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Canova
Canova
22.11.2022, 08:02:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Lookazz: czy formą utrzymania statusu bordo to różnego rodzaju rodzajów do podbicia statystyk i punktów w rankingu?
  • Odpowiedz
NiBBonacci
NiBBonacci
22.11.2022, 08:36:47
  • 32

Komentarz usunięty przez autora

miazdzacyorangutan
miazdzacyorangutan
22.11.2022, 07:13:26
  • 285
KOMUNIKACJA MIEJSKA TO PRZYSZŁOŚĆ, CZEGO NIE ROZUMIESZ
ODSTAW SAMOCHÓD, JEDŹ ZBIOR-KOMEM !!!

#krakow #motoryzacja #mpkkrakow
miazdzacyorangutan - KOMUNIKACJA MIEJSKA TO PRZYSZŁOŚĆ, CZEGO NIE ROZUMIESZ
ODSTAW S...

źródło: comment_1669101170KG01r8xNiZ864yiGyxAgFK.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miazdzacyorangutan
miazdzacyorangutan
Autor
22.11.2022, 07:14:09
  • 202
MMMM WCALE NIE PIZGA, JEST FAJNIE
miazdzacyorangutan - MMMM WCALE NIE PIZGA, JEST FAJNIE

źródło: comment_1669101241iMBiOgyZJchaSI3M1JyKvr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Netrunner_
Netrunner_ 22.11.2022, 07:39:16
  • 416
@miazdzacyorangutan: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Netrunner_ - @miazdzacyorangutan: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1669102754rnm6zTYGKyN7m1ckhCxwMj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
niewiemjakiwybrac
niewiemjakiwybrac
niewiemjakiwybrac
22.11.2022, 07:21:26
  • 15
Już za kilkanaście godzin "Aj Jezus Maria, co myśmy zrobili"
#dziendobry #mecz
niewiemjakiwybrac - Już za kilkanaście godzin "Aj Jezus Maria, co myśmy zrobili" 
#d...

źródło: comment_1669101653jPB8t8UZYNVvUaTPtlxWc4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Castellano
Castellano
16.11.2022, 13:52:11
  • 4310
W filmie „Braveheart Waleczne Serce” możemy zauważyć scenę, w której widzimy samochód w tle. Często ludzie mylnie powielają tą informację jako błąd w filmie, natomiast samochody były już w rzeczywiści powszechne w czasach kręcenia filmu w (1995).
#film #kino #heheszki #filmy #ciekawostki
Castellano - W filmie „Braveheart Waleczne Serce” możemy zauważyć scenę, w której wid...

źródło: comment_1668606333hz1YaXbawQ8Gfn1R8NyZa8.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alky
Alky
16.11.2022, 14:00:11
  • 264
@Castellano: cudze chwalicie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Alky - @Castellano: cudze chwalicie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tankowiec_lotus
tankowiec_lotus
16.11.2022, 14:32:56
  • 149
@Alky: w "Krzyżakach" Forda też w którejś scenie widać słupy energetyczne i ciężarówkę na drodze
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14
  • Strona 9 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.08.2022

    Komentator
  • Gadżeciarz
    od 26.04.2022

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 26.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking