Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mojs

Mojs

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3755
  • Znaleziska 311
  • Mikroblog 3444
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 3
  • Dodane (68)
  • Komentowane (2175)
  • Plusowane (1201)
Mojs
Mojs 27.09.2022, 21:29:23
  • 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorodny_Wieprz
Dorodny_Wieprz
27.09.2022, 21:32:53
  • 4
special maintenance operation xD ostro tam z nimi leci
  • Odpowiedz
Variv
Variv
27.09.2022, 21:38:39 via Android
  • 7
@Mojs Radek na tliterku zawsze szaleje. Mnie już jego tłity nie dziwią. Ale jak ktoś go nie zna to czasem się może zdziwić.
  • Odpowiedz
Mojs
Mojs 27.09.2022, 20:51:27
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mojs
Mojs
Autor
27.09.2022, 20:54:40
  • 4
@gejuszmapkt: Pani Minister ( ͡° ͜ʖ ͡°), zacytuję spolszczoną wersję:

Tłumię naturalną ludzką reakcję na tragiczną śmierć. Ale to są prawdziwi mordercy i podżegacze wojenni. I nie żal mi ani córki, ani zrozpaczonego ojca. Szkoda mi tysięcy ludzi zamordowanych w wyniku ich propagandy i plugawej ideologii. Dzisiejsza noc, 21 sierpnia, zostanie zapamiętana w Rosji.

— Jana Černochová
  • Odpowiedz
Mojs
Mojs
Autor
27.09.2022, 20:58:05
  • 1
@gejuszmapkt: Jakoś Czechy nie dostały atomem, nikt nie wypowiedział im wojny, nic się nie stało. A co do samego tweeta Sikorskiego, zawsze może powiedzieć, że to ironiczne dziękuję. Przecinek świetnie jest tam umiejscowiony, może być w formie "no dzięki usa, teraz będzie przypał". Można go lubić albo nie, ale nie jest skończonym idiotą.


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mojs
Mojs 25.02.2022, 05:26:35
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AstroBoy
AstroBoy
25.02.2022, 05:28:02
  • 1
@Mojs: legit ;)
  • Odpowiedz
Mojs
Mojs 01.06.2021, 13:40:22
  • 1
Ja przepraszam bardzo. Mam na czarno mecz, co mam jeszcze dodac aby nie widziec nic o euro2020? No rwa mac!
#moderacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lookazz
Lookazz
01.06.2021, 13:42:57
  • 1
@Mojs: wykupić Mikroblog Premium

  • Odpowiedz
Mojs
Mojs
Autor
01.06.2021, 14:16:44
  • 0
@Lookazz: Niestety telefon do przeglądania tagów, jak coś chcę nabazgrolić podnoszę dupę do kompa. Ale dzięki, na kompie w sumie to zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mojs
Mojs 04.05.2021, 03:06:40
  • 0
Szykuje sie kolejna afera? Zbozowo-androidowa?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mojs
Mojs 11.12.2020, 20:59:28
  • 0
Fajnie fajnie, ale tak średnio w mojej opinii, że po ostatnim queście nie mogłem dalej robić poboczniaków. To RPG czy liniowa gra z zakończeniem? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#cyberpunk2077
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....y
c.....y
konto usunięte 11.12.2020, 21:05:59
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Mojs
Mojs
Autor
11.12.2020, 21:08:56
  • 0
@cppguy: Wywala do menu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze, że gry nie wyłącza całkiem.
  • Odpowiedz
Mojs
Mojs 30.11.2020, 02:05:15
  • 1
Dobranoc Tsarfrompolsza. Milo bylo ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mojs
Mojs 15.11.2020, 09:46:58
  • 3
~46.9% pozytywnych
#koronawirus
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mojs
Mojs 11.11.2020, 10:05:35
  • 0
Jutro albo pojutrze 70tys testow+, bo 47% pozytywmych. Ale no dzisiaj musi byc malo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koronawirus
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mojs
Mojs 10.11.2020, 09:59:46
  • 0
Brakuje jeszcze Kaczyńskiego z Foglem w stylu: dzisiaj daj mniej, bo jutro chcę posłuchać patriotycznych okrzyków "raz sierpem raz młotem" zamiast jazgotu tych bab o moich stosunkach z kotem... Niech ktoś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koronawirus
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mojs
Mojs 10.11.2020, 09:50:45
  • 2
Zgodnie z zasadą "Nie ma wirusa jak nie ma testów" wypłaszcza się.


#koronawirus
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sibu
Sibu
Sibu
10.11.2020, 09:51:22
  • 0
@Mojs:

ciiiiiii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mojs
Mojs 07.11.2020, 17:26:28
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

josedra52
josedra52
07.11.2020, 17:28:19
  • 9
@Mojs:
josedra52 - @Mojs:
  • Odpowiedz
Mojs
Mojs
Autor
07.11.2020, 17:30:15
  • 0
@josedra52: Dziękuję ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
Mojs
Mojs 07.11.2020, 16:52:01
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mojs
Mojs 30.10.2020, 15:23:21
  • 4
Tak tylko to zostawię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koronawirus
Mojs - Tak tylko to zostawię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koronawirus

źródło: comment_1604071398QjIgKmNgokG7xRV5x7D0kP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mojs
Mojs 29.10.2020, 11:46:17
  • 0
Panie fotograf, w---------c z kadru poprosze.
#koronawirus
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mojs
Mojs 23.10.2020, 09:13:06
  • 0
Cala polska czerwona... Co nastepne? Cala polska czarna, czy czerwona z gwiazdka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koronawirus
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EM_Ha
EM_Ha
EM_Ha
23.10.2020, 09:14:16
  • 1
@Mojs: Na pewno nie tęczowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mojs
Mojs
Autor
23.10.2020, 09:15:24
  • 0
@EM_Ha: ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ tousche czy jaktotam xD zloto
  • Odpowiedz
Mojs
Mojs 12.10.2020, 20:33:26
  • 0
Hmm... Jeśli ktoś ma zaświadczenie lekarskie, że ze względu na zły stan zdrowia (psychicznego lub fizycznego) nie może zakładać maseczki - czy to nie oznacza, że w czasie eventów, marszy itd nie powinni także nie zasłaniać twarzy? Mówię o niektórych "youtubowych dziennikarzach". Niby tajemnica lekarska, ale nasi "miłościwie panujący" na pewno by coś wymyślili w związku z tym. Hmmm...
#koronawirus
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mojs
Mojs 10.10.2020, 11:34:33
  • 0
Kur... spóźniłem się i słuchałem w prędkości x2... teraz czuje się jakby mówił jak opóźniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koronawirus
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mojs
Mojs 09.10.2020, 09:42:21
  • 1
Niemozliwe! Alert RCB sie odezwal!
#koronawirus
Mojs - Niemozliwe! Alert RCB sie odezwal!
#koronawirus

źródło: comment_1602236536V1HhRLqn00QTxIffpdJJ8x.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

byle_jak
byle_jak
byle_jak
09.10.2020, 10:10:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mojs: u mnie cisza
  • Odpowiedz
Mojs
Mojs 28.06.2020, 09:43:46
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >
  • Chełm

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.11.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.06.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking