karibu karibu darek żyje i ma się dobrze w somalilandzie xD znalazł mechanika engineera murzyńskiego, siedzi w barze i żre czad z miejscowymi xD mówi, że nikt go obecnie już nie chce zabijać i jest git
@Marecki85: @Marecki85: on ma akcje gdziekolwiek się nie pojawi xD założe się, że tutaj też coś o-----e zanim wyjedzie. szkoda, że był już w kambo (przejechał całą motorkiem), bo jakby pojawił się na grillu u łysego to taki waldi czy łoniak lataliby po ścianach xD
Darek ma lajta. 760 ludzi oglada chlopa ktory jedzie budka do sprzedazy lodow po afryce xD Aktualnie trwa duskusja czy dac mechanikowi 1k$ czy nadstawic kakao
Jak sie komus nudzi to moze uda sie zaprosic na tag bo mi sie nie udalo przebic
#raportzpanstwasrodka Następna ściana tekstu, tym razem spod Dudusia - przyznaje się, subskrybuje aby nie przegapić momentu kiedy cały ten bardak pójdzie w pissdu.
Ej wy też macie wrażenie że to są znowu urojenia pomarańczowej małpy z tym zawieszenie broni i odblokowaniem cieśniny? XD c--j zobaczymy ale no ( ͡°͜ʖ͡°)
Idol wykopków. Jeszcze trochę i się na autostrade w-------i pieszo, bo ktoś mu stanął na chodniku.
@Mariusz_z_Brighton: ale jak to to jak auto na chodniku stoi to nie wolno blokować choć łamie prawo a jak pieszy na jezdni to już co można rozjechać bo łamie prawo? Logika wykopkowa XDDD
Kikuś z ojcem szybciej chyba wybuduje chałupę niż Korsir wytynkuje ten strych