Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Markdot
Markdot

Markdot

Dołączył 2 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 741
  • Znaleziska 58
  • Mikroblog 683
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
  • Dodane (214)
  • Komentowane (51)
  • Plusowane (418)
bafu2203
bafu2203
bafu2203
17.05.2026, 18:47:00
  • 20
#kikiswiat #korsir
Kikuś z ojcem szybciej chyba wybuduje chałupę niż Korsir wytynkuje ten strych
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luminescencja
luminescencja
przedwczoraj, 13:26:32 via Wykop
  • 0
@bafu2203: a podobny jeden do drugiego co nie
  • Odpowiedz
OdcienZieleni
OdcienZieleni
OdcienZieleni
15.05.2026, 15:22:54
  • 24
#kikiswiat skrót odcinka: Tata muruje, Jasio filmuje, Przemek pekluje, Szymuś zwierzątka maltretuje
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dxe_
Dxe_
Dxe_
15.05.2026, 17:24:36 via Wykop
  • 5
@OdcienZieleni: samo geste dzisiaj
  • Odpowiedz
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
15.05.2026, 12:07:10
  • 22
karibu karibu
darek żyje i ma się dobrze w somalilandzie xD
znalazł mechanika engineera murzyńskiego, siedzi w barze i żre czad z miejscowymi xD
mówi, że nikt go obecnie już nie chce zabijać i jest git


#swirek1978 #raportzpanstwasrodka
wujeksredniarada - karibu karibu
darek żyje i ma się dobrze w somalilandzie xD
znalaz...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
Autor
15.05.2026, 12:11:21 via Wykop
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
Autor
15.05.2026, 12:16:57 via Wykop
  • 10
@Marecki85: @Marecki85: on ma akcje gdziekolwiek się nie pojawi xD założe się, że tutaj też coś o-----e zanim wyjedzie. szkoda, że był już w kambo (przejechał całą motorkiem), bo jakby pojawił się na grillu u łysego to taki waldi czy łoniak lataliby po ścianach xD
  • Odpowiedz
kubenqq
kubenqq
12.05.2026, 14:16:45
  • 5
#kikiswiat Kasia rozyebala fure https://www.youtube.com/watch?v=hmFouuXNlpI
kubenqq - #kikiswiat Kasia rozyebala fure  https://www.youtube.com/watch?v=hmFouuXNlp...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czteryagrafki
czteryagrafki
czteryagrafki
12.05.2026, 15:11:36 via Wykop
  • 3
@kubenqq: https://rawicz24.pl/wiadomosci/kumulacja-stluczek-siedem-aut-rozbitych/iYfZVYRHbZGVGKaqjogf
  • Odpowiedz
OdcienZieleni
OdcienZieleni
OdcienZieleni
12.05.2026, 14:36:08
  • 15
#kikiswiat Kasia z Przemkiem w czasie jazdy pewnie pisala i tak to sie kończy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukchl
lukchl
lukchl
12.05.2026, 16:07:40 via Wykop
  • 2
@OdcienZieleni: przemo był na miejscu pasażera pewnie dobrze palcami podziałał i Mimoza odleciała oczami
  • Odpowiedz
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
06.05.2026, 19:32:07
  • 7
Darek ma lajta. 760 ludzi oglada chlopa ktory jedzie budka do sprzedazy lodow po afryce xD
Aktualnie trwa duskusja czy dac mechanikowi 1k$ czy nadstawic kakao

Jak sie komus nudzi to moze uda sie zaprosic na tag bo mi sie nie udalo przebic

https://www.youtube.com/live/GIi0xDW2czE?is=pTylfM8pxa8FA2H9
wujeksredniarada - Darek ma lajta. 760 ludzi oglada chlopa ktory jedzie budka do sprz...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neon71
neon71
06.05.2026, 20:02:23 via Wykop
  • 2
@wujek_srednia_rada: jaki dumny, ze poslaniec chcial wiecej kasy (700bri to jakies 16 zl:), to on mu gowno spuścił pod budką i sa kwita!
  • Odpowiedz
SzamanMateusz
SzamanMateusz
26.04.2026, 15:24:51
  • 22
O proszę, jak widać do wykonywania telefonów na rzecz fundacji potrzebny jest iPhone 17 pro max, nie jakieś podstawowe Xiaomi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#latwogang
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrewasos
andrewasos
andrewasos
26.04.2026, 15:28:49 via Wykop
  • 1
@andbatros: ta, a daewoo to juz niemal klasa wyższa, widziałeś ich mikrofalówkę?
  • Odpowiedz
Yoshimatsu1209
Yoshimatsu1209
Yoshimatsu1209
26.04.2026, 15:30:22 via Wykop
  • 1
@andbatros: no rzeczywiście, 120-170tys za nowy samochód to auto z wyższej półki XD
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie
25.04.2026, 23:42:44
  • 32
#latwogang
Szony same z siebie nie wyjdą xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebciou
Sebciou
Sebciou
25.04.2026, 16:13:19
  • 90
#latwogang ale ten młody od pazury denerwujący banan
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ian825
Ian825
Ian825
25.04.2026, 16:16:40 via Wykop
  • 45

Komentarz usunięty przez moderatora

megapogonka
megapogonka
megapogonka
25.04.2026, 16:32:27 via Wykop
  • 77
@Sebciou: ale po c--j oni jego wizerunek publicznie udostępniają #pdk
  • Odpowiedz
vesaj
vesaj
vesaj
15.04.2026, 11:28:22
  • 34
#danielmagical #raszei #chlopakizraszei https://streamable.com/etuef0 #patostreamy
vesaj - #danielmagical #raszei #chlopakizraszei https://streamable.com/etuef0 #patost...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cutmjut
Cutmjut
15.04.2026, 14:22:50 via Wykop
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
LenoV12
LenoV12
15.04.2026, 15:01:53 via Wykop
  • 19
@vesaj:
Maaariuuusz Muurzyńskiiii. Aaaałuuu

U mnie? Po staremu
LenoV12 - @vesaj: 
Maaariuuusz Muurzyńskiiii. Aaaałuuu

U mnie? Po staremu

źródło: 1000002745

Pobierz
  • Odpowiedz
nith
nith
13.04.2026, 15:47:39
  • 4
Wie ktoś może, co tak prezes nagle zamilkł na x? Coś chyba nie pomaga ostatnio z wypłatami

#zondacrypto
nith - Wie ktoś może, co tak prezes nagle zamilkł na x? Coś chyba nie pomaga ostatnio...

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PaczekRecords
PaczekRecords
13.04.2026, 15:48:30 via Android
  • 3
@nith: wkleja adresy do przelewów
  • Odpowiedz
hans-kloss-23
hans-kloss-23
11.04.2026, 12:48:27
  • 5
#raportzpanstwasrodka Następna ściana tekstu, tym razem spod Dudusia - przyznaje się, subskrybuje aby nie przegapić momentu kiedy cały ten bardak pójdzie w pissdu.
hans-kloss-23 - #raportzpanstwasrodka Następna ściana tekstu, tym razem spod Dudusia ...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vendigoo
Vendigoo
11.04.2026, 13:18:43 via Wykop
  • 3
@hans-kloss-23: Nie cierpię typa 🫣
  • Odpowiedz
wuadek
wuadek
11.04.2026, 16:06:27 via Wykop
  • 1
@hans-kloss-23: Na tagu o Państwie Środka chcę dokładnie tego. Kambodży...
  • Odpowiedz
GabrielOcello
GabrielOcello
07.04.2026, 22:53:11
  • 41
Ej wy też macie wrażenie że to są znowu urojenia pomarańczowej małpy z tym zawieszenie broni i odblokowaniem cieśniny? XD c--j zobaczymy ale no
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #usa #iran #izrael
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
07.04.2026, 22:53:37 via Wykop
  • 1
@GabrielOcello: może tak być
  • Odpowiedz
spreparowany
spreparowany
05.04.2026, 10:51:50
  • 69
#danielmagical #raszei #patostreamy
spreparowany - #danielmagical #raszei #patostreamy

źródło: hgee

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbychuzbychu1
zbychuzbychu1
05.04.2026, 15:59:07 via Wykop
  • 5
@spreparowany:
zbychuzbychu1 - @spreparowany:

źródło: comment_2Vnd1NWRfzLFSGZYERTVRLjQWb7mO5LP

Pobierz
  • Odpowiedz
Quidditas
Quidditas
05.04.2026, 16:26:18 via Wykop
  • 9
@spreparowany: A przed grobem gołąb oznajmił kurierowi z Glovo: jego już tu nie ma (jest na odwyku)
  • Odpowiedz
Mariusz_z_Brighton
Mariusz_z_Brighton
04.04.2026, 19:14:29
  • 113
Idol wykopków. Jeszcze trochę i się na autostrade w-------i pieszo, bo ktoś mu stanął na chodniku.
#konfitura
MariuszzBrighton - Idol wykopków. Jeszcze trochę i się na autostrade w-------i pieszo...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych
04.04.2026, 19:57:21 via Wykop
  • 132
@Mariusz_z_Brighton: Ale to jest przychlast. Za bardzo pyszałkowaty się zrobił od tego szeryfowania.
  • Odpowiedz
Rwa_mac
Rwa_mac
Rwa_mac
04.04.2026, 20:06:14 via Wykop
  • 267
Idol wykopków. Jeszcze trochę i się na autostrade w-------i pieszo, bo ktoś mu stanął na chodniku.


@Mariusz_z_Brighton: ale jak to to jak auto na chodniku stoi to nie wolno blokować choć łamie prawo a jak pieszy na jezdni to już co można rozjechać bo łamie prawo? Logika wykopkowa XDDD
Rwamac - >Idol wykopków. Jeszcze trochę i się na autostrade w-------i pieszo, bo ktoś...

źródło: 1000027612

Pobierz
  • Odpowiedz
eurano
eurano
eurano
04.04.2026, 12:22:37
  • 6
#danielmagical https://streamable.com/9j7dhv #patostreamy
eurano - #danielmagical https://streamable.com/9j7dhv #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bejwatch
Bejwatch
27.03.2026, 21:39:40
  • 9
Niespełnione marzenie Fifiego i riposta Darka.

#raportzpanstwasrodka
Bejwatch - Niespełnione marzenie Fifiego i riposta Darka. 

#raportzpanstwasrodka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twelve12
twelve12
twelve12
27.03.2026, 21:41:36 via Wykop
  • 14
@Bejwatch: To niech się przeprowadza do rosji, nieźle szurnięty gostek
  • Odpowiedz
kamboszambo
kamboszambo
27.03.2026, 22:26:21 via Wykop
  • 2
@twelve12: ma życzenie śmierci w takim razie ze swoim byciem gender fluid
  • Odpowiedz
bizzi0801
bizzi0801
bizzi0801
23.03.2026, 15:21:05
  • 29
#danielmagical #chlopakizraszei #patostreamy
bizzi0801 - #danielmagical #chlopakizraszei #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbychuzbychu1
zbychuzbychu1
23.03.2026, 18:56:08 via Wykop
  • 20
@bizzi0801: Co o----------z?
zbychuzbychu1 - @bizzi0801: Co o----------z?

źródło: aifaceswap-1648cb4750a18ace949c7a91694f457a

Pobierz
  • Odpowiedz
nafyn
nafyn
23.03.2026, 21:47:36
  • 2
#kikiswiat
nafyn - #kikiswiat
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafiik
rafiik
23.03.2026, 23:44:52 via Wykop
  • 1
@nafyn: bez pomocnika?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Markdot

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 11.09.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 26.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia