Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko150
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Netrunner_

Netrunner_

Dołączył 4 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1606
  • Znaleziska 621
  • Mikroblog 985
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
  • Dodane (50)
  • Komentowane (672)
  • Plusowane (263)
gardzenarodowcami
gardzenarodowcami
22.12.2022, 09:34:30
  • 72
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4YU
M4YU
22.12.2022, 12:16:00
  • 4
@gardzenarodowcami: śpij słodko platynowy książę
  • Odpowiedz
z.....k
z.....k
konto usunięte 22.12.2022, 09:15:46
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k.....i
k.....i
konto usunięte 22.12.2022, 08:48:06
  • 76
Dzień dobry.
#orlen
k.....i - Dzień dobry.
#orlen

źródło: comment_1671698884eOVU7kth3CihEq0jnlVscd.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hutnik3
Hutnik3
22.12.2022, 08:52:54
  • 6
@kompocki: zgadłem całe hasło xD
  • Odpowiedz
k.....i
k.....i
konto usunięte
Autor
22.12.2022, 08:54:18
  • 2
@Hutnik3: Nie wiem o czym mówisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jailer
Jailer
22.12.2022, 08:48:48
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jailer
Jailer
22.12.2022, 08:46:04
  • 181
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jailer
Jailer
Autor
22.12.2022, 08:58:47
  • 6
@Lukardio: porównanie cen hurtowych (w PLN, za 1000 litrów) 25.11 vs 22.12:
Benzyna 95: 5582 vs 5828
Diesel: 6865 vs 7141
Baryłka ropy: 378,43 vs 344,37
  • Odpowiedz
4pietrowydrapaczchmur
4pietrowydrapaczchmur
22.12.2022, 13:41:53
  • 2
@Jailer: kurs dolara amerykańskiego
3.97 - 4.5098 zł - 13%
  • Odpowiedz
trzeciSLAW
trzeciSLAW
trzeciSLAW
21.12.2022, 07:40:59
  • 286
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cybulion
cybulion
21.12.2022, 07:58:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@trzeciSLAW: toz nie dostal bana tylko mu sciagneli obrazek. Wiecie ze to inni uzytkoenicy zglaszaja bo nie lubia spamu obajtkiem na glownej? XD
  • Odpowiedz
dankpods
dankpods
21.12.2022, 09:57:12
  • 19
@cybulion: to niech wrzucą #orlen na czarno
  • Odpowiedz
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
13.12.2022, 07:39:35
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Papileo
Papileo
08.12.2022, 12:21:54
  • 556
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gumaa
Gumaa
08.12.2022, 12:29:03
  • 527
Wy takiego wyboru nie macie.


@Papileo:
Każdy
  • Odpowiedz
Dietetyq
Dietetyq
Dietetyq
08.12.2022, 12:58:31
  • 801
@Papileo: dziękuje za solidny raport - jeśli wcześniej miałem wątpliwości, to teraz jestem już pewien że się tam nie wybieram ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ChamskoCytuje
ChamskoCytuje
08.12.2022, 09:31:00
  • 78
Oczywiście Xardas jak zwykle niezaproszony. A potem będzie płacz jak Oko Innosa się r------e.
#gothic
ChamskoCytuje - Oczywiście Xardas jak zwykle niezaproszony. A potem będzie płacz jak ...

źródło: comment_1670491817NbOOg5YClSGlDYiTUxXUOF.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranunculus
ranunculus
08.12.2022, 09:46:44
  • 53
@ChamskoCytuje: mam list do arcymistrza magów kręgu pieczarek
  • Odpowiedz
Camuflash
Camuflash
08.12.2022, 10:18:33 via Android
  • 4
@ChamskoCytuje Pyrokar, Saturas. A co tu robi Bezi w szacie Adanosa?
  • Odpowiedz
M.....e
konto usunięte 08.12.2022, 09:36:43
  • 1
Jaki skład skarpet jest najlepszy, że nie mieć problemów z poceniem się stóp?

75% wełna, 20 % angora, 5% spandex
Przykładowo to jest ok czy nie?

Bo np. znowu widzę na innej aukcji ktoś ma tańsze i skład 95% angora i 5% polidter
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Netrunner_
Netrunner_ 08.12.2022, 09:54:36
  • 0
@Murasame: opie a czemu nie bawełna 100% albo bambus? ja tylko takie kupuje, ewentualnie dodatek max 2-3% jakiegoś polamidu, inaczej to stopa mokra
  • Odpowiedz
k.....a
konto usunięte 08.12.2022, 09:57:59 via Android
  • 0
@Murasame te tańsze to z królika. Mam wełniany koc i zawsze jest pod nim ciepło, nie chłonie zapachów, może nie być zbyt przyjemny w dotyku, ale ja się już przyzwyczaiłam. Ogólnie polecam wełniane rzeczy
  • Odpowiedz
notdot
notdot
06.12.2022, 09:29:11
  • 395
#pokazpsa #pokazkota #koty #psy #heheszki #bombelek #madki
notdot - #pokazpsa #pokazkota #koty #psy #heheszki #bombelek #madki

źródło: comment_16703189508nePio26xJLzyPA5NvizwG.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vateras131
vateras131
06.12.2022, 09:31:15
  • 1607
@notdot:
Różni się bo kotki i pieski fajnie się ogląda, a dzieci nikogo nie interesują.
  • Odpowiedz
Raisei-chan
Raisei-chan
06.12.2022, 09:32:12
  • 1012
@notdot: na koty i psy chociaż się fajnie patrzy xD
  • Odpowiedz
Lookazz
Lookazz
22.11.2022, 07:51:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 695
W dniu dzisiejszym oddam klucz Steam do BioShock Infinite

Rozlosuję wśród plusujących ten wpis do jutra, do godz 21:30

Zasady:
1. Zielonki out
Lookazz - W dniu dzisiejszym oddam klucz Steam do BioShock Infinite

Rozlosuję wśród ...

źródło: comment_16691035014F9SnfkrlNWVAUV452dCiv.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Canova
Canova
22.11.2022, 08:02:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Lookazz: czy formą utrzymania statusu bordo to różnego rodzaju rodzajów do podbicia statystyk i punktów w rankingu?
  • Odpowiedz
NiBBonacci
NiBBonacci
22.11.2022, 08:36:47
  • 32

Komentarz usunięty przez autora

miazdzacyorangutan
miazdzacyorangutan
22.11.2022, 07:13:26
  • 285
KOMUNIKACJA MIEJSKA TO PRZYSZŁOŚĆ, CZEGO NIE ROZUMIESZ
ODSTAW SAMOCHÓD, JEDŹ ZBIOR-KOMEM !!!

#krakow #motoryzacja #mpkkrakow
miazdzacyorangutan - KOMUNIKACJA MIEJSKA TO PRZYSZŁOŚĆ, CZEGO NIE ROZUMIESZ
ODSTAW S...

źródło: comment_1669101170KG01r8xNiZ864yiGyxAgFK.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miazdzacyorangutan
miazdzacyorangutan
Autor
22.11.2022, 07:14:09
  • 202
MMMM WCALE NIE PIZGA, JEST FAJNIE
miazdzacyorangutan - MMMM WCALE NIE PIZGA, JEST FAJNIE

źródło: comment_1669101241iMBiOgyZJchaSI3M1JyKvr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Netrunner_
Netrunner_ 22.11.2022, 07:39:16
  • 416
@miazdzacyorangutan: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Netrunner_ - @miazdzacyorangutan: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1669102754rnm6zTYGKyN7m1ckhCxwMj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
niewiemjakiwybrac
niewiemjakiwybrac
niewiemjakiwybrac
22.11.2022, 07:21:26
  • 15
Już za kilkanaście godzin "Aj Jezus Maria, co myśmy zrobili"
#dziendobry #mecz
niewiemjakiwybrac - Już za kilkanaście godzin "Aj Jezus Maria, co myśmy zrobili" 
#d...

źródło: comment_1669101653jPB8t8UZYNVvUaTPtlxWc4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Castellano
Castellano
16.11.2022, 13:52:11
  • 4311
W filmie „Braveheart Waleczne Serce” możemy zauważyć scenę, w której widzimy samochód w tle. Często ludzie mylnie powielają tą informację jako błąd w filmie, natomiast samochody były już w rzeczywiści powszechne w czasach kręcenia filmu w (1995).
#film #kino #heheszki #filmy #ciekawostki
Castellano - W filmie „Braveheart Waleczne Serce” możemy zauważyć scenę, w której wid...

źródło: comment_1668606333hz1YaXbawQ8Gfn1R8NyZa8.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alky
Alky
16.11.2022, 14:00:11
  • 264
@Castellano: cudze chwalicie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Alky - @Castellano: cudze chwalicie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tankowiec_lotus
tankowiec_lotus
16.11.2022, 14:32:56
  • 149
@Alky: w "Krzyżakach" Forda też w którejś scenie widać słupy energetyczne i ciężarówkę na drodze
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
17.11.2022, 08:02:01
  • 96
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j.....z
j.....z
konto usunięte 17.11.2022, 08:03:45
  • 10
@SzubiDubiDu: zelensky przecież poszedl w zaparte. W ilu firmach pracowałeś że piszesz te bzdury o zarzadzaniu?
  • Odpowiedz
piaskun87
piaskun87
17.11.2022, 09:50:35
  • 7
@SzubiDubiDu: też oglądamy Sierżanta Bagietę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dnasstorm
dnasstorm
16.11.2022, 09:39:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
#uk

Dziwię się jego rodzicom, że sami nie usunęli grzyba ze ścian. Gdyby to zrobili to ich syn by nie umarł. Jak można widzieć takiego grzyba jak na zdjęciach w artykule i nic z tym nie zrobić ( ಠ_ಠ)

https://news.sky.com/story/two-year-old-boy-died-as-a-result-of-mould-infested-flat-unfit-for-human-habitation-12747927
dnasstorm - #uk

Dziwię się jego rodzicom, że sami nie usunęli grzyba ze ścian. Gdyby...

źródło: comment_1668591585rT9oY7au0l32i4bVRAaNLU.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Netrunner_
Netrunner_ 16.11.2022, 09:43:04
  • 20
@dnasstorm: opie - widzialeś kiedyś na polsacie ten program co Dowborowa im remontuje chaty? Tam bieda jest wymówką żeby ściany nie odmalować śnieżką za 39,90
  • Odpowiedz
Paula_pi
Paula_pi
16.11.2022, 11:59:33
  • 14
@dnasstorm: @asique: Kiedys w Uk baba z agencji mi pokazywała mieszkanie do wynajęcia i mówię jej ze nie chce takiego z grzybem a ona ze to tylko trochę.
A później na innym mieszkaniu jak wyszedł grzyb i zgłosiłam do landlorda to on to tylko zamalował zwykła farbą
Mam wrażenie że wg nich grzyb to taki zwykły element życia a nie coś czym by się należało przejmować
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14
  • Strona 9 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.08.2022

    Komentator
  • Gadżeciarz
    od 26.04.2022

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 26.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking