@thority: grał słabo tak jak cały zespół, ale ściągniecie jedynego kreatywnego pomocnika to może być strzał w kolano, więc wolę wierzyć w to, że to jakiś uraz.
No i właśnie w tych najcięższych meczach będzie szczególnie widać brak Martineza, to co Araujo zrobił dzisiaj to sabotaż. Ciężko uwierzyć, że jeszcze za Xaviego gość był skałą i pewność siebie aż biła od niego. (po za drugiem meczem z PSG)
Pazdan i Peszko też zaraz będą mieli filmy/seriale o sobie? Widzę, że autobiografie passé i każden jeden musi mieć o sobie serial. Kozłowski już pewnie kręci z 5 sezonów na zapas.
@first: ten człowiek powinien być cancelowany w każdym możliwym momencie, ostatnie 5 lat w kadrze to było jechanie cały czas na reputacji z przed lat, a chłop był najgorszym graczem praktycznie w każdym meczu.
@josedra52: najlepsze obecnie drużyny na świecie, super mecz i tym bardziej szok że tvp ma transmisję. Jedynie trochę szkoda, że Bayern bez Diaza a Arsenal bez Gabriela i Odegaarda tak to byłyby najmocniejsze składy.
Ale Ćwiąkała będzie miał mindf'ck Ostatnio jęczał że Barcelona się skończyła, a mało beniza nie wyciągnął jak Real gra pięknie. A tu co? Wszystko się odwróciło xddd #mecz #fcbarcelona #realmadryt #bekaztomkacwiakaly
@GoldenJanusz na wigilię jest sens chodzić tylko działowo w wąskim gronie pod warunkiem, że masz spoko ekipę. Każde inna opcja to festiwal wysysania rodzyn z dupska przełożonych, obrzydliwy spektakl upadku robola.
Kurakao, mówi to panu coś? Czyli szybki skrót jak 🇨🇼🇵🇦🇭🇹 weszły na mundial, zapraszam nocnych marków i rannych ptaszków którzy tego nie śledzili: #mecz #ms2026
Ja p------e co za mecz Szkotów, gość brama z połowy na zamknięcie i teraz Will Grigg's on Fire, świetne mecze były w tej przerwie reprezentacyjnej. Najpierw Irlandia teraz Szkocja.
Kontuzja czy to co zwykle, czyli słaby występ średnio utalentowanego zawodnika?
#realmadryt
#mecz