jak póki co oceniacie mundial? niby dopiero 2 kolejka ale jak zawsze czuć było klimat wraz z meczem otwarcia tak teraz czuję się jakbym oglądał ligę narodów. jakieś to takie nie wiem.
#mecz #pilkanozna
#mecz #pilkanozna
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#mecz