#anonimowemirkowyznania
Cześć, tu @fryderyk-baumberg (który na Hejto siedzi pod nickiem Miedzyzdroje2005 - pod którym kiedyś udzielałem się na Wykopie; a na Lurku ED161). Pomimo bana śledziłem wczoraj Wykop walczący z Orlenem i Białkiem - ten prawdziwy Wykop, czyli użytkowników bez administracji.
Problemy Wykopu, których skutkiem jest dziś #aferaorlenowska zaczęły się wiele lat temu, kiedy Michau z Anią postanowili brać tyle hajsu ile tylko się da od reklamodawców wszelakich.
Cześć, tu @fryderyk-baumberg (który na Hejto siedzi pod nickiem Miedzyzdroje2005 - pod którym kiedyś udzielałem się na Wykopie; a na Lurku ED161). Pomimo bana śledziłem wczoraj Wykop walczący z Orlenem i Białkiem - ten prawdziwy Wykop, czyli użytkowników bez administracji.
Problemy Wykopu, których skutkiem jest dziś #aferaorlenowska zaczęły się wiele lat temu, kiedy Michau z Anią postanowili brać tyle hajsu ile tylko się da od reklamodawców wszelakich.




























źródło: comment_1671701349BCL9MRNlV4r6K2IPQrU3kK.jpg
Pobierz