Nie ma co, pan de Burgos to jest jednak fachowiec, nie dość, że już dzisiaj jest o nim głośno, to jeśli jutro popełni jakiś większy błąd (jeśli mecz się odbędzie, chociaż uważam, że głupotą byłoby oddanie meczu walkowerem) to będzie o nim głośniej niż o jakimkolwiek hiszpańskim sędzim, a podejrzewam, że atmosfera podczas jutrzejszego meczu może być napięta i może być trudny do sędziowania #realmadryt #fcbarcelona #mecz
Czyli wychodzi na to, że wszystkie dzieci w podstawówce oglądają Real Madrid TV i tylko z niego czerpią informacje, a gdyby nie istniało to nikt by nie krytykował sędziów ( ͡°͜ʖ͡°). Tyle się dyskutuje o Real Madryt TV jakby miał ogromną sprawczość i wpływ na opinię publiczną, a odnoszę wrażenie (być może mylne, jeśli ktoś posiada dane na temat oglądalności to prosze o podanie), że mało
@Matfju: dokladnie, sedziowie w hiszpani to dno i potwiedzi to kazdy kto oglada mecze, niezaleznie czy kibicuje realowi, barcy czy innym. to co robi rmtv jest kontrowersyjne, ale grubo przesadza sie z wplywem tego na swiat pilki. placz sedziego to zwykly cyrk, marny teatrzyk.
@Matfju: Czego nie rozumiesz. Gdy nie było filmików Real Madrid TV nikt nie narzekał na sędziów, a wszystkie hiszpańskie dzieci były szczęśliwe ( ͡°͜ʖ͡°)
Widzę, że koledze @Kriten33 się ręka omsknęła i przypadkiem usunął mój komentarz, więc wstawię filmik jeszcze raz na którym Ronaldo sobie podbija piłkę drugą nogą ( ͡°͜ʖ͡°) #realmadryt
#realmadryt