Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MistrzDarta
Profil firmowy

MistrzDarta

Dołączył 3 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10786
  • Znaleziska 154
  • Mikroblog 10632
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 2
Logan00
Logan00
24.10.2025, 11:10:38
  • 13
#polityka ahahhahaa xD

500 zł miesięcznie dla każdego pełnoletniego obywatela. Brzmi kusząco? Jest haczyk. Jednocześnie miałaby zostać zlikwidowana kwota wolna od podatku. Cały program kosztowałby budżet 160 mld zł rocznie.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzDarta
MistrzDarta 24.10.2025, 12:18:34 via Wykop
  • 0
@fidelio-fidelio: inflacja nie pojawia się z dnia na dzień. Był chwilowy spadek, ale wtedy wynikało to ze strachu np. widać było to po ropie. W momencie wybuchu wojny na Ukrainie czyli chwilę po zakończeniu tarczy która była w latach 20-21 mieliśmy inflację bliską 10%
  • Odpowiedz
MistrzDarta
MistrzDarta 18.10.2025, 11:33:51
  • 24
Tymek dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) #f1
MistrzDarta - Tymek dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) #f1

źródło: IMG_9246

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TickJackson
TickJackson
18.10.2025, 11:34:51 via Wykop
  • 5
@MistrzDarta: Szykuje się idealny rywal Russela
  • Odpowiedz
Jerry664
Jerry664
18.10.2025, 14:19:08 via Android
  • 1
@MistrzDarta Nie rozbił ani siebie, ani nikogo innego, co patrząc na cały wyścig już wygląda jak niezły wyczyn xD
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
15.10.2025, 08:04:41
  • 67
#polityka Ogb to chyba była najdokładniejsza sondażownia w wyborach prezydenckich.
badreligion66 - #polityka Ogb to chyba była najdokładniejsza sondażownia w wyborach p...

źródło: temp_file4728034317597462799

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzDarta
MistrzDarta 15.10.2025, 08:13:38 via Wykop
  • 6
@badreligion66: wygląda jakby ostatnio strona prawicowa traciła w sondażach. Chyba skończył się efekt Nawrockiego, bo jeszcze miesiąc temu wyskakiwał z lodówki, a teraz ludzie już raczej go kojarzą z wet i zjedzenia kebaba. Wszystkie pseudoafery, które wymyślali okazują się kapiszonami, albo ich własnymi pomysłami takie jak KPO, imigranci czy Mercosour. Z drugiej strony jest koalicja, która jedynie się skupia na sobie, a powinna ruszyć i przejąć inicjatywę, ale pewnie nie
  • Odpowiedz
MistrzDarta
MistrzDarta 11.10.2025, 11:53:42
  • 64
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzDarta
MistrzDarta
Autor
11.10.2025, 13:41:40 via Wykop
  • 2
@srgs: ale oni już tak mówią, że to sukces sprzeciwu społeczeństwa xD
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
11.10.2025, 11:33:56
  • 1
#polityka I po 3 dniach okazało się że Polska nie musi przyjmować imigrantów. KOCUR.
badreligion66 - #polityka I po 3 dniach okazało się że Polska nie musi przyjmować imi...

źródło: temp_file5136633777574560197

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzDarta
MistrzDarta 11.10.2025, 11:50:19 via Wykop
  • 0
@badreligion66: BOOM
  • Odpowiedz
MistrzDarta
MistrzDarta 09.10.2025, 20:18:00
  • 3
Krzysiek nie martw się. W Katarze by wpadło ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzDarta
MistrzDarta 08.10.2025, 10:31:53
  • 122
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzDarta
MistrzDarta
Autor
08.10.2025, 11:22:43 via Wykop
  • 0
@Basiura89: ale też świadkowie tacy jak Senator Tyszkiewicz
  • Odpowiedz
MistrzDarta
MistrzDarta
Autor
08.10.2025, 17:42:11 via Wykop
  • 1
@okurczaki: rozumiem, że w miejscu z którego bierzesz informacje takiej wzmianki nie było?
  • Odpowiedz
MistrzDarta
MistrzDarta 05.10.2025, 19:22:11
  • 6
W poniższej akcji widzimy kunszt trenerski byłego trenera Reprezentacji Polski W. Fornalika. Wykorzystał tzw. 12 zawodnika, czyli swoich kibiców. W kontrze jak widać biegnie 3 zawodników Ruchu na 2 Wisły, a kibice Ruchu odpalili fajerwerki, żeby zmylić bramkarza Wisły. Jak wiadomo jest to mecz przyjaźni, więc zawodnik Ruchu uderzył kilka metrów nad bramką ( ͡º ͜ʖ͡º) #mecz
MistrzDarta - W poniższej akcji widzimy kunszt trenerski byłego trenera Reprezentacji...

źródło: IMG_9125

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzDarta
MistrzDarta 05.10.2025, 13:56:37
  • 60
Jak Toto rzeczywiście chlapnął, że jutro będzie ogłoszenie nowego kontraktu z Jerzykiem, to o Aldonce usłyszy cały wyścigowy świat ( ͡° ͜ʖ ͡°) #f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GladysDelKarmen
GladysDelKarmen
05.10.2025, 13:59:05 via Wypiek
  • 7
@MistrzDarta o curva grande już wszyscy wiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MistrzDarta
MistrzDarta 05.10.2025, 13:53:54
  • 24
Dzisiaj wywiady powinien przeprowadzić ten gościu. Max, miałeś odrabiać 10 punktów na weekend, a odrobiłeś dzisiaj 6. Czy to nie czas na oddanie bolidu pewnego kierowcy z Krakowa? #f1
MistrzDarta - Dzisiaj wywiady powinien przeprowadzić ten gościu. Max, miałeś odrabiać...

źródło: IMG_9120

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzDarta
MistrzDarta 05.10.2025, 13:11:32
  • 5
Vifon, a wczoraj mówiłeś, że to wymówki RB o brudnym powietrzu, a sam dzisiaj płaczesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzDarta
MistrzDarta 05.10.2025, 12:09:42
  • 17
Oski powinien sobie nakleić na kasku
#f1
MistrzDarta - Oski powinien sobie nakleić na kasku 
#f1

źródło: IMG_9119

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzDarta
MistrzDarta 05.10.2025, 12:05:14
  • 0
Ja bym mu oddał Oskar #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzDarta
MistrzDarta 04.10.2025, 14:16:11
  • 18
Oj Lando, pchasz się w gips u Maxa. Obyś jutro trafił na Kimiego w T1 #f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a....._
konto usunięte 04.10.2025, 14:17:14 via Wykop
  • 3
@MistrzDarta: Piastriemu się Kimi bardziej przyda xd
  • Odpowiedz
GeneralLedger
GeneralLedger
04.10.2025, 14:18:26 via Wykop
  • 0
@MistrzDarta: Powtorki nie widzial?
  • Odpowiedz
MistrzDarta
MistrzDarta 04.10.2025, 09:51:18
  • 83
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzDarta
MistrzDarta
Autor
04.10.2025, 10:46:52 via Wykop
  • 3
@kwiat_pustyni626: jak już dajesz Matczaka to polecam posłuchać jego w reszcie spraw co mówi o sądownictwie, jak wygląda po 8 latach. Takie działania Żurka to max co mogą robić, bo rządzić w Polsce chce prezydent, a nie Rząd
  • Odpowiedz
MistrzDarta
MistrzDarta 29.09.2025, 08:52:53
  • 55
Jak można być takim podłym człowiekiem i takiego smutnego, biednego, niewinnego, schorowanego człowieka aresztować?
Z drugiej strony śmieszne, że Zbyszek przyleciał z niedobrej Brukseli, a nie Budapesztu czy Bratysławy xD #polityka #bekazpisusu #kanalzero
MistrzDarta - Jak można być takim podłym człowiekiem i takiego smutnego, biednego, ni...

źródło: IMG_9050

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzDarta
MistrzDarta
Autor
29.09.2025, 12:21:22 via Wykop
  • 1
@stiwinga22: chyba wzięli speca z TVP co przerabiał Tuska na diabła robiąc mu czerwoną twarz i rogi xD
  • Odpowiedz
kubanfs
kubanfs
29.09.2025, 08:41:02
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzDarta
MistrzDarta 29.09.2025, 08:49:18 via Wykop
  • 3
@Lach__Anonim: tak tak Darek, w przeciwieństwie do was to wy teraz nocujecie w aresztach i uciekacie przed odpowiedzialnością
  • Odpowiedz
RobinSchudl
RobinSchudl
RobinSchudl
29.09.2025, 08:45:03
  • 7
Misie z Republiki to mają pozwolenie na nagrywanie na lotnisku? Ciekawe.

#polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzDarta
MistrzDarta 29.09.2025, 08:46:44 via Wykop
  • 10
@RobinSchudl: myślę, że KRRIT ich ukaże, a nie czekaj, tam nadal są pisowskie pachołki xD
  • Odpowiedz
DrFaithless
DrFaithless
26.09.2025, 13:59:58
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzDarta
MistrzDarta 26.09.2025, 14:04:45 via Wykop
  • 0
@DrFaithless: ok, a za co? Naprawdę jakby mieli hajs to by to zrobili ze złota nawet.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 16
  • Strona 10 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 07.06.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 17.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking