Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko119
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi

MatyasHunyadi

Dołączył 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1599
  • Znaleziska 42
  • Mikroblog 1557
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

406

Algorytm Facebooka nic nie rozumie z... historii II wojny

Algorytm Facebooka nic nie rozumie z... historii II wojny

Naruszyłeś zasady społeczności. Twoje posty będą przez pewien czas pokazywać się niżej w aktualnościach.Taki komunikat otrzymałem od Facebooka.Powód? Opublikowałem archiwalne nagranie historyczne.Nie nawoływałem do przemocy. Nie promowałem żadnej ideologii. Nie zachęcałem do nienawiści.

Historia_Podcast
z
wykop.pl
dodany: 10.06.2026, 16:31:21
  • 64
  • #
    wykopefekt
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    podcast
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi przedwczoraj, 06:22:56 via Wykop
  • 6
@AgresywnyKaloryfer:
Fb z rigczem
trebeter
trebeter
10.06.2026, 13:22:57
  • 5
#trzecieokoc #motocykle
mirror: https://dubz.link/c/2b554d
trebeter - #trzecieokoc #motocykle
mirror: https://dubz.link/c/2b554d
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 10.06.2026, 16:32:08 via Wykop
  • 3
@trebeter:
Motocykle z planu filmu: oszukać przeznaczenie
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
10.06.2026, 16:22:18
  • 0
#gielda

No ciekawe jaka bedzie reakcja 12 czerwca

Spolka chce wyciagnac z gieldowego obiegu az 75 mld dolarow żywego keszu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 10.06.2026, 16:27:41 via Wykop
  • 0
@mimik739:
Ale o czym ty piszesz
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
09.06.2026, 19:25:14
  • 12
#gielda
Wiecie co jest najgorsze? Nawet nie sam spadek tylko załamanie sie narracji ze to moze juz tylko rosnąć i utrata momentum. Skończą sie dopaminowe strzały +10% dziennie na byle czym
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 09.06.2026, 19:45:31 via Wykop
  • 1
@Guezeman:
2 tygodnie temu czytałem: nieee, Micron nie jest TAKIM ŚMIECIEM jak inne, nie zrobi -15% na jednej sesji, co wy.

Dziś się z tego śmieję wisząc na haku.
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 09.06.2026, 19:40:28
  • 0
Cos sie z-----o, aha, chat.gpt: serwis semiconductorów wallstreet szukaj

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 09.06.2026, 19:35:11
  • 8
Już mnie w-----a ten zielony snieg.

#z-------------j #przegryw
MatyasHunyadi - Już mnie w-----a ten zielony snieg. 

#z-------------j #przegryw

źródło: 1000030507

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JessieHeisenberg
JessieHeisenberg
JessieHeisenberg
09.06.2026, 18:13:20
  • 46
Jak gruby wyciągnie Microna na + do końca sesji to siadam na butli.

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 09.06.2026, 19:33:16 via Wykop
  • 1
@JessieHeisenberg:
Dobrałem specjalnie, żebyś zaznał ciekawych wrażeń
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 09.06.2026, 19:25:05
  • 2
Jeżdżę na zdrapkę, bo nie planuję wypadku, a nie będę sie grzał w skórze.

#motocykle #pdk
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oreze
oreze
09.06.2026, 20:23:20 via Wykop
  • 6
@MatyasHunyadi: tak trzymaj, ja na przykład nie nosze gaci bo nie planuje sie zesrać
  • Odpowiedz
MrDracek
MrDracek
MrDracek
09.06.2026, 22:08:28 via Wykop
  • 4
@MatyasHunyadi: po co zakładać gumę jak nie planuje się dzieci
  • Odpowiedz
kicek3d
kicek3d
07.06.2026, 16:23:37
  • 636
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 07.06.2026, 19:15:28 via Wykop
  • 56
@kicek3d:
Oligarchiczny bananowy oskarek, w Polsce ich pełno. Ostatnio ta "influencerka" tylko czekać aż u nas kogoś zabiją.
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 07.06.2026, 12:29:14
  • 3
Mir po raz kolejny gleba. No jak go pokazywali z pokładu Ogury to było czuć że dystansu to takimi poślizgami nie objedzie xD
#motogp
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathiaz1
mathiaz1
07.06.2026, 12:39:42 via Wykop
  • 0
@MatyasHunyadi: Mógł się od razu kłaść jak Enea w niego wjechał.
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 07.06.2026, 12:25:18
  • 2
Acosta zaraz zajdzie opony

Edit

Uuuu, zero litości dla partnera zespołowego xD
(Lap 15)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 07.06.2026, 12:05:34
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathiaz1
mathiaz1
07.06.2026, 12:10:07 via Wykop
  • 3
@MatyasHunyadi: może rzecznik się wypowie :-)
mathiaz1 - @MatyasHunyadi: może rzecznik się wypowie :-)

źródło: 1000020745

Pobierz
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 07.06.2026, 11:57:42
  • 0
Kraksa w Moto2

#motogp
MatyasHunyadi - Kraksa w Moto2

#motogp
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominowiak
dominowiak
07.06.2026, 09:47:14
  • 31
#heheszki dla zasięgu #wojna #rosja #ukraina
@SuawekMemcon wrzucił śmieszny obrazek z daleka zalatujący onucą, za który wczoraj inny kremluch ( @Upaupaupa ) dostał bana.

Mam pewne przeczucie, że to jedna i ta sama s---------a osoba.
dominowiak - #heheszki dla zasięgu #wojna #rosja #ukraina 
@SuawekMemcon wrzucił śmie...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 07.06.2026, 09:50:58 via Wykop
  • 0
@dominowiak:
Nie masz co robić w niedzielne południe? Widać że robi shitposting ale się zesrałeś kijowiaku bo dotknął swinto wukraine.

Wyjdź że schronu dotknij trawy.
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 07.06.2026, 11:45:28 via Wykop
  • 0
@sandal:
Heil bandera!
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
07.06.2026, 09:51:20
  • 2
#lekkoatletyka #sport Niech ktoś powie, że Dzięciołowski nie miał racji
adam-pajac - #lekkoatletyka #sport Niech ktoś powie, że Dzięciołowski nie miał racji

źródło: kus

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 07.06.2026, 09:52:43 via Wykop
  • 0
@adam-pajac:
To jest ten slynny absolutny brak tyłka?
  • Odpowiedz
sakiro12
sakiro12
07.06.2026, 09:47:35
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 07.06.2026, 09:49:11 via Wykop
  • 68
@sakiro12:
Absolutnie obrzydliwe.
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 07.06.2026, 09:46:43
  • 2
Kraksa na ostatnim kółku GP Węgier podczas walki o P3

#motogp #moto3
MatyasHunyadi - Kraksa na ostatnim kółku GP Węgier podczas walki o P3

#motogp #moto3
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zdjecie_z_wenszem
zdjecie_z_wenszem
07.06.2026, 10:05:46 via Wykop
  • 0
@MatyasHunyadi: chłopy całe?
  • Odpowiedz
adam128256
adam128256
07.06.2026, 10:10:33 via Wykop
  • 2
@zdjecie_z_wenszem: Wszyscy byli przytomni.
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
06.06.2026, 22:10:02
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 07.06.2026, 08:18:46 via Wykop
  • 2
@adamsowaanon:

Dajta 50 MILIONOW extra samic wolnych do Europy i od nowego roku masz wystrzał dzietności!!!

Ależ proszę, proszę Pana. A samce mogą być? Nie? No trudno, jakoś tak wyszło że wpuszczamy samych samców żeby miejscowi nie mieli za łatwo, żeby zarobki stały w miejscu, żeby ceny nieruchomosci staly wysoko i konkurencja o samice nie była zbyt mała, żeby nie było zbyt spokojnie na ulicach.
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 07.06.2026, 06:29:42
  • 0
O kutacz jak późno, trzeba wstawać i iść biegać bo potem się zrobi ze 30 stopni.

#aktywnoscfizyczna #wf #cwiczenia #idebiegac
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 06.06.2026, 21:16:19
  • 1
Ciekawe czy Sasza zesra się metr przed kiblem.

#tenis

Zesra się?

  • Jak zwykle 55.8% (24)
  • Utrzyma zwieracz 44.2% (19)

Oddanych głosów: 43

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
Autor
07.06.2026, 06:12:34 via Wykop
  • 0
@kfasio:
xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17
  • Strona 2 z 17
  • >

Mátyás Hunyadi

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 24.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking