Dla wsyzstkich jarajacych sie tym ze penia to przepuscil - Otoz to ze ta bramka padla to jest w duzej mierze zasluga wojtka tak jak potencjalnie kazda nastepna. Niestety wojtek sam se wytraca argumenty zeby grac dalej w pierwszym :( #mecz
#mecz 9 minut a już łącznie 4 świetne sytuacje w meczu? Dobrze że za 3 tyg wraca Ekstraklasa to człowiek odpali Piasta i odpocznie, wyciszy się przy jakimś 0:0 z łącznym xG ~0,11
#mecz Widzę, że tu gnój się wylewa na lewego, ale w tym meczu: - Olmo wbiega w pole karne po czym bezpiecznie oddaje piłkę bramkarzowi lub delikatnie puszcza ją do przodu, - Casado nie wie co się dzieje, - Pena wybiega za pole karne by pięknie podać do przeciwnika - cały atak nie potrafi nacisnąć kółka mając piłkę w polu karnym. Lewy gra paździerz, ale dla równowagi reszta drużyny też