Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
McCm

McCm

Dołączył 19 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1445
  • Znaleziska 438
  • Mikroblog 1007
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 29
McCm
McCm 17.07.2019, 09:34:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Tym razem prosty i klasyczny level. W sam raz na parę chwil odpoczynku.

H71-YRN-B2G

#supermariomaker2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McCm
McCm 02.07.2019, 13:37:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Zapraszam do przejścia mojego 1 poziomu, chętnie wysłucham także opinii.

H6L-27B-P8G

#supermariomaker2
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarchwiowySok
MarchwiowySok
02.07.2019, 18:51:35
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

nokash
nokash
29.06.2019, 10:26:08 via Android
  • 2
#nintendo #zelda
Moje nowe marzenie to taki Zelda maker.

Robienie plansz, światów z elementów.
Pewnie tylko w 2d to możliwe. Czyli wersje GB
LA i seria oracli....
Ps. Wiem że w nadchodzącym LA będzie możliwość robienia własnych dungeonow... :)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McCm
McCm 29.06.2019, 14:28:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nokash: niestety w LA można tylko łączyć gotowe komnaty w dungeony, także trochę rozczarowanie.
  • Odpowiedz
McCm
McCm 29.06.2019, 16:07:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nokash: był jakiś pokaz jak grali pierwsze 10 minut i też pokazywali jak się tworzy te dungeony. Z tych co przejdziesz w grze możesz zrobić własne, ale tylko ustawiając komnaty, nie da się nic w nich edytować.
  • Odpowiedz
SzyszQ
SzyszQ
28.05.2019, 10:03:47 via Android
  • 1
Mam takie pytanie odnośnie tej całej afery z Huawei'em, kończy mi się umowa za 3 miesiące, czyli będzie sie zabiegać z końcem terminu współpracy z Google. Mam na oku p30 Pro i w sumie jestem trochę w kropce co zamiast niego i czy warto ryzykować? Czy lepiej poczekać az się sytuacja wyjaśni i liczyć, ze Huawei ogarnie dość sensowny system?
#pytanie #telefony #huawei
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McCm
McCm 28.05.2019, 13:50:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzyszQ: możesz poczekać, możliwe że dogadają się i ściągną bana. Natomiast jeśli zależy ci na świetnym aparacie to warto wziąć P30 Pro, jeśli natomiast aparat to kwestia drugorzędna to lepszą nakładkę systemową ma Samsung.
  • Odpowiedz
Instynkt
Instynkt
28.05.2019, 12:59:24
  • 0
Co lepiej kupić mobilnego do robienia zdjęć w czasie podróży, huawei p30 pro czy cyber shot rx100? Mam już lustrzankę sony a58 z kilkoma obiektywami ale nie chce mi się tego tachać. Aktualnie używam galaxy s7, jest dobrze ale mogłoby być lepiej (plastikowo wyglądają te zdjęcia). Może lepiej kupić tego cyber shot rx100 a telefon wymienić jak już będzie dostępne 5g?
#fotografia #telefony #galaxys7 #galaxy
Instynkt - Co lepiej kupić mobilnego do robienia zdjęć w czasie podróży, huawei p30 p...

źródło: comment_Ognd2pQYXW33CsR52iKonwUa3bLB2XZC.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McCm
McCm 28.05.2019, 13:47:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Instynkt: w telefonie od razu masz "poprawione" foty, możesz je przesłać dalej i przede wszystkim podgląd podczas robienia i samo oglądanie jest na dużym ekranie. W aparacie zdjęcia wychodzą naturalne, ale przez mały i kiepski ekran już podczas robienia zdjęcia masz wrażenie że są wyblakłe. Potem jeszcze dochodzi wrzucenie zdjęć na kompa i usunięcie tych nieudanych, a na telefonie można to zrobić od razu i łatwiej.
  • Odpowiedz
McCm
McCm 28.05.2019, 13:48:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Instynkt: miałem rx100 i sprzedałem, wziąłem P30 pro, bo na różnych spontanicznych wypadach najlepiej mi się robi foty telefonem a Huaweie ładnie poprawiają zdjęcia.
  • Odpowiedz
McCm
McCm 05.03.2019, 17:34:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gdzie w Poznaniu dokładnie wyczyszczą nawiewy i klimatyzację w aucie, wraz z odgrzybianiem, i zrobią to solidnie?

#poznan
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

insystem
insystem
05.03.2019, 17:34:48
  • 0
@McCm: Polecam mobilną myjnie - GT LUX Oborniki.
  • Odpowiedz
redevid
redevid
14.02.2019, 10:39:23
  • 4
Drogie Mirabelki i Drogiee Mireczki, czas podsumować wczorajsze Nintendo Direct!
#nintendo #nintendoswitch

Zaznaczam od razu, że jest to opinia w pełni subiektywna, więc śmiało wyrażajcie swoje zdanie w komentarzach.

1. Super Mario Maker 2 - pewnością było to, że Mario Maker trafi na Switcha. Niepewnością była tylko data. Nie dość, że teraz znamy datę, to dostajemy sequel, a nie remaster pierwszej gry. Dobre posunięcie ze strony Nintendo, jak wydadzą wersję fizyczną
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McCm
McCm 14.02.2019, 11:47:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@redevid: ostatnio rozważając zakup Switcha dla Zeldy i Mario sprawdzałem w co jeszcze można na nim grać. Praktycznie żadnych gier AAA, już nie mówię o Wiedźminie, RDR2. Konsola typowo pod wschodnie rynki, i brak różnorodności w grach, a szkoda.
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo
14.02.2019, 06:43:59
  • 14
Btw fajnie, że używają Unreala do swoich nowych gierek, bo wygląda to wszystko super. Np nowy Yoshi wygląda świetnie, nowa Zelda ma też fajne światła i post-processing
#nintendo
#nintendoswitch
Reepo - Btw fajnie, że używają Unreala do swoich nowych gierek, bo wygląda to wszystk...

źródło: comment_3pDsojDhay8mLHdJkk9PL3xqs4OKabEZ.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McCm
McCm 14.02.2019, 07:42:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Reepo: świetnie, ale mimo wszystko grafika trochę zbyt cukierkowa.
  • Odpowiedz
McCm
McCm 08.02.2019, 08:53:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy istnieje wtyczka do Kodi, która wyświetli mi przypomnienie o programie w tv, oczywiście jak kodi jest włączone? Najlepiej z możliwością wyboru z EPG.

#kodi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McCm
McCm 31.01.2019, 14:19:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Po aktualizacji Kodi do wersji 18 w przewodniku EPG czcionka zrobiła się ogromna, jest jakiś sposób żeby zmniejszyć ja do wielkości z poprzedniej wersji?

#kodi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ze_Arcadio
Ze_Arcadio
25.01.2019, 11:33:52
  • 0
Co polecacie, Samsung S9 czy Huawei P20pro? Cena dla mnie w obu przypadkach jest prawie taka sama. Prosze o pomoc, za pare dni musze mieć nowy tel...
#samsung #huawei #telefony #smartfon #pytaniedoeksperta #pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McCm
McCm 25.01.2019, 21:41:38 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ze_Arcadio: poczekać do premier wiosennych. Jednak obiektywy szerokokątne dają nową perspektywę w robieniu zdjęć, jeśli oczywiście zdjęcia się dla ciebie liczą.
  • Odpowiedz
kerim_mirek
kerim_mirek
22.01.2019, 17:07:09
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McCm
McCm 22.01.2019, 18:04:28 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
McCm
McCm 22.01.2019, 18:15:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kerim_mirek: taki tam jest spadek
McCm - @kerim_mirek: taki tam jest spadek

źródło: comment_7OESqgWkuLiuQJqyPVY3t5AfRXb48UrC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
rosso_corsa
rosso_corsa
11.01.2019, 13:01:32
  • 0
Ok, cena nowego #redmi note 7 teoretycznie 999 juanów (około 550 zł) a praktycznie ponad 800zł, starszy note 6 pro minimum 640pln z aliexpress. o co w tym cho ? #xiaomi #telefony
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McCm
McCm 11.01.2019, 14:26:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rosso_corsa: ma wyjść wersja PRO, która chyba będzie bardziej na rynek europejski, z lepszym aparatem, no i pewnie cena zbliżona do tego ile kosztowały u nas poprzednie.
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
08.01.2019, 22:07:47
  • 6
Co za skończony kretyn wymyślił żeby ekrany wyświetlające reklamy w autobusach były skierowane ku czele pojazdu? Te p--------e reklamy odbijają się w przedniej szybie i mogą oslepiać kierowcę po zmroku.

#poznan #zalesie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McCm
McCm 09.01.2019, 08:51:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@etutuit: a ile osób wejdzie do jednego tramwaju, a ile do jednego autobusu? Oczywiście nie robimy kosztów i nie wysyłamy dodatkowych autobusów.
  • Odpowiedz
jason_bourne
jason_bourne
05.01.2019, 23:26:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Halko #huawei. Mam #p20 i czasami mi sam z siebie wibruje leżąc na stole. Jedno szybkie zawibrowanie. Żadnego powiadomienia nie ma. Cos przez przypadek wlaczylem?

#kiciochpyta #android
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McCm
McCm 06.01.2019, 10:11:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jason_bourne: mam to samo w mate 20 i totalnie nie mogę zlokalizować źródła problemu. W Xiaomi też mi tak wibrowało i wtedy powodowała to aplikacja Kontakty.
  • Odpowiedz
McCm
McCm 06.01.2019, 11:13:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jason_bourne: huaweiowego
  • Odpowiedz
hpiotrekh
hpiotrekh
05.01.2019, 14:40:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki czy Huawei p20 pro to dobry wybór na telefon na dłużej?
Ma jakieś znaczące wady? Ma zwykle szybkie ładowanie i diodę powiadomień?

Warto dopłacać (nie wiem ile i czy w ogóle) do Samsunga s9+ czy czegokolwiek innego?

Obecnie siedzę na LG G4 i możliwe że będę mógł odkupić takiego Huaweia.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McCm
McCm 06.01.2019, 10:13:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hpiotrekh: miałem P20 Pro i sprzedałem przez falatalny GPS i kiepską baterię (mimo dużej pojemności). Obecnie mam Mate 20 i sobie chwalę - bateria trzyma wyjątkowo dobrze, aż byłem zaskoczony, no i obiektyw szerokokątny jest super. Ale czy to telefon na dłużej to nie wiem. Może warto abyś poczekał do marca jak wyjdzie S10 i P30 / P30 Pro.
  • Odpowiedz
LuterKebab
LuterKebab
17.12.2018, 13:42:22
  • 1
Mam wrażenie, że z każdą kolejną aktualizacją #miui jest coraz gorzej. Redmi Note 5 po aktualizacji do 10.0.6.0 tak ciągnie baterie, że to głowa mała. Nawet przy wygaszonym wyświetlaczu. Cofać wersje czy jakiś custom rom?
#xiaomi #android
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McCm
McCm 17.12.2018, 20:31:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LuterKebab: ciesz że się na RN5 nie masz problemu z rozłączaniem WiFi, który nasila się po każdej aktualizacji...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 13
  • Strona 7 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2011

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 06.12.2018

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 08.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.07.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.12.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking